Luksja, Blueberry Muffin, Bath Foam (Płyn do kąpieli)

Luksja, Blueberry Muffin, Bath Foam (Płyn do kąpieli)

Zobacz oferty

Apteka Cefarm24.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.84/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 1 000 ml

Otul się kremową pianą i rozkoszuj zapachem płynu do kąpieli Luksja Blueberry Muffin Bath Foam. Apetyczny aromat świeżo upieczonego ciasta biszkoptowego i soczystych jagód to przepyszna kombinacja na każdą porę dnia.

zapachowa
w butelce
w płynie
>250ml
Skóra
normalna

Rozczarowanie

Kupiłam ten płyn przy okazji zakupów spożywczych. Już wtedy mnie za bardzo nie zachwycił ale był najlepszym wyborem spośród innych płynów. Zapach nawet ładny, słodki ale trochę sztuczny. Mogłabym tą sztuczność przeżyć gdyby nie to że po wlaniu do wanny praktycznie wcale nie czuć tego zapachu. Do tego żeby uświadczyć choć trochę piany trzeba wlać prawie pół butelki. Mega słabiak.

Piękny zapach i fajne opakownie

Obok tego opakowania nie sposób przejść obojętnie...Dosłownie pożera się go wzrokiem a z półki w sklepie krzyczy "Kup mnie !".

Skuszona apetycznie wyglądającym opakowaniem i tym że lubie marke Luksja sięgnełam po ten produkt podczas zakupów świątecznych.
Opakowanie jest duże i poręczne,konsystancja płynu to taki płynny kisiel.
Zapach jest wręcz odurzający,wypełnia całą łazienkę.
Dobrze się pieni.Nie zauważyłam podrażnienia czy jakiejkolwiek reakcji alergicznej co czasami mi się zdaża przy mocno perfumowanych płynach tego typu.

Szczerze polecam.Bardzo dobry produkt za niską cenę.

Wspaniale pachnie

Ten płyn do kąpieli jest świetny. Ma bardzo intensywny i przyjemny a zarazem słodki zapach. Konsystencja przypomina płynny kisiel. Bardzo dobrze się rozprowadza i dobrze pieni. Kąpiel z tym płynem jest naprawdę przyjemna. Zaskakująca jest bardzo niska cena. Polecam, warto spróbować na własnej skórze

Poczuć się jak Muffina

Obłędny zapach , piana tworzy się bardzo szybko, długo się utrzymuje na wodzie. Duża butelka starcza na długo, płyn jest wydajny. Bardzo fajny dla dzieci żeby miały dużo piany :)

Zapach cotton milk&provitamin b5

Płyn do kąpieli zakupiłam podczas zakupów w sklepie auchan. Przykuł moją uwagę piękną białą szatą graficzną. Pęknie widać bawełnę.

Konystencja.
Fajna lejąca koloru perłoweg. Nie jest klejąca.

Zapach.
Jest dość mocny. Czuć świeżość i bawełnę.

Płyn jest bardzo wydajny. Piana robie się bardzo szybko. Jest aksamitna i długo utrzymuje się nawet po wypuszczeniu wody z wanny.

Skóra jest delikatna i miękka. Czuć że jest odżywiona.

Słodka kąpiel

Po płyn sięgnełam podczas zakupów spożywczych. Chyba zapach oraz duża butelka przykuły mą uwagę.

Opakowanie to duża plastikowa butelka w kolorze fioletowym. Sam płyn również ma lekko fioletowy kolor. Konsystencja typowa dla płynów do kąpieli.
Faktycznie pachnie jagodową muffinką ale zapach po umyciu szybko się ulatnia.
Produkt bardzo dobrze się pieni.
Nawilża skórę i sprawia że staje się miękka.
Płyn jest bardzo wydajny. Duża butelka starcza na dłuugo.

Wow

Świetny produkt. Płyn pięknie pachnie. Zapach jest odprężający, nienachalny. Dobrze się pieni, jest wydajny. Jeden z moich ulubionych produktów do kąpieli.

Fajny

Butelka zachęcała do zakupienia tego żelu i tak też zrobiłam.
Zachęciła mnie do tego również duża pojemność, która wystarczyła na bardzo długi czas.
Płyn dobrze się pieni, dobrze myje ciało i dobrze się też spłukuje. Nie wysusza skóry, a co najważniejsze przepięknie pachnie.
Jest bardzo wydajny i cena stosunkowo dobra do wielkości.

4/5

Obłędny zapach

Bardzo fajny i wydajny płyn do kąpieli. Zdecydowałam się na niego od razu, czując piękny zapach. Cena jest w miarę dobra, +/- 10zł i jest dostępny w wielu sklepach. Ładna piana się tworzy, nawet z niedużej ilości płynu. Polecam na relaksującą kąpiel

Cudowny zapach

Ten płyn już od dawna mnie kusił żeby go kupić. Płyn ma dużą pojemność, fioletowy kolor i piękny zapach borówkowych babeczek. Aż kusi żeby go zjeść :) wystarczy nie wielka ilość żeby w wannie pojawiło się dużo piany i dodatkowo zapach roznosi się po całej łazience. Naprawdę coś cudownego ! Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i serdecznie wam go polecam, za taką cenę i pojemność warto zaprosić go do swojej kąpieli Ja z pewnością sięgnę po inne warianty zapachów.

Miły dodatek...

Kupiłam ten płyn na zimowe wieczory. Uwielbiam długie kąpiele a żel to świetny dodatek. Pdodukt pięknie słodko pachnie. Koi zmysły po ciężkim dniu świetny na raczej zimowe kąpiele. Tworzy fajna pianę i jest bardzo wydajny już mała ilość żelu wystarcza na całą wannę.

Produkt nie podrażnią ani nie wysusza skóry. Świetny dodatek do kąpieli polecam

Bardzo dobry

Płyn kupiłam podczas zakupów spożywczych w supermarkecie. Skusiła mnie duża pojemność i ładne opakowanie.

Płyn zamknięty jest w dużej, plastikowej butelce, która ma fioletowy kolor i uroczą grafikę - muffinkowo - jagodowe serduszko otoczone pianką. Płyn dozuje się za pomocą ściśnięcia butelki i ma zabezpieczenie w postaci zatrzasku, który ma złoty kolor.

Konsystencja produktu należy raczej do tych rzadszych, ale dzięki temu lepiej rozpuszcza się w wodzie. Płyn ma fioletowy, półtransparentny kolor i pachnie bardzo przyjemnie - dosłownie jak jagodowe muffinki. Jest to słodki zapach, ale nie mdły.
Pieni się fantastycznie - piana utrzymuje się w wodzie przez ok. 30min. Jeśli chodzi o to czy zabarwia wodę to owszem, ale na bardzo delikatny fiolet, prawie niezauważalny.

Skóra po kąpieli jest zmiękczona i nawilżona. Zapach jagodowych muffinek nie utrzymuje się po kąpieli na skórze, a szkoda. Nie zauważyłam też żadnych negatywnych skutków z korzystania z tego płynu, więc śmiało mogę stwierdzić, że spełnia swoją rolę znakomicie. Dodatkowo jego cena jest mocno atrakcyjna i nie ma też problemu z jego dostępnością.