Golden Rose, Paris, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Seria lakierów do paznokci o wyjątkowym połysku. Nie wymaga nakładania dodatkowej warstwy preparatu nabłyszczająco-utwardzającego. Bardzo trwały, nie traci połysku. Dostępny w niezwykle modnej kolorystyce.

Dobra jakość

Do tej pory skusiłam się na jedną buteleczkę lakieru, w kolorze niebieskim. Ciekawy odcień, szukałam czegoś wyrazistego na lato, więc kupiłam.
Lakier ma dobre krycie, z reguły maluję paznokcie 2 razy, w tym przypadku jedna warstwa dawała odcień, do którego nie miałam zastrzeżeń. Opakowanie wydajne, pędzelek łatwy w użytkowaniu, sprawnie i szybko pokrywa płytkę paznokcia.
Minusem dla mnie jest jedynie trwałość - jeśli nie wspomogłam się jakimkolwiek top coatem, lakier nie przetrwał u mnie 3 dni bez odprysków.

dobry

Lubię te lakiery. Mają wygodne, dobrze wyprofilowane pędzelki, nie gestnieją w buteleczce, sa wydajne i dobrze kryją. Mam chyba 7 kolorów i kazdy jest dobry, nawet te najjaśniejsze odcienie. Poza tym ogromny wybor kolorów,

nie powala

Lakier bardzo przeciętny a biorąc pod uwagę cenę do naprawdę traci w moich oczach. Kolor nie utrzymuje się zbyt długo a jego wygląd też nie jest jakiś niesamowity, tak jak mówię na pewno nie w tej półce cenowej.

Używa produktu od: próbka

Podkradłam mamie i nie żałuję

Z braku laku któregoś razu będąc podstawioną przed faktem dokonanym musiałam się wystroić, na precyzję brakowało czasu. A więc zabrałam mamie kolor przypominający coś niemiłego, byleby ukryć chaos na moich dłoniach. Jak zadowolona byłam z efektu! Piękne brunatne paznokcie trzymały się naprawdę dług, bo coś około tygodnia (a to nie jest hybryda, która wtedy byłaby czymś naturalnym trzymając się tydzień). Zapach również nie przerażał, jest naprawdę znośny, cena dość niska, flakonik bardzo wydajny, pędzelek poręczny a wygląd naprawdę mega! Gdyby nie zestaw do hybrydy, na pewno zakupiłabym sobie również taki komplecik kolorów!

78-złoty i 128-fiolet

Mam dwa odcienie i w obydwu przypadkach potrzeba trzech warstw, żeby pokryć paznokieć. Cienki pędzelek, wysycha w miarę szybko, fiolet wychodzi na trochę ciemniejszy niż w butelce.

Hm...

Lakiery umieszczone w pięknych opakowaniach, posiadają piękne kolory do wyboru. Niestety ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Nie sa trwałe. Do tego opakowanie oprócz pięknego wyglądu jest kiepskie do użytku -niewygodny uchwyt jak i pędzelek.

Kolorowy zawrót głowy

Linia lakierów do paznokci Golden Rode Paris to ogromny wybór kolorów od tych pastelowych po klasyczne i bardzo intensywne odcienie. Wybór jest naprawdę duży - w palecie mieści się cała feria barw. Gdyby jednak jakość i trwałość tych lakierów chociaż w niewielkiej części dorównywała tej różnorodności byłby to produkt doskonały/. Niestety do doskonałości naprawdę mu daleko. Te lakiery są bardzo kiepskiej jakości o trwałości już nie mówiąc. Firma Golden Rose ma w swojej ofercie dobre lakiery ale ta linia jest wyjątkowo nieudana.

Nie!

Lubię lakiery Golden Rose, ale linia Paris jest tragiczna. W ogóle się nie sprawdza - dobrze wygląda przez pierwsze godziny, ale dosłownie po jednym dniu lub jednym myciu naczyń lakier odchodzi, brzydko się ściera.

Używa produktu od: próbka

Golden Rose, Paris, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Paris, Nail Lacquer (Lakier do paznokci) używałam tego lakieru nie jest zły lecz spotkałam lepsze .Dosyć dobrze kryje wystarczy dwie warstwy aby kolor byl intensywny i ładnie wygladał na dłoni .

Uczciwie i szczerze-woda w istocie.

Niestety nie moge powiedzieć pozytywów na temat tej serii. Miałam miętowy odcień. Lakier niemalże jak woda. Dwie warstwy minimum, a i tak słabe krycie. Wąski pędzelek jakoś się przeżyje, ale czasochłonne to malowanie po pare razy a trwałość do najświetniejszych nie należy. Przykro mi, nie polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Średni lakier

Lakier ten często kupowałam z siostrą - w sumie nie wiem dlaczego. Na pewno ma ładne kolory i był łatwo dostępny. Jednak... 3 warstwy to minimum, pędzelek wąski - dla niektórych to może być zaleta. Najgorsze w nim jest to, że nawet jak się długo poczeka, aż wyschnie to on i tak nie spełnia swojego zadania. Pod wpływem gorącej wody nawet ręcznik się na nim odbijał. Nie wiem czy to kwestia jak długo miałam niektóre lakiery z tej serii, ale w 2 dniu dało się zauważyć takie małe pęknięcia lakieru na końcach paznokcia. Wytrzymuje tak do 3 dni, ale na płytce są odciśnięcia, pęknięcia, czasami odpryski, a o ładnych refleksach świetlnych można wtedy pomarzyć.

uwielbiam

Paznokcie na zdjęciu są pomalowane lakierem golden rose paris nr 157. Kolor jest pomarańczowo- czerwony i wygląda praktycznie tak jak w opakowaniu. Lakier jest dosyć trwały, po ok. 4 dniach zaczęły się lekko ścierać końcówki, ale to normalne. Poza tym lakier nie odpryskuje, podczas malowania nie zostawia smug i wiem, że dopiero po długim, długim, długim czasie te lakiery zaczynają gęstnieć. Ogółem konsystencja jest przyjemna, a lakier schnie dosyć szybko. Pędzelek ma odpowiednią szerokość i ładnie się rozkłada przez co nie ma problemu z dojechaniem do każdego miejsca na paznokciu. Polubiłam się z nim i prawdopodobnie kupię inne kolory z tej serii.