Bell, Vitamin Lip Mask (Maska do ust)

Bell, Vitamin Lip Mask (Maska do ust)

Średnia ocena: 4.63/5

Kategoria
Marka
Pojemność 4.8 g
Cena PLN 9.99

Wegańska maska do ust działa jak kojący opatrunek, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji! Bogata, komfortowa formuła zawiera olej z awokado, który intensywnie nawilża i wygładza usta, a ekstrakt z owoców papai regeneruje ich spierzchniętą skórę. Olej słonecznikowy jest źródłem witaminy E i posiada właściwości antyoksydacyjne, które chronią komórki przed wolnymi rodnikami. Maska zapewnia modny efekt tafli, a jej nieklejąca, witaminowa formuła sprawia, że usta są jedwabiście miękkie i gładkie.

maseczka do ust
ochronne, wygładzające
zapachowa
z aplikatorem

Całkiem fajny

Całkiem przyjemny kosmetyk. Szkoda, że skład oparty na parafinie.
Daję efekt nawilżenia i nie klei się, daje przyjemną ochronną warstewkę, która ładnie wygląda na ustach.
Ma bardzo przyjemny, owocowy zapach i trochę słodki smak.
Aplikator nabiera trochę mało produktu, trzeba kilka razy go wkładać żeby nałożyć odpowiednią ilość na usta, co przekłada się na wydajność kosmetyku. Ubywa szybko ale cena też jest niska.

Świetna maseczka do ust

Bardzo lubię testować maseczki do ust, gdyż moje usta często są przesuszone i potrzebują porządnego nawilżenia.
To cudeńko zakupiłam w Biedronce i stosowałam ją na początku na noc. Rano moje usta były w zupełnie innej kondycji niż wieczorem. Bez suchych skórek, nawilżone. Maseczka ma konsystencję dosyć gęstą, ale dzięki aplikatorowi, który jest typowy dla zwykłych błyszczyków, nie miałam problemu żeby nałożyć produkt na usta. Zapach jest ładny, nie przeszkadzał mi. Stosowałam ją także na dzień, pod błyszczyki do ust i w tym przypadku również sprawdziła się świetnie. Chętnie będę do niej wracać, jeśli tylko pojawi się znowu na półkach sklepowych.

Nie ma na rynku lepszego produktu do ust!

Kocham, kocham, kocham! Nie spodziewałam się, że Bell tym razem urwie wiadomo co ;) Ale ta maska do ust jest obłędna!
Produkt oczywiście był mocno limitowany w Biedronce - ale cicho liczę na to, że wstawią go do stałej oferty. Bardzo szybko wyprzedany - i nie dziwię się! Ta maska robi magię na ustach, nawet mocno przesuszonych i spierzchniętych!
Jest to produkt pielęgnacyjny do ust zamknięty w opakowanie błyszczykowe. Więc spodziewałam się po nim właśnie tego - że będzie bezbarwnym błyszczykiem. A tu zaskoczenie! Konsystencja jest nieco bogatsza, żelowa, ale czuć tę bogatość (pewnie przez olejki). Może i ją czuć na ustach (nawet długo), ale jak ten cudak odżywa skórę ust to normalnie dzieje się magia! Na moje wiecznie suchawe usta naprawdę różne rzeczy próbowałam - nawet słynne Clarins, nie, Bell bije ich wszystkich na głowę tym produktem! Idealnie przygotowuje usta nawet na turbomatową pomadkę, która wygląda idealnie. Pożegnałam suche skórki, nieprzyjemnie uczucie spierzchnięcia... oby ten produkt był na stałe! Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie miała zapasu, ale jednak... on się kiedyś wyczerpie ;)
Żeby nie pisać bezużytecznej recenzji złożonej tylko z ochów i achów, dodam, że maska ma przyjemny zapach, jakby owocowy - spotkałam się z opinią, że przypomina olejek do ust z serii Vege, jednakże ja go nie posiadałam, więc ciężko mi to potwierdzić. Natomiast nie jest zbyt intensywnym, raczej znika po chwili. Smaku praktycznie nie posiada. Jest wyczuwalna, ale trudno - to jak działa to absolutnie wynagradza! Uwielbiam i rano i wieczorem. Zwykle dwa zanurzenia aplikatora - ten nie nabiera jakoś dużo produktu, więc tak trzeba. Ale... nie no, dla mnie BOMBA! Aż należy się jej "HIT" :)

Całkiem fajny kosmetyk do ust

Kupiłam z ciekawości i nie żałuje, może to nie jest najlepszy kosmetyk do ust jaki miałam ale jest całkiem fajna.
Bardzo ładnie wygląda na ustach, daje uczucie nawilżenia i nie klei się a daje przyjemną ochronną warstewkę. Ma bardzo przyjemny, owocowy zapach.
Z minusów - trochę irytujący jest zbyt mały aplikator bo trzeba kilka razy go wkładać żeby nałożyć odpowiednią ilość na usta. Jest też dosyć niewydajnym kosmetykiem. Szybko go ubywa przy codziennym stosowaniu.
Generalnie przyjemny kosmetyk, bez jakiś większych fajerwerków, ale nie żałuję że go kupiłam.

Fajne nawilżenie

▪️ Maska jest w opakowaniu z aplikatorem błyszczykowym o pojemności 5g
▪️ Ma konsystencję gęstego, przezroczystego żelu bez drobinek
▪️ Ma przyjemny zapach
▪️ Łatwo rozprowadza się po ustach
▪️ Maska zostawia lekko klejącą warstwę na ustach
▪️ Daje efekt tafli
▪️ Nie zjada się jakoś szybko
▪️ Fajnie nawilża
▪️ Usta są miękkie i wygładzone
▪️ Formuła maski zawiera olej z awokado, ekstrakt z owoców papai i olej ze słonecznika
▪️ Maska nie jest zbyt wydajna, ponieważ przez swój mały aplikator mało wyciąga się produktu z opakowania i trzeba kilka razy namachać się aby nałożyć porządną ilość na usta

Mocna 4.

Maska faktycznie nawilża i w porównaniu do wielu pomadek nawilżających nie wysusza ust, za co ogromny plus. Ma przyjemny słodko-owocowy zapach.
Jeżeli chodzi o trwałość to jak w przypadku produktów tego typu jest słaba - ale nie ma czego w tej kwestii oczekiwać.
Jednak samo działanie zaskoczyło mnie pozytywnie.
Niestety jest to seria limitowana, więc to zdecydowanie na minus.