Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Zobacz oferty

allegro
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Bez niego malownaie paznokci nie ma sensu :-)

Gdyby nie ten mały spryciarz zwyczajnie nie malowałabym chyba paznokci. To must have każdej kobiety! Dzięki niemu malowanie paznokci nawet 15 min przed wyjściem z domu jest możliwe :-) Zanim zaczęłam go używać wiecznie na moich paznokciach były wzorki, odbita pościel (gdy malowałam wieczorem) i inne cuda. Nakładam go szybciutko zaraz po nałożeniu lakieru i dosłownie natychmiast zastyga na paznokciu, utwardzając lakier. Ma bardzo fajny pędzelek, dzięki czemu produkt precyzyjnie się nakłada. Nie żółknie więc nie zmienia koloru lakieru co szczególnie ważne przy jasnych kolorach. Tworzy na płytce warstwę ochronną, więc pazkocie są twarde, trwałe i pięknie nabłyszczone. Co prawda z biegiem użytkowania troszkę zmienia konsystencję w buteleczce jak się utlenia i robi się bardziej gęsty, ale za to jak działa wybaczam mu wszystko. Nie jest najtańszy, ale na pewno jest wart swojej ceny. Ja uważam go za specjalistę jeśli chodzi o szybki i piękny manicure.

Mój Ci on!!!

Rety!! Co ja bym bez niego zrobiła. Dobry lakier z tym utwardzaczem trzyma się dobry tydz i wcale nie przesadzam. To już moje chyba 5 opakowanie i zdecydowanie hit nad hitami. Polecam

wracam bo jest niezrownany

Od ponad 12lat uzywam Seche, jest najlepszy. Wybaczam mu zze szybko gestnieje, wybaczam mu cene. Dla mnie jest naj!
Mam do porownania wiele od Sally H po Opi czy Ingloty i owszem inne tez sa dobre, ale do Seche wracam stale i stale.

Niezastąpiony

Nie wyobrażam sobie tradycyjnego manicure bez niego. Najważniejsza zaleta to przyspiesza wysychanie dzięki czemu nie musisz siedzieć pół dnia nieruchomo vo zaraz dotkniesz warstwy lakieru i uszkodzisz. Po drugie nadaje piękna błyszcząca taflę dzięki czemu manicure zaczyna przypominać hybrydę. Po trzecie przedłuża trwałość lakieru - u mnie w zależności od lakieru oraz czynności jakie wykonuje (zmywanie naczyń, basen, otwieranie puszki) nawet do 5 dni. Cena niska. Opakowanie duże. Konsystencja gęsta lekko ciągnąca się.

Wada jest marnowanie się produktu gdy długo go nie używam a w opakowaniu zostaje go ok 20%. Produkt staje się ciężki we współpracy - zbyt gesty.

Najlepszy

Nie znam lepszego top coatu :) Używam go od lat i sprawdza się zawsze rewelacyjnie. Paznokcie po nim pięknie błyszczą, a lakier spokojnie noszę ponad tydzień. Dla mnie ideał za kilkanaście złotych.

TOP top :)

Lakier pozostawiony bez tego topu, jakby nigdy nie wysychał.. Jest suchy, a po kilku godzinach odgnioty na paznokciach. Ten top nakładam po 2-3 minutach od malowania. Lakier wysycha w kilkadziesiąt sekund, nie odgniata się, jest utwardzony. Przy nakładaniu topu lakier jest delikatnie rozpuszczany, przez co wszystkie nierówności znikają i ujednolica się warstwa lakieru. Paznokcie wyglądają jak hybdrydowe, top tworzy gładką taflę.
Zwiększa on też trwałość manicure. Standardowy lakier po myciu naczyń od razu schodzi z końcówek lub odpryskuje, a po nałożeniu tego topu lakier trzyma się około tygodnia, lekko wycierają się końcówki.

Dobry, ale z wadą

Trwałość bez zarzutu, ale jak dla mnie dyskwalifikuje go fakt, że kurczy się strasznie na paznokciu. Zaobserwowałam, że nawet jeśli rano zrobię nim manicur, wieczorem po ciepłym prysznicu warstwa topu skurczy się i ściągnie kolor z brzegu paznokci i nie tylko... Wygląda to fatalnie. Tak więc, mimo, że bardzo chciałam się z nim polubić, to niestety nie.

W tej chwili mój nr 1

Produkt jest już chyba kultowym kosmetykiem bo odkąd pamiętam nazwa tego lakieru często przewijała się na stronach i forach dla osób zajmujących się profesjonalnie manicurem.
Zawsze mi się kojarzył z takim „lepszym” topem , dla mnie niedostępnym .W momencie gdy otworzono w moim mieście Hebe to Seche Vite był na wyciągnięcie ręki.
Produkt jest dość drogo bo regularna cena to ponad 30 zł .Ja kupiłam na promocji za 21 zł(na Allegro widziałam za 15 zł)

Buteleczka z lakierem zapakowana jest w czarno-biały kartonik ,wygląda jak produkt wysokopółkowy.
Sama buteleczka jest przeźroczysta więc widzimy ile jeszcze zostało. Pędzelek wąski , nie rozczapierza się podczas malowania.

Zapach rozpuszczalnika- zaraz po odkręceniu uderza w nozdrza mocna chemiczna woń. Czuć w całym pokoju.

Konsystencja odpowiednia bo nie jest wodnista ani zbyt gęsta. Nie rozlewa się na skórki. Trzeba nakładać jedną krople tak jak zaleca producent.
Według informacji na pudełku top mamy nakładać na mokry lakier i tak zrobiłam za pierwszym razem.
EFEKT
Masakra -lakier mi się rozmazał, powstały prześwity i podczas wysychania powierzchnia marszczyła się.
Pomyślałam -następny tak chwalony produkt a okazał się bublem.
No ale nie skreśliłam go po jednym użyciu
Następnym razem nałożyłam go na lekko podeschnięty lakier i to było to.
Po dwóch minutach po nałożeniu koloru nakładam krople Seche vite i delikatnie rozprowadzam na paznokciu .Nie zapominam też o brzegach płytki aby opóźnić powstawanie startych końcówek.
Używałam go z lakierami Avon, Oriflame, Eveline, Catrice i innych tanich drogeryjnych marek i wytrzymywał do tygodnia w dobrym stanie.
Przez cały czas dawał mocny żelowy połysk.
Utwardza i przedłuża trwałość lakieru. Przyspiesza wysychanie
Produkt świetny ale zapach mogli by trochę poprawić:)

PLUSY
-szybko wysycha
-utwardza
-przedłuża trwałość nawet do tygodnia
-wygodny pędzelek

Minus
-w składzie toluen
-zapach rozpuszczalnika
-wysoka cena

Nie podoba mi się

Moim ulubionym preparatem tego typu jest Mega Shine Sally Hansen. Co prawda nie przyspiesza wysychania lakieru jakoś spektakularnie, ale dzięki niemu lakier wytrzymuje do pięciu dni, co na moich paznokciach jest ogromnym sukcesem. Z Seche niestety nie jestem zadowolona.

Po prostu nie przedłuża trwałości, lakier schodzi z końcówek po dwóch dniach. Najpierw myślałam, że to z powodu nie do końca prawidłowego zastosowania z mojej strony (na zbyt suchy lakier). Potem nałożyłam zbyt dużo i też było bardzo słabo. Następnie nałożyłam odpowiednią ilość na świeżo pomalowane paznokcie i, o dziwo, kolorowy lakier został na swoim miejscu, niczego nie uszkodziłam, a bałam się go użyć w taki sposób.

Rzeczywiście, zasycha ekspresowo i nadaje piękny połysk, ale to za mało. Mimo dokładności i starannego nakładania także na końcówki, trwałość kolorowego lakieru niestety leży. Jedynie pędzelek ma lepszy od Mega Shine, który w przypadku Sally Hansen jest trochę za wąski.

Mój must have do manicure

Przez 5 lat robiłam manicure hybrydowy - najpierw u kosmetyczki, później sama w domu i uwielbiałam to. Niestety któregoś dnia nabawiłam się uczulenia i pomimo przeczytania setek rad i wdrożenia ich w życie, nigdy nie udało mi się wrócić do hybryd. Zadbane paznokcie są dla mnie bardzo ważne, więc przerzuciłam się na tradycyjne lakiery, niestety jakich bym nie używała zawsze po 2-3 dniach miałam już odpryski. Szukając rozwiązania natknęłam się na ten top w promocji w Hebe i postanowiłam wypróbować.
Top jest zamknięty w standardowej szklanej buteleczce, z małym pędzelkiem. Mam go już od kilku miesięcy i zużyłam jakieś pół opakowania, ponieważ jest bardzo wydajny. Czytałam o tym że czasem szybko zasycha - u mnie absolutnie nie ma tego problemu, top ma dokładnie taką samą konsystencję jak w momencie zakupu.
Top nakładam po jakiejś minucie od nałożenia lakieru. Gładko się rozprowadza, i pokrywa paznokcie taflą wyrównując jakieś ewentualne nierówności. Stanowczo przyśpiesza wysychanie lakieru. Jeżeli chodzi o efekt wizualny to nie jest taki sam jak przy hybrydzie ale paznokcie ładnie błyszczą. Stosuję go z różnymi lakierami i każdorazowo trwałość manicure to przynajmniej tydzień co dla mnie jest świetnym wynikiem. Naprawdę warto zainwestować w ten top, każdemu mogę go polecić.

DROGI ALE WART CENY

To jest produkt, któremu jestem najwierniejsza od lat. Zdecydowanie nie ma sobie równych . Genialnie, ekspresowo wysycha, cudnie nabłyszcza, i daje efekt WOW. Poza tym, że jest drogi jest niestety niezbyt wydajny, tym bardziej, ze zawsze gęstnieje z czasem. Ale i tak nie wyobrazam sobie bez niego swojego paznokciowego kuferka :D

Cuuuuuudo <3

Cudowny przyspieszacz do wysychania lakieru. I oprócz dość wysokiej ceny ma same plusy! Odkąd go poznałam nie ufam samym lakierom, to podstawa w mojej kosmetyczce;)