Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Seche, Dry Fast Top Coat (Utwardzacz do lakieru)

Opatentowana formuła przenika przez warstwy lakieru aż po warstwę bazy, tworząc trwałą, odporną na odpryski i złuszczanie warstwę kosmetyku. Seche Vite zapobiega żółknięciu lakieru, nadaje paznokciom błysk i jedwabisty wygląd.

Must have

Paznokcie maluję najczęściej raz w tygodniu, gdyż szybko nudzą mi się kolory. Z tym topem każdy, nawet najtańszy lakier za 3 zł wygląda dobrze. Nakładam go, tak jak jest napisane w instrukcji, na lekko wyschnięty lakier. Raz zrobiłam mu test, ile dni paznokcie będą w dobrym stanie - zmyłam je po 2 tygodniach, bo zaczęły się robić odrosty.

Całkiem niezły

Często maluję paznokcie wiec wysuszacze i topy zużywam na litry. Produkt jest wydajny, ma wygodny pędzelek i raczej nie ma problemu z jego dostępnością. Nadaje piękny blask i nie rozmazuje wzorków. Należy uważać z jego warstwą ponieważ zbyt gruba może schnąć wieki nawet kiedy wydaje się być już sucha mogą powstać "wgniotki". Myślę, że wrócę.

trzeba umieć używać

Nie używam lakierów hybrydowych, jestem wierna tradycyjnym. Na moich paznokciach każdy lakier utrzymuje się ok. tygodnia więc potrzebuję topu nabłyszczającego i szybko wysychającego. Kupiłam ten czytając wiele pochlebnych opinii. Jest fajny ale trzeba uważnie go nakładać dojeżdżając do skórek i malować nim na zakładkę bo lubi ściągać lakier co wygląda jakby końcówki były już powycierane. Plusem jest, że nakładamy go na mokry kolorowy lakier co dodatkowo skraca czas wysychania. Pędzelek ma klasyczny, prosto zakończony, dość wąski co akurat bym zmieniła bo lubię płaskie, szerokie i półokrągło zakończone. Utrzymuje się długo i nie matowieje. Nie da się zużyć do końca bo jak zostaje mniej więcej 1/4 buteleczki to gęstnieje uniemożliwiając estetyczne pomalowanie paznokci.

Rewolucja w manicure

Jestem typem, który lubi zmieniać kolory paznokci co kilka dni. Niemniej najmniej ulubionym momentem jest oczekiwanie na wyschnięcie lakieru lub obawa przed odciśnięciem czegoś na "zastygniętym" lakierze.
Ten top poleciła mi moja szefowa, a paznokcie są moją wizytówką w pracy, postanowiłam przetestować. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.
Po pierwsze, pomińmy proszę kwestię "zapachu" rozpuszczalnika.
Nakłada się lekko, szybko i bez problemów, a zastyga OD RAZU.
Paznokcie są błyszczące i twarde, zero odprysków, nawet przy długim noszeniu. Prędzej mam odrost niż odprysk.
Bardzo polecam, produkt na prawdę wart swojej ceny.

Rewolucja w malowaniu paznokci

Opakowanie ładne,poręczne ale co najważniejsze -szczelne. Jeśli chodzi o produkt to jest to coś niesamowitego, idelane dla osób potrzebujących trwałych paznokci, nie mogących zrobić hybryd czy żeli. Ten top idealnie wydobywa kolor z lakieru nadaje twardość i błysk,dodadkowo podbija np.efekt "holo" . Myślę że ładnie zaaplikowany będzie wyglądał jak od kosmetyczki. Minusem jest typowo chemiczny zapach , który da sie zdzierzyć oraz to że psuje efekt matowych lakierów nadając błysku .

Świetnie przyspiesza wysuszanie!

Produkt kupiłam z polecenia i nie żałuję. Nie używam go jednak tak jak zalecił producent (kłaść na mokry lakier), z tego względu że wtedy rozmywa lakier, a na paznokciach pozostają brzydkie ślady ściągnięcia.
Ja maluję paznokcie, czekam aż zwykły lakier lekko przeschnie i wtedy kładę utwardzacz.

ZALETY:
- szybko wysycha,
- paznokcie ładnie błyszczą,
- daje efekt hybrydy

WADY:
- zapach, bardzo chemiczny, niczym rozpuszczalnik
- paznokcie odprysnęły mi po 3 dniach

prawie ideał

Utwardza błyskawicznie. Nie warto kupować tych malutkich buteleczek bo lakier szybko wysycha. Lakier ładnie błyszczy, nie ma smug. Gdy zostaje 1/3 lakieru, robi się bardzo gęsty, nie do użycia.

Naprawdę utwardza lakier.

Mam tłustą płytkę paznokcia i od zawsze mam problem, że lakier odpryskuje mi po dniu, czasami i w tym samym dniu. Zazwyczaj robię hybryd, ale co kilka miesięcy robię przerwę i używam zwykłych lakierów.
Owy produkt pokochałam, bo utwardza paznokcie na nawet 4, 5 dni! Uwierzcie, że u mnie to jest sukces.

Top nakładam na lekko wilgotne paznokcie, pozostawiam do wyschnięcia, czyli na jakieś 10 minut. Produkt nie ściąga lakieru, nie smuźy, nie bąbelkuje.

Paznokcie są utwardzone i błyszczące.

Dobry

Ekspresowo wysycha! nie wierzyłam do końca wcześniejszym opiniom, że jest najlepszy w tej dziedzinie. Bardzo miło się zaskoczyłam. Nie rozmazuje lakieru, utrwala dobrze. Ale nie rewelacyjnie. Choć mogę nie być obiektywna, bo mam słabe paznokcie i ogólnie nic zbyt długo się na nich nie utrzymuje.

Super tak jak jego "niebieski" brat

Jako pierwszego używałam Seche vive tego w niebieskim lub raczej kobaltowym opakowaniu, byłam zadowolona więc postanowiłam spróbować też tego utwardzacza. Od jakiegoś czasu mam niestety uczulenie ( poparzenie?) od hybryd więc szukam alternatywnych sposobów na ładne i w miarę trwałe pazurki, czegoś co będzie dawało efekt zbliżony do hybryd i czegoś żebym nie musiała suszyć godzinami zwykłych lakierów i nie bać się odcisków np. od pościeli ;) Ten produkt bardzo ułatwia życie. Przyspiesza wysychanie lakieru, w moim przypadku paznokcie są suche po jakiś chyba 15 minutach. Nadaje ładny efekt, nie jest oczywiście identyczny jak hybryda ale ładnie "wygładza" zwykły lakier. Zapach trochę nieciekawy ale to nie perfumy więc nie krytykuję go za to. Przedłuża trwałość lakieru. Produkt wygodny w używaniu, zauważyłam że z czasem trochę "glucieje". Generalnie fajny i pomocny produkt.

Idealny!!!

Nie ma lepszego top coatu niz ten! Zasycha szybciutko na kazdym lakierze. Lekko sie zabarwia przy malowaniu na czerwonym kolorze ale na szczescie nie przenosi go pozniej za kolejnym razem jak sie maluje na innym kolorze. Na długo wystarcza bo nie zasycha ani sie nie psuje. Super pedzelek

Niezbędnik każdej fanki klasycznych lakierów do paznokci

Mam ogólne predyspozycje do dosyć dobrego utrzymywania się lakieru na paznokciach, nie używam hybryd ani akryli, tylko klasyczne. Utwardzacza używam zawsze, paznokcie po nim błyszczą tak pięknie, że regularnie dostaję pytania u której kosmetyczki zrobiłam tak piękne hybrydy ;)
Paznokcie w idealnym stanie potrafią się utrzymywać nawet do tygodnia, co dla lakierów tradycyjnych jest absolutnie wiecznością!
Polecam bardzo, zawsze korzystam w połączeniu z bazą z tej samej marki i kilka koleżanek już przekonałam do wypróbowania