Rexona, Active Protection+ Invisible, Antyperspirant dla kobiet w aerozolu

Rexona, Active Protection+ Invisible, Antyperspirant dla kobiet w aerozolu

Antyperspirant Rexona Active Protection + Invisible to:
• Niewidoczna ochrona - przeciw białym śladom i żółtym plamom na ubraniach.
• Długotrwała świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
• Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
• Długotrwałe uczucie świeżości – aż do 48h po aplikacji antyperspirantu.

Aplikacja: Antyperspirant należy stosować na czystą i suchą skórę. Puszkę należy przed użyciem wstrząsnąć i stosować z odległości min. 15 cm.

Ładny zapach, średnie działanie

Antyperspirant kupiłam w ciemno na promocji, bo potrzebowałam czegoś na szybko. Od razu spodobał mi się zapach, jest idealny i dość długo się utrzymuje. Idealnie nadaje się do wrażliwej skóry pod pachami, ponieważ nie podrażnia i nie powoduje pieczenia. Nie zauważyłam też żeby zostawila ślady na ubraniach. Niestety jeżeli chodzi o ochronę to jest średni i żeby czuć się pewnie muszę go dołożyć w ciągu dnia. Po krótkim czasie czuć było nieprzyjemny zapach.

ZALETY
Cudowny zapach
Nie podrażnia
Nie zostawia śladów na ubraniach
Wydajny
Cena

WADY
Za słaba ochrona
Trzeba to dokładać w ciągu dnia

Kolejna Rexona i kolejny sredniaczek

Rexona radzi sobie dobrze, chroni przed nadmiernym poceniem ale nie na długo już z pewnością nie 48h. Dodam, że nie mam problemów w nadmiernym poceniem się jednak dobra ochrona to lepsze samopoczucie.
Przyjemne gładkie pachy, nie podraznia można użyć po depilacji nie powoduje pieczenia czy podrażnienia.
Nie pozostawia śladu na ubraniach.
Dla mnie dobry ale nie najlepszy.

Całkiem niezły

Antyperspirant jest dobry jakościowo, skutecznie chroni przed nadmierną potliwością w upalne dni i nie zostawia białych śladów. Szybko wysycha i ma wygodne opakowanie w sprayu. Jest wydajny, wystarcza na długi czas. Jedyne co mi się nie podoba to zapach, jest zbyt intensywny oraz zdarzyło się kilka razy, że mnie podrażnił. Raczej nie kupię ponownie.

Nie dla mnie

Antyperspirant dostałam w prezencie i niestety nie byłam z niego zadowolona ponieważ ma bardzo intensywny zapach do tego jego zapach nie jest trwałt wręcz duszący, pozostawia białe ślady na ubraniach. Gdybym nie dostała go w prezencie to bym go sama nigdy nie kupiła.

HIT!

Kupiłam go przez przypadek - promocja w Biedronce, i nie spodziewałam się że zostanie ze mną na zawsze ;) Przetestowałam już wiele różnych antyperspirantów ale ten jako jedyny nigdy mnie nie zawiódł. Zapach jest bardzo przyjemny, nie pozostawia białych śladów na ubraniu i na skórze a jego wytrzymałość jest potwierdzona! Jest to mój hit - polecam!

Super działanie

Mam tendecje to strasznego pocenia się latem więc dezodorant aby się spisał musiał stanąć na wysokości zadania. Ma on piękny zapach który czuję przez cały dzień, nie uczula ani nie podrażnią skóry. Działa super . Dzięki niemu pociłam się zdecydowanie rzadziej. Działa super nawet w gorące dni gdzie pocenie skóry było spore.

Nigdy więcej !

Nigdy nie miałam problemów związanych z potliwością , właściwie używałam antyperspirantu dla spokoju psychicznego ( w wyrazie „w”) i ładnego zapachu . Niestety dzięki temu cudownemu produktowi poznałam co to nieprzyjemny zapach już po 3 godzinach siedzenia w koszulce ! TRAGEDIA . Dodatkowo jak dla mnie „ zapach „ tego antyperspirantu jest strasznie drażniący . Jedyny plus produktu - nie podrażnia mojej wrażliwej skory .

Świetny produkt

Antyperspirant w spray to dla mnie najbardziej wygodniejsza forma nie tylko aplikacji ale i również komfortu. Uczucie "mokrej" skóry po antyperspirancie w kulce nie należy do przyjemnych. Rexona, Active Protection+ Invisible to produkt o przyjemnym zapachu i uczucie świeżości przez cały dzień. Każdy produkt tej marki świetnie sobie radzi, dlatego najczęściej sięgam właśnie po nie. Nie posiadam wrażliwej skóry pod pachą i nie wiem jak się sprawdzi w takim przypadku ale jak dla mnie jest to produkt godny uwagi i spełnia swoje zadanie.

Może być

Lubię Rexone przede wszystkim za zapach ale oczekuje od niej więcej niż tylko zapachu ,musi dobrze chronić moje pachy przed potem A tego tu brakuje. 48h bez potu nie wierzę w to bo ja po intensywnym dniu wieczorem czuje się nieświerzo i nie wyobrażam sobie tyle godzin bez mycia no chyba że w podróży za granicę. Zapach ładny ,dobrze się rozpyla ,wygodnie trzyma się w dłoni i to tyle z zalet.

piękny, pudrowy zapach, ale działanie średnie

Rexona- dla mnie posiada najlepsze antyperspiranty. Zależy mi przy takich produktach na ochronie przed potem i przykrym zapachem. Sięgam często po różne jej rodzaje.
Rexona Active Protection+ bez alkoholu, producent zapewnia ochronę przez 48 h i reklamuję hasło bez plam na ubraniach. Jak to wygląda w rzeczywistości?
Oczywiście 48 h bez potu - nie wierzę w takie hasła i dla mnie ochrona przez cały dzień to i tak dużo. Ten produkt nie ochrania przed potem maksymalnie, jest to jakaś ochrona, ale ja nawet świeżo po aplikacji czuję , że pocę się i mimo, że nie mam przykrego zapachu potu, to jednak ten antyperspirant nie daję sobie rady z nim. Posiada piękny, pudrowy , świeży, kwiatowy zapach- cudowny, ale co z tego skoro nie niweluję zapachu potu, raczej stara się go maskować, miesza się z nim, efekt słaby. Ja szybko czuję się nieświeżo i nie komfortowo.
Opakowanie jest poręczne i wygodne, design na plus, dobrze rozpyla się na ciele, wydajność u mnie wychodzi słabiej, bo nie chroni mnie przed potemi używam go i więcej i częściej niż zazwyczaj.
Ochrona przed plamami? Chmm nie barwi na biało tak bezpośrednio, ale jednak zdarzają się bielsze smugi, delikatniejsze, ale są.
Czy polecam? Zapach świetny, ale ja od antyperspirantu oczekuję przede wszystkim ochrony przed potemi przykrym zapachem. Tu mi tego zabrakło, są to dla mnie główne punkty. Dlatego ja nie sięgnę po niego więcej. Niestety.

Ładnie pachnie

Dezodorant chroń przed brzydkim zapachem bardzo długo. Nie poradnia podrażnia skóry, ma ładny zapach. Jedyną wadą tego dezodoranty jest to, że zostawia białe ślady na ubraniach.

Dezodorant

Dezodorant jest fajny, chroni przed brzydkim zapachem bardzo długo. Jest na prawdę wydajny, ma ładny zapach. Jedynym minusem (ale myślę że całkiem dużym minusem) jest fakt że zostawia białe ślady na ubraniach.