L`Occitane, Fleurs de Cerisier, Mousse Douceur [Cherry Blossom, Bath & Shower Gel] (Żel pod prysznic i do kąpieli)

Żel łagodnie oczyszcza skórę, pozostawiając na niej delikatną woń perfum. Stosowany w kąpieli, przeistacza się bogatą, gęstą pianę, rozprzestrzeniając wokół delikatny, zmysłowy zapach kwiatu wiśni. Zawiera wyciąg z wiśni z Luberon, we Francji.

100 – 250ml
zapachowa
w butelce
w żelu

Przepiękny zapach

Zapach kwiatu wiśni jest piękny i uwielbiam go w okresie wiosenno-letnim. Ma przyjemną lekką konsystencję i bardzo dobrze się go rozprowadza na całym ciele. Przyjemnie się pieni i jest bardzo wygodny w użyciu. Ma dobry skład, dzięki czemu nie podrażnia skóry i pozostawia ją czystą i gładką. Nie powoduje swędzenia i zaczerwienień. Bardzo go lubię i chętnie do niego wracam.

Wykorzystała: kilka próbek

Przyjemny zapach

+ Słodko-kwiatowy zapach. Jest dość intensywny i utrzymuje się po prysznicu, więc pięknie pachnę, idąc spać :D
+ Wydajny.
+ Nie wysusza skóry.

- Cena

Kiepski.

Dostałam butelkę tego żelu jako prezent do zakupów. W zasadzie ucieszyłam się, bo nigdy nie miałam okazji używać żeli tej firmy (cena z kosmosu).
Szybko okazało się, że nie było czego żałować, bo żel okazał się kiepski. Jego największym plusem były butelka i konsystencja. Dobrze się pienił, przez co starczył mi na długo. Do minusów zaliczam przede wszystkim zapach: mocny i duszący, w ogóle nie w moim stylu. Ponadto miałam wrażenie, że skóra po jego użyciu jest dziwnie sucha (chociaż i tak zawsze używam balsamu lub mleczka). Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Zel

Produkt ma swoje plusy i minusy. Zacznę od pozytywnej strony:
1. Bardzo wydajny. Miałam go na prawdę długo.
2. dobrze się pieni i zostawia uczucie czystości.

Gorsza strona:
1. ZAPACH- nie przypadł mi do gustu... Przy kupnie produktu zapach wydawał się przyjemny ale po tygodniu użytku już nie mogłam go znieść...

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 (250ml)

Mi nie przypadł do gustu

Jak pisałam w ocenie balsamu ponowię go i tutaj. zestaw lotion+shower gel Cherry Blossom dostałam w prezencie od koleżanki. Otworzyłam oczy na cenę jaką podali na stronie www i w życiu bym nie dała 99zł za jeden produkt z tej serii. Jestem gotowa na lincz bo zarówno żel jak i balsam mają bardzo pozytywne recenzję. Niestety mi kompletnie nie spodobał się zapach.
\\nFaktem jest, że ja ciężko znoszę typowo świeże i kwiatowe zapachy. Ten wyjątkowo doprowadzał mnie do szału. Poza tym słabo się pieni i jest zbyt rzadki. Jedyny plus to wygodny dozownik.

Piękny zapach

Żel pięknie pachnie. Właściwie to zdecydowało o tym , że go lubię ;). Poza tym jest wydajny i dobrze oczyszcza (jak większość żeli zresztą). Dla zainteresowanych dodam, że niestety zawiera SLS. Za to i za nieco wygórowaną cenę jak na dość zwykły żel odejmuję 1 gwiazdkę.

zapach Japonii

Kupiłam ten żel dla samego zapachu - jest cudowny! Delikatny, rześki...idealny na rozpoczęcie dnia, jak również kojący przed snem. Fantastycznie oyula ciało, przywołując wspomnienie wiosny. Pieni się słabo, mimo to jest wydajny, nie podrażnia skóry. Opakowanie bardzo praktyczne, a jednocześnie miłe dla oka. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże + 1 małe

Zniewala zapachem

Mój zapach tegorocznego lata! A żel nie tylko pięknie pachnie ale też bardzo dobrze nawilża i łagodnie oczyszcza skórę. Jest bardzo wydajny, niewiele wystarczy aby przeistoczył się w bogatą, pachnącą pianę.Zawiera wyciąg z wiśni z Luberon, we Francji.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Wiosenny

Kolejny, po różanym Rose 4 Reines, żel L\'Occitane, który urzekł mnie swoim zapachem. Wiosenna i delikatna kwitnąca wiśnia. Żel dobrze nawilża i oczyszcza skórę.

Ilość zużytych opakowań: buteleczka 50 ml