Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Płatki pod oczy

Apis Your Home Spa, Anit-puffiness Eyes Pads Przeciwobrzękowe płatki pod oczy

3,3 na 57 opinii
14% kupi ponownie

Porównaj ceny

KDK SP. Z O.O.
Apis Przeciwobrzękowe płatki pod oczy 1 para
12,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,3 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 14% osób
  • 20 kwietnia 2023 o 9:56
    Cytując klasyk Youtube’a „no tak średnio bym powiedział” ;)
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Płatki pod oczy są umieszczone w folii, która następnie została zapakowana w kartonik, na którym znajdziemy wszelkie informacje na temat składu oraz sposobu użycia. Przed zaaplikowaniem umieściłam je na chwilę w lodówce. Zgodnie z zaleceniem producenta trzymałam 20 minut, choć po około 10 zaczęłam odczuwać pieczenie. Nie było ono jednak na tyle niepokojące, by zdjąć płatki, natomiast utrzymywało się jeszcze kilkanaście minut po zdjęciu. Podoba mi się materiał, z którego wykonane są płatki oraz forma ich przylegania. Przez cały czas noszenia dawało mi to komfort, nic się nie zsuwało ani nie odklejało. Obrzęków jako takich nie mam, ale w dniu aplikacji miałam nieco napuchniętą okolicę oczu i tu płatki w żaden sposób sobie nie poradziły. Co można płatkom oddać, to że po zdjęciu otrzymujemy widocznie napiętą skórę okolic oczu, niestety w dotyku taką, jakby nic nie zostało na nią nałożone. Dodatkowo to szczypanie, choć akceptowalne i nie wywołało zaczerwienienia czy podrażnienia, nie umila, a wręcz nieco uprzykrza aplikację. Napięcie skóry jest fajne i jak pisałam faktycznie zauważalne, ale dość krótkotrwałe. Podsumowując, jest to w miarę poprawny produkt, dający jakieś efekty, ale też przysparzający niemiłych doznań. Jednocześnie efekty nie są na tyle satysfakcjonujące, bym miała ochotę sięgnąć po niego ponownie. Jest to moje drugie spotkanie z marką Apis, inny produkt wciąż w testach, ale jak tam jestem póki co bardzo zadowolona -tu nieco odwrotnie.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    22 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • MagFifi
    MagFifi
    3 / 5
    24 stycznia 2023 o 1:04
    Fajne płatki ale nie na 20min.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Płatki otrzymałam w prezencie i na początku byłam nimi zachwycona ale po upływie 10 min zaczęły wysychać w efekcie czego już po 20 min mocno trzymały się skóry, cała esencja została wchłonięcia więc nie wiele było do wklepania i po zdjęciu czułam dyskomfort bo skóra jest ściągnięta. Co prawda jest napięta ale troszkę ściągnięta I wola o szybkie nawilżenie. To tak w skrócie a teraz zacznijmy od początku. Opakowanie ładne, kartonik a w środku w saszetce dwa płatki. Podczas ich wyciągania odeszły od papierka i były oba sklejone. Wykonanie płatków bardzo mi się podoba. Są z cieniutkiej i delikatnej bawełny zabarwione kolorem esencji, której w opakowaniu jest całkiem sporo. Kolor płatków jest zbliżony do mojej karnacji, więc po nałożeniu praktycznie nie było ich widać. Ładnie przylegają do skóry, nie zsuwają się i delikatnie pachną. Na początku czułam miły efekt chłodzenia, bardzo dobre nawilżenie i ukojenie skóry. A teraz ale i ale jest takie że nie polecam trzymać ich 20min to zdecydowanie za długo i zamiast dobrych efektow jest rozczarowanie. Moim zdaniem 10min było by idealnie max 15min. Wtedy skóra zachowała by nawilżenie a pozostałość esencji można by wklepać, ja niestety nie miałam co wklepać. Na pewno płatki niwelują troszkę opuchliznę pod oczami i dodają blasku. Skóra wygląda ładnie nie jest ani czerwona ani podrażniona, wygląda zdrowo. Tylko woła o szybkie dodatkowe nawilżenie. Co do zmarszczek to różnicy zbytnio nie widzę. Może przy regularnym jej stosowaniu jest to możliwe. Cieni akurat pod oczami nie miałam więc nie wypowiem się co do tego. Podsumowując Płatki są spoko, warto po nie sięgnąć i wypróbować tylko skrócić czas ich trzymania, wtedy będzie git i efekty będą lepsze, bo esencję sobie wklepiemy i będzie dłużej działać.
    Zalety:
    • Na początku przez 10min. nawilża, koi i chłodzi
    • Później niweluje opuchliznę i dodaje blasku
    • Delikatnie napina skórę
    Wady:
    • Brak dobrego nawilżenia po upływie czasu 20mi
    • Barak wpływu na zmarszczki
    • Skóra ściągnięta z dyskomfortem
    • Cena troszkę za wysoka
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    15 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 stycznia 2023 o 13:17
    Fajne
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Płatki testowałam dzięki wizaż.pl Bardzo przekonał mnie do nich skład oraz to, że są wykonane z naturalnej tkaniny - włókna herbaty. Czyli wszystko przyjazne dla skóry, zwłaszcza tak delikatnej jak pod oczami. Płatki były obficie nasączone dobroczynnymi składnikami i dobrze trzymały się skóry także kolejne plusy. Estetyczne opakowanie przykuwa wzrok. Działanie jak najbardziej na tak skóra wygładzona, nawilżona, mniej opuchnięta a więc obietnice producenta zostały spełnione. Zapach neutralny . Myśle, że jedyna wada to cena gdyż w opakowaniu mamy tylko nie płatki na jedno użycie. Jeśli to dla kogoś nie stanowi problemu to polecam!
    Zalety:
    • Dobrze nasączone
    • Dobrze trzymają się skóry
    • Pielęgnują skórę pod oczami
    Wady:
    • Jedna para w opakowania
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 stycznia 2023 o 18:24
    Piekący koszmar
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zadowolona możliwością przetestowania nowych płatków, po słabo przespanej nocy włożyłam je na chwilę do lodówki i poszłam do łazienki zaaplikować pod oczy. Niestety już po aplikacji zaczęło mnie piec w tej okolicy, i po kilku minutach nie mogłam wytrzymać. Skóra nie była czerwona, ale pieczenie było tak ostre że bałam się jakiejś reakcji. A nie mam jakoś specjalnie wrażliwej skóry pod oczami.. Niestety dyskwalifikuje to produkt całkowicie z użytku jak dla mnie. Mogę jedynie określić że miłe jest dla oka opakowanie, w środku folia z dwoma cienkimi płatkami, sporo produktu o żelowej konsystencji się na nich znajduje. Można spokojnie wklepać na całą okolicę oczu.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 stycznia 2023 o 13:16
    Na pewno nie dla wrażliwców.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Otrzymałam te płatki w prezencie, sama zapewne nie sięgnęłabym po nie, gdyż jestem wierna płatkom od Sunew Med oraz Petitfee - ale jak już dostałam, to postanowiłam wypróbować, wiadomo. Niestety, mimo pozytywnego pierwszego wrażenia, jakie wywarły na mnie te płatki, ostatecznie okazało się, że wybitnie nie służą one mojej wrażliwej skórze wokół oczu - nad czym ubolewam, nie ukrywam... ZALETY: + Estetyczne i minimalistyczne opakowanie - kartonowe, natomiast same płatki zapakowane są w małą, foliową paczuszkę. + Materiał, z jakiego wykonano płatki to czysta natura - to włókno herbaciane, miękkie, cieniutkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu oraz noszeniu. Płatki nie zsuwają się ze skóry i łatwo je zaaplikować bez uszkadzania materiału. + Duża ilość esencji. + Krótki, naturalny skład (z jednym "ale", jednak o tym za chwilę). + Przyjemnie chłodzą, nawet jeśli nie są trzymane w lodówce. + Polska marka i przystępna cena. WADY: - Kwas salicylowy w składzie - to właśnie jego obwiniam za efekt, jaki wywołały płatki. - Po ściągnięciu płatków i wklepaniu resztek esencji natychmiast pojawił się dyskomfort oraz uczucie ściągnięcia. Skóra była okrutnie przesuszona, a ja musiałam ratować się toną kremu... - Nie odnotowałam zmniejszenia opuchlizny, redukcji cieni pod oczami, ukojenia, rozpromienienia czy spłycenia drobnych zmarszczek - a to obiecuje nam producent. Reasumując - mimo pozytywnego pierwszego wrażenia płatki okazały się być słabe w działaniu (brak spełnionych obietnic producenta), na dodatek podrażniły mnie i wywołały efekt odwrotny, od zamierzonego. Więcej po nie nie sięgnę, wracam do Sunew Med i Petitfee, zaś te płatki odchodzą w zapomnienie.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    17 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.