Antyperspirant Rexona Active Protection + Invisible to:
• Niewidoczna ochrona - przeciw białym śladom i żółtym plamom na ubraniach.
• Długotrwała świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
• Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
• Długotrwałe uczucie świeżości – aż do 48h po aplikacji antyperspirantu.

Aplikacja: Antyperspirant należy stosować na czystą i suchą skórę. Puszkę należy przed użyciem wstrząsnąć i stosować z odległości min. 15 cm.

Świetny.

Do tej wersji Rexony lubię wracać, gdyż ma naprawdę dobrą skuteczność antyperspiracyjną.
Opakowanie to typowy aerozol w typie tej marki.
Typowa pojemność, butelka z ładną, spokojną grafiką i atomizer.
Atomizer chodzi nieco ciężko, trzeba mocniej nacisnąć, ale oprócz tego jest w porządku - nie zacina się, dozuje odpowiednią ilość preparatu.
Zapach jest neutralny, pachnie trochę jak tzw. świeże pranie, ale nuta jest na tyle delikatna, a jednocześnie neutralna, że może łączyć się z dowolnymi perfumami i zapachami.
Antyperspirant nie podrażnia skóry, nie zostawia śladów na odzieży.
Jest skuteczny przez cały dzień.
Wydajność standardowa.
Plusem jest duża dostępność - jest do kupienia w większości drogerii, hipermarketów, a nawet mniejszych osiedlowych sklepów.

Świetny

Bardzo dobrej jakości dezodorant o wysokiej ochronie przed przykrym zapachem. Komfort czuć naprawdę przez cały dzień. Zero przykrych zapachów nawet gdy jesteś w ciągłym biegu. Formuła nie pozostawia śladów na ubraniach, jedynie piękny zapach na skórze. Jeden minus to aby lepiej nie stosować po depilacji gdyż podrażnia skórę.

Rexona, Active Protection+ Invisible, Antyperspirant dla kobiet w aerozolu

Zazwyczaj przy wyborze antyperspirantów stawiam na nowości na rynku lub nowości dla mnie, tak też było w tym przypadku. Pierwsze co mi się spodobało był kwiatowo-owocowy zapach, bardzo ładny jak na tego typu produkt. Niestety nie utrzymuje się on zbyt długo. Bardzo dużym plusem na pewno jest, że nie pozostawia śladów na ubraniach, zarówno białych jak i czarnych. Jeżeli zaś chodzi o ochronę, która według zapewnień producenta, powinna trwać 48h - mam wielkie zastrzeżenia. Mam wrażenie, że mimo użycia antyperspirantu moja skóra pod pachami nie jest chroniona. Jeżeli chodzi o ochronę po depilacji, jak najbardziej jest delikatny i nie podrażnia. Jeżeli zaś chodzi o niwelację pocenia, tu produkt się u mnie nie sprawdził. Jest dość wydajny, mimo używania g kilka razy dziennie.

Działa, działa, działa :-)

Nawet po treningu bardzo dobrze działa.
Fenomenalny antyperspirant, który używam z przyjemnością. Dba o skórę nawet po depilacji :-) Jest skuteczny i oto chodzi :-)

Używa produktu od: próbka

Może być

Jak dla mnie zapach jak najbardziej przyjazny, jednak krótkotrwały. Atutem jest to ze nie zostawia plam a to bardzo ważne dla mnie. Nie narzekam jednak mogłoby być lepiej.

Bardzo dobry, nie zawiódł ani raz...

Rexona, Active Protection+ Invisible, Antyperspirant dla kobiet w aerozolu używam już od dawna. Jest kosmetykiem ogólnodostępnym, można go kupić prawie w każdej drogerii, jak również w wielu dyskontach co jest dużym plusem.
Dezodorant o pojemności 150 ml, łatwa aplikacja, chociaż podczas aplikacji lekko duszący. Szata graficzna dość elegancka jak na taki produkt, z mocno widocznym znaczkiem Rexona. Antyperspirant bardzo ładnie pachnie, zapewniając komfort na długo, mimo że jak wspomniałam wcześniej podczas rozpylania niestety dusi.
Antyperspirant bardzo dobrze spełnia swoją rolę, odpowiednio chroni przed potem oraz przed brzydkimi zapachami. Nawet w stresujących sytuacjach radzi sobie niezle, co jest dla mnie dużym plusem. Nawet kiedy aplikowałam go często nie powodował u mnie żadnych podrażnień. Producent zapewnia również ochronę ubrań i rzeczywiście nie zauważyłam żadnych plam ani zacieków na bluzkach. Produkt zdecydowanie godny polecenia.

Najlepszy

Rexona od lat jest jednym z lepszych antyperspirantów jakie używałam. Jest w 100%niezawodny świetnie sobie radzi w każdej sytuacji, nawet podczas uprawiania sportu. Czuję świeżość przez cały dzień, może zapach nie trwa długo ale ochrona jest bardzo dobra. Ilekroć kupowałam jakąś nowość to zawsze wracałam do Rexony. Dostępny w każdym sklepie nawet osiedlowym, cena bardzo przystępna.

Nie dla mnie

Zapach utrzymuje się dość krótko, aczkolwiek jest przyjemny. Kosmetyk jest wydajny, nawet przy stosowaniu kilka razy dziennie. Dodatkowo na ciemnych ubraniach bardzo szybko pojawiają się białe plamy, których nie sposób odeprać. Niestety moja skóra i produkt Rexony się nie polubiły. Dezodorant podrażnia skórę, dlatego też musiałam zrezygnować z jego stosowania.

Ochrona na codzień

Ostatnio z przyzwyczajenia kupilam dezodorant. Jestem z niego tak zadowolona. Przede wszystkim nie pozwala mi się spocić, nie zostawia białych plam i wystarcza na długo. Jest tani, można go zakupić w każdej drogerii. Jego zapach utrzymuje się dość długo, a ładne opakowanie przyciąga uwagę.

Jeden z lepszych antyperspirantów, który jest naprawdę skuteczny

Mam już kolejne opakowanie i zawsze do niego wracam. Antyperspirant dostępny jest w wielu drogeriach a nawet hipermarketach więc nie ma kłopotu z jego znalezieniem i nabyciem. Dostępny jest w wariantach o różnej pojemności. Poza małym opakowaniem można nabyć też większą wersję produktu. Cena moim zdaniem jest atrakcyjna jak na tę markę.

Antyperspirant ma bardzo wygodne poręczne opakowanie. Zgrabne i dobrze leży w dłoni. Atomizer działa poprawnie i bez zarzutu. Dobrze rozpyla produkt, nie pryska i nie chlapie. Atomizer nie zacina się ani nie psuje. Rozpyla odpowiednią ilość produktu na skórze.

Zapach jest bardzo przyjemny, świeży i delikatny choć intensywny. Podczas rozpylania może delikatnie dusić jednak to raczej normalne dla tego typu produktów. Zapach utrzymuje się długo na skórze dzięki czemu ja czułam się komfortowo. Niweluje zapach potu i daje uczucie świeżości. Z nim mogę się czuć bezpiecznie.

Do tego nie podrażnia skóry, nie daje uczucia pieczenia. Nie pozostawia też plam na ubraniach czy na skórze. Ja na pewno będę do niego wracać. Spełnia moje oczekiwania i to zdecydowanie.

U mnie się sprawdza

Bardzo fajny dezodorant. Pięknie pachnie natomiast bardzo podrażnia gardło, drapie. Używam go delikatnie i w otwartej przestrzeni. Praktyczny atomizer oraz możliwość zakupienia większej pojemności (250ml).Nie pozostawia śladów tak jak inne dezodoranty aczkolwiek coś zawsze widać na koszulkach. Nie mam pojęcia dlaczego producent obiecuję utrzymanie świeżości przez 48h, pachy to miejsce które latem myje się nawet więcej niż 2 razy dziennie.

Rexona Active Protection

Bardzo fajny antyperspirant, długo się utrzymuje, do tego ma ładny zapach, ale trzeba uważać bo gdy psikniemy zbyt blisko robi plamy i szczypie. Ale ogólnie to polecam!