Yves Rocher, Apricot, Gommage Vegetal Scrub (Peeling roślinny do ciała z morelą)

Peeling jest pierwszym etapem pielęgnacji ciała.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Składniki pochodzenia roślinnego: puder z pestki moreli, sok z agawy, puder z pestki migdała i olej z sezamu z upraw biologicznych, olejek eteryczny z saro, mangiferyna z Madagaskaru.
Skóra jest delikatniejsza: 100%.

W 2017 roku produkt zmienił skład. Obecny skład to: Aqua/Water/Eau, Glycerin, Prunus Armeniaca (Apricot) Seed Powder, Methylpropanediol, Alcohol, Laureth-10, Centaurea Cyanus Flower Water, Agave Tequikana Leaf Extract, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Shell Powder, Perfum / Fragrance, Sodium Hydroxide,Tetrasodium Edta, Limonene, Sigesbeckia Orientalis Extract, Acacia Senegal Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

Skład poprzedni: Aqua, Glycerin, Prunus Armeniaca Seed Powder, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Shell Powder, Sesamum Indicum Oil, Agave Tequilana Leaf Extract, Mangiferin, Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Methylparaben, Phenoxyethanol, Ethyl, Cinnamosma Fragrans Leaf Oil, Sodium Hydroxide, Propylparaben, Tetrasodium Etidronate, Linalool, Limonene.

zapachowa
w tubie
100 – 250ml
oczyszczający, nawilżający

Dobry kosmetyk, ale konsystencja do poprawki

Lubię scruby do ciała. Ten spełnia oczekiwania pod wieloma względami. Nie jest tłusty, drobinek jest dużo, są dość ostre - co dla mnie jest zaletą bo do grubszej skóry sprawdza się bardzo dobrze. Naturalny skład, efekty widoczne szybko - skóra jest gładka, bardziej jędrna, miękka.
Zapach nienachalny, przyjemny.
Zdecydowanym minusem jest konsystencja - po nałożeniu po prostu zsuwa się z ciała i mam wrażenie, że pod nogami mam go więcej niż na sobie!

Jest ok

Mam ciocię, która jest fanką Ives Rocher i choć sama z tej firmy nic nie kupuję, to dzięki niej w mojej kosmetyczce często lądują kosmetyki tej firmy. Tak właśnie było z tym peelingiem.
Peeling znajduje się w smukłej tubce zamykanej na klik. Zamknięcie jest wygodne, tuba mniej, bo łatwo się przewraca na nierównościach brodzika. Żel pięknie pachnie morelą, wyczuwam też gorzkawy zapach pestek, jest brązowy i przezroczysty. Według mnie wadą, aczkolwiek nie jakaś wielką, jest konsystencja- za rzadka jak na kosmetyk w tubce, bardzo łatwo za dużo go wylać na dłoń. Drobinki są bardzo ostre i jest ich odpowiednio dużo. Doskonale czyszczą skórę, zdzierają stary naskórek i pobudzają krążenie. Nie pozostawia wysuszonej skóry, ale też nie nawilża.
Jak dla mnie to zwykły niezły peeling, ale na pewno można znaleźć taki albo i lepsz w niższej cenie

Mój ulubiony peeling.

Ten peeling to mój święty gral. Uwielbiam używać go do ciała, a i do twarzy użyłam go nie raz. Jest świetny ale nie na co dzień.

Drobinki są dosyć ostre przez co rewelacyjnie ździera naskórek, a skóra po nim jest mięciutka. W swojej formule jest lekko żelowy ale daje także uczucie nawilżenia. Ma piękny morelowy zapach, który nie jest natarczywy. Jak dla mnie jest to produkt, którego używam co tydzień, dwa. Skóra po nim czuję się lepiej ukrwiona i trochę wymasowana.

Opakowanie w tubce bardzo mi pasuje i mam słabość do matowych etykiet. Zamknięcie jest porządne i nie otwiera się w podróży chociaż nie jest upadkoodporne. Produkt jest dosyć wydajny i starcza na dosyć długo.

Jest to mój ulubiony peeling którego używam od lat. Ilekroć kupie jakiś inny to żałuje zakupu. Nawet nie wiem ile opakowań łącznie udało mi się zużyć...

Dobry, ale bez szalu

Peelingi do twarzy sa moim niezbednikiem, a te do ciala rzadziej stosuje. Jednak skusilam sie na nie kilka razy, w tym na ten morelowy z Yves Rocher. Kosmetyki tej marki lubie bardzo, wiec skorzystalam z okazji.

Ma przecudowny zapach, ladnie myje, ale musze powiedziec, ze ma dosc slabe wlasciwosci peelingujace, potrzebuje czegos, co doglebnie masuje skore, drobinki sa za lagodne na skore.

Niemniej, mysle, ze warto go wyprobowac i miec porownanie.

Mieszane uczucia

Peeling całkiem dobrze działa, konsystencja jest odpowiednia i działanie też jest okej. Zapach dość męczący, przypomina nieco zgniłe owoce. Gdyby nie kiepski skład, może bym kupiła ponownie, jednak da się znaleźć na rynku produkty z całkowicie naturalnym składem. Cena całkiem przystępna.

wspaniały zapach, niezłe działanie

Peeling ma cudowny zapach dżemu morelowego. Jest dość rzadki, trochę spływa z ręki. Mnóstwo drobinek z pestek moreli zapewnia wystarczające ścieranie. Przyjemny w uzyciu i skuteczny. Nie jest to peeling olejowy, więc nie daje dodatkowego efektu nawilżenia skóry. Nie jest zbyt wydajny.

Morelowy masaż z bardzo delikatnym efektem.

Peeling morelowy miałam okazje stosować kilkakrotnie, i choć zdecydowanie wolę mocniejsze i bardziej treściwe zdzieraki, to co do efektów działania nie mam większych zastrzeżeń, a zapach każdorazowo wprawia mnie w błogi nastrój.

Opakowanie wygodne do stosowania zarówno pod prysznicem czy w wannie.
Smukła i miękka tuba zaopatrzona w zamykanie "klik" zawiera 150 ml kosmetyku.
Przyjemna i przejrzysta szata graficzna utrzymana w tonacji bieli i zieleni, z widocznymi owocami moreli. Niestety pod koniec ciężko wydobyć resztki produktu.

Konsystencja jest dość rzadka i lejąca , jak na takiego typu kosmetyk. W żelu o bursztynowym kolorze zatopionych zostało mnóstwo drobinek peelingujących, które są w 100 % naturalne i pochodzenia roślinnego, są to bardzo drobno zmielone pestki moreli.

Zapach obłędny, mocno owocowy, rześki, słodki, morelowy z lekkim dodatkiem ziołowego aromatu. Naturalny i przyjemny, a podczas stosowania staje się jeszcze bardziej intensywny, ale na ciele nie utrzymuje się zbyt długo.

Mimo rzadkiej konsystencji peeling dobrze się nakłada i rozciera, nie ucieka z ręki i nie skapuje podczas masowania.
Początkowo drobinki ścierające wydawały mi się zbyt małe i delikatne, ale już podczas pierwszego użycia okazało się że są bardzo ostre i dobrze spisują się w roli do jakiej zostały przeznaczone. Znaczne mocniejsze działanie i efekty odczuwalne są w przypadku stosowania na sucha skórę.
Ponieważ drobinki są pyłem pestek moreli nie ulegają rozpuszczeniu, ale nie ma żadnych problemów z zmyciem ich ze skóry czy spłukaniem w wannie.
Skóra po zastosowaniu jest delikatnie oczyszczona z martwego naskórka,. Bardzo przyjemna w dotyku, miękka gładka i aksamitna. Peeling nie nawilża skóry , ale też jej nie wysusza i nie pozostawia na niej żadnej warstwy. Bardzo delikatny w działaniu, myślę że nawet przy codziennym stosowaniu nie jesteśmy w stanie zrobić krzywdy naszej skórze.

Podsumowując to peeling jakich wiele o przeciętnym działaniu, ale z cudownym owocowym zapachem. Zdarza mi się go kupić ale wyłącznie w promocji bo cena regularna jest jak dla mnie zbyt wygórowana w stosunku do pojemności i delikatnego działania.

Peeling do ciała

Tego Peelingu używam już od dawna. Produkt ma super zapach,nie podrażnia skóry a opakowanie tubka jest bardzo wygodne w użyciu. Na pewno jeszcze nie raz go kupię.

Dobry

Produkt robi to co ma robić. Jest dobrym peelingiem, pestki moreli moim zdaniem mają odpowiednią wielkość, cały produkt nie spłukuje się od razu z ciała po nałożeniu pod prysznicem. Szkoda tylko że w tubce jest go mało, mógłby mieć większą pojemność.

Morelowy peeling

Peeling dostałam jako prezent urodzinowy w klubie YR. Miałam opakowanie 75 ml.
Bardzo podoba mi się zapach tego produktu - lekki, słodki, roślinny zapach moreli. Peeling ten ma dość lejącą, żelową konsystencję w której to znajdują się drobne ziarenka. Jak dla mnie jest on zbyt słabo peelingujący - preferuję po prostu mocniejsze zdzieraki :) (słaby efekt może być też spowodowany tym że nabierałam go małą ilość). Nie można jednak powiedzieć że nie działa, ponieważ skóra po jego użyciu była gładka. Jeśli chodzi o wydajność to jest ona bardzo niska. Przy tak niewielkim opakowaniu użyłam go może z 7 razy i to baardzo oszczędnie.
Produkt był dla mnie ciekawym, miłym doświadczeniem jednak nie kupię go ponownie ponieważ jest on dla mnie za drogi jak za taką pojemność i wydajność.

Przyjemne mrowienie, ale wydajność pozostawia wiele do życzenia

Bardzo lubię ten produkt, ale.... rzadko jednak po niego sięgam.. dlaczego?
Otóż jakość do ceny ma się nijak... mam na myśli wydajność.... nie wiem czy to jest kwestia tego, że ja go w takich ilościach zużywam, czy on rzeczywiście jest tak mało wydajny....
Ma cudowną nutę zapachową - owoców, bardzo świeży. Fakt nie ma co liczyć, że będzie się pienić, ale ma rewelacyjne drobinki peelingujące, które cudownie masują skórę. Można wtedy poczuć bardzo przyjemne, a zarazem delikatne mrowienie.

Bardzo przyjemny peeling

Dostałam go w prezencie od koleżanki i od razu urzekł mnie jego zapach. Fantastyczny, słodki, owocowy, przywodzi na myśl wakacje. Zamknięty w bardzo poręcznym opakowaniu, łatwy w użyciu. Żelowa konsystencja pozwala na niezwykle łatwą aplikację. Kosmetyk nie jest jakoś bardzo wydajny, tubka jest dość mała w stosunku do swojej ceny, jednak gdy spojrzymy na naturalny skład, wiemy za co płacimy. Pozostawia na skórze delikatny piękny zapach, ona sama jest zdecydowanie gładsza.