Jericho, Hand Cream (Krem do rąk z minerałami)

Jericho, Hand Cream (Krem do rąk z minerałami)

Niezwykle wydajny krem bogaty w naturalne minerały z Morza Martwego, zawiera oliwę z oliwek i wyciągi roślinne, wchłania się szybko, chroniąc skórę rąk przed wysychaniem i czyniąc ją jedwabiście delikatną i gładką.

Taki sobie

Nie mogę powiedzieć o tym kremie nic dobrego, poza tym, że ma przyjemny odświeżający zapach i pozostawia skórę rąk jedwabistą w dotyku. Moich rąk ten krem nie nawilża, a nawet powiem, że ta jedwabista powloka daje takie uczucie jakby skóra byla wysuszona, matowa, jakbym posypala dlonie pudrem. Myślę, że krem bylby lepszy na lato, dlatego polow opakowania odkladam na ten okres. Odnioslam wrażenie, że ma wlaściwości antyperspiracyjne. Jest też bardzo lekki, ale zabraklo mi nawilżenia. Na szczęście nie wysuszyl skóry. Raczej nie polecam na egzemy i podrażnienia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Bardzo dobry krem do rąk

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych kremów z jakimi miałam do czynienia, a wypróbowałam ich co najmniej kilkanaście, bo moja Mama ma bardzo suchą skórę dłoni i próbuje wszystkiego także marek aptecznych. Krem doskonale się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, ale niezwykle skutecznie nawilża i zmiękcza skórę dłoni. Przekonałam się o tym po świątecznych porządkach i szaleństwach w kuchni (nie umiem sprzątać w rękawiczkach,a gotując co chwila myję ręce, co je bardzo skutecznie wysusza): nie pomogła maska oliwkowa Ziaji i spanie w rękawiczkach przez całą noc; rano po zdjęciu rękawiczek skóra była nawilżona, ale do pierwszego mycia rąk. A ten krem poradził sobie z suchą skórą w 5 minut! A co najważniejsze efekt utrzymuje się stosunkowo długo, nie znika po pierwszym umyciu rąk. Jest dostępny jak wszystkie kosmetyki Jericho na www.morzeurody.pl