Organique, Care Ritual, Shea Butter Body Balm Milk (Balsam do ciała z masłem Shea `Mleko`)

Kategoria Balsamy i olejki
Marka Organique

Odżywczy balsam do ciała o przyjemnych, mlecznym zapachu, przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie suchej, szorstkiej i podrażnionej. Zawartość masła shea, zwanego również masłem karit sprawia, że balsam ma konsystencję miękkiej, gęstej pasty, która w kontakcie ze skórą zamienia się w pachnący olejek.

Balsam do ciała dogłębnie nawilża i odżywia skórę

Shea Butter Body Balm Milk szybko i dogłębnie nawilża skórę oraz zapobiega utracie wilgoci. Wspomaga też regenerację płaszcza lipidowego skóry i chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, jak wiatr czy mróz. Delikatny, mleczny zapach balsamu jeszcze długo utrzymuje się na skórze.

Balsam do ciała w ponad 55% składa się z czystego, naturalnego masła shea, dostarcza skórze ogromu witamin, mikroelementów i substancji odżywczych. Dzięki nim skóra staje się delikatniejsza, gładsza i co najważniejsze zdrowsza.

Balsam do ciała Organique zawiera masło shea i trzy naturalne oleje

Działanie masła shea wspierają specjalne dobrane trzy naturalne oleje. Olej z awokado jest zbliżony w budowie do lipidów skóry dlatego głęboko się wchłania, wzmacnia i uelastycznia. Olej z pestek winogron poprawia napięcie skóry i spowalnia procesy starzenia.

Olej sojowy zmiękcza, wygładza i natłuszcza skórę oraz widocznie poprawia jej napięcie. Dodatek wosku pszczelego tworzy na skórze warstwę ochronną, która zatrzymuje wilgoć w naskórku oraz sprawia, że skóra staje się elastyczna.

Dzięki konsystencji, która zamienia się w olejek po kontakcie z ciepłem naszego ciała balsam jest bardzo wydajny i już niewielka ilość wystarczy by odżywić cale ciało.

Balsam do ciała łagodzi podrażnienia i niweluje szorstkość skóry. Może być stosowany, jako uzupełnienie Terapii łagodzącej do ciała.

balsamy
w słoiku