Hello You!, Holiday, Odżywka do włosów arbuzowa

Hello You!, Holiday, Odżywka do włosów arbuzowa

Hello!You Odżywka z ekstraktem z owoców arbuza, do włosów delikatnych i przesuszonych, na dobre i złe dni. Dodaje objętości cienkim włosom, nawilża je i sprawia, że włosy łatwo się rozczesują, są puszyste i miłe w dotyku

dodające objętości, nawilżające
zapachowa
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych

Dosyć lekka i nie obciążająca włosów

Odżywka ma pojemność 80 ml i przyjemny zapach arbuza ????
Nawilża włosy bez ich obciążania, doskonale się rozczesuja, są miękkie w dotyku. Jest to odżywka do spłukiwania. Małe opakowanie idealne na wyjazdy.
Kolor biały a konsystencja wodnista. Nawilżenie dla mnie trochę małe ale znalazłam na nią sposób - nakładam olej i robię olejowanie na podkładzie z jej pomocą one tej wersji sprawdza się świetnie!

Działania brak

Odżywkę zakupiłam ze względu na jej rozmiar, potrzebowałam czegoś małego do walizki, a miałam ograniczenie kilogramowe. Kosztowała mnie ona 3 zł za 80ml. Czyli cena dosyć średnia, bo produktu nie wystarczy na za długo.

Produkt zamknięty jest w małym plastikowym opakowaniu w czerwonym kolorze. Generalnie jest dosyć estetyczne, ale warto zauważyć że przez produkowanie takich maluchów w plastiku generuje się bardzo duża ilość odpadów. Nie jest to zbyt ekologiczne.

Produkt jest dosyć gesty jak na odżywkę, ma ładny arbuzowy zapach. I tu zaczynają się zgrzyty. Naprawdę dałam jej szanse, najpierw jako pierwsze O w pielęgnacji, później jako drugie, a nawet jako maseczka bez spłukiwania. Za każdym razem z takim samym skutkiem, czyli efektów brak. Włosy po jej spłukaniu są w zasadzie jak po szamponie, takie szorstkie. Totalnie ich nie wygładza. Nie sprawia że stają się miękkie i ich nie nawilża. Ciężko rozczesać po niej włosy.

Cieszę się że opakowanie, które kupiłam było tak małe bo nie umiałabym jej wykorzystać w żaden sposób.

Mango pokonało arbuza ;)

Przetestowałam wersję mango i byłam bardzo ciekawa co przyniesie mi wersja arbuzowa bo jednak kosmetyków z tym składnikiem używam bardzo rzadko,nie mówię że jest zła o to to nie,ale są lepsze ;).

Moje włosy:suche,cienkie,delikatne,regularnie farbowane(ostatnio samodzielnie),wysokoporowate,mają tendencję do puszenia,łamania,kruszenia i rozdwajania się,do tego dochodzi codzienne mycie i suszenie suszarką, także nie jest łatwo ;).
W pielęgnacji lubią się z oliwkami,niewielką ilością silikonów i proteinami,jak się okazało arbuz nie bardzo im posmakował ;)).

Włosy myję codziennie,po prostu lubię kiedy są świeże,czyste i pachnące,nie stosuję żadnych metod PEH,olejowania i innych “zaawansowanych”zabiegów,jedynie mycie,odżywki,maski,serum czy olejki które niwelują puszenie się moich włosów.

Opakowanie to mała buteleczka o pojemności 80 ml w kolorze czerwieni,wygodna zatyczka nie sprawiła problemów przez cały okres użytkowania,co ciekawe to maleństwo bez trudu można postawić “na głowie,i nie ma problemów z wydobyciem produktu do samego końca.
Odżywka jest lekka w białym kolorze,przepięknie pachnie dla mnie ….truskawką :D ,bardzo dobrze nakłada się na włosy nie uciekając z dłoni,zmiękcza włosy i delikatnie wygładza.
Produkt stosowałam w duecie z szamponem z tej samej serii oraz z innymi,odżywka nałożona na krótszy czy dłuższy czas dawała takie same efekty,fajnie wpływała na włosy które łatwiej poddawały się stylizacji,były dociążone a nie obciążone,zwiewne,sypkie i do tego cudnie pachnące,jedyny problem który podczas stosowania mnie zniechęcił do ponownego zakupu to że nie ułatwiła mi rozczesywania włosów.

Limitowana seria produktów o nazwie Holiday marki Hello You! to ciekawa propozycja na wakacyjne wyjazdy. Asortyment obejmuje szamponu, odżywki do włosów, żele pod prysznic i balsamy do ciała. Możemy dzięki temu skomponować nasz indywidualny zestaw na wyjazd o jednej nucie zapachowej lub wybrać różne. Odżywka arbuzowa pachnie po prostu latem, jest lekka i przyjemna w stosowaniu, świetnie nawilża, nabłyszcza i wygładza włosy.

OPAKOWANIE

Opakowania wszystkich produktów różnią się przede wszystkim kolorem. Obecnie jeśli chodzi o tą odżywkę i inne kosmetyki z tej serii to dostępna jest jedynie w wersji travel size o pojemności 80 ml, podobnie zresztą jak wszystkie produkty z linii Holiday. Butelkę wykonano z średnio twardego plastiku w kolorze wyrazistej czerwieni. Plastik jest trwały i odporny na upadki, bez problemu można wrzucić opakowanie do walizki bez obaw o to, że zgniecie się w podróży. Ciekawa, wakacyjna grafika w postaci szkicu nurka i proste napisy całkiem ładnie się prezentują. Z tyłu umieszczono dokładny opis produktu, jego głównych składników oraz skład. Zamknięcie na klik ułatwia otwieranie butelki nawet mokrymi dłońmi. Nie tak łatwo jest podważyć zamknięcie, co zapobiega rozlaniu podczas transportu.

ODŻYWKA

Odżywka posiada bardzo przyjemny, owocowy zapach. Arbuz to owoc, który kojarzy się z latem, odpoczynkiem i piękną pogodą. Nie ma nic bardziej orzeźwiającego jak kawałek soczystego arbuza. Nic więc dziwnego, że marka Hello You! postanowiła stworzyć serię o tej nucie zapachowej. Aromat jest słodki, wyrazisty jak arbuzowy deser. Bardzo mi się spodobał, utrzymuje się bardzo długo na włosach, aż do kolejnego mycia.

Odżywka jest bardzo lekka pod względem konsystencji, nie obciąża włosów, co szczególnie mnie cieszy, bo moje cienkie włosy łatwo jest obciążyć. Forma aksamitnego, rzadkiego kremu pozwala na łatwe wydobycie z butelki i nałożenie na włosy.

Jakie efekty uzyskać można na włosach stosując tą odżywkę? Podobnie jak wszystkie inne odżywki z tej linii jest to produkt o działaniu ekspresowym. Producent pisze żeby nałożyć odżywkę na kilka minut, nie jest to dokładnie określony czas. Mnie wystarczy 5-10 minut i efekty są zadowalające. Odżywka wypłukuje się szybko z włosów i nie pozostawia obciążających resztek. Efekty po jej użyciu są zadowalające i na moich srednioporowatych włosach ten kosmetyk sprawdza się wspaniale. Kosmetyk dedykowany jest włosom delikatnym i przesuszonym, czyli takim jak moje. Włosy po jej użyciu łatwo się rozczesują i dobrze układają. W dotyku są gładkie, miękkie i puszyste. bardzo lubię stosować tą odżywkę, bo pozwala mi w kilka minut uzyskać zadowalające efekty. Opakowanie wystarczyło mi na 4 zastosowania, więc całkiem ok biorąc pod uwagę pojemność.

W składzie znajdziemy takie składniki jak niacynamid, ekstrakt z arbuza, glicerynę, kwas mlekowy, to odżywka tyłu HE, która można spokojnie włączyć do regularnej pielęgnacyjnej rutyny.

Jest to niestety tylko edycja limitowana, więc niedługo będzie tylko letnim wspomnieniem. Cena regularna trochę wysoka jak na małą pojemność, jednak warto polować na promocję.

PLUSY:

+ praktyczne opakowanie
+ ładny zapach
+ wygładza, nabłyszcza i dyscyplinuje włosy
+ jest wydajna
+ wydajność

Minusy
Cena regularna
Edycja limitowana