WAŻNE INFO O REGULAMINIE! SPRAWDŹ SKRZYNKĘ@ I SPAM
Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Mydła, pasty i żele do mycia twarzy

Himalaya Herbals Detoxifying Charcoal Face Wash Detoksykujący żel do mycia twarzy z aktywnym węglem i zieloną herbatą

2,5 na 52 opinie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
2,5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: % osób
  • Atejka
    Atejka
    2 / 5
    8 października 2024 o 18:52
    Jeden z gorszych żeli
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Z produktem nie polubiłam się od samego początku. Zaczęło się od zapachu, który dla mnie jest bardzo nieprzyjemny. Potem przyszła pora na konsystencje, która dla mnie jest zbyt gęsta, wręcz "glutowata", przez co trudno jest ten żel nanieść na twarz oraz w kolejnym etapie zmyć. Nie zauważyłam też obietnic producenta. Co do czarnego koloru to nie przeszkadza mi to w żadnym stopniu. Jedyne co jest tutaj na plus to opakowanie oraz cena.
    Zalety:
    • opakowanie
    • cena
    Wady:
    • zapach
    • konsystencja
    • trudna aplikacja oraz zmywanie produktu
    • brak efektów
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 października 2024 o 13:28
    Niestety nie przypadł mi do gustu
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Żel zamknięty jest w plastikowej tubce, stojącej na głowie i zamykanej na klik. Opakowanie częściowo jest przezroczyste, co ułatwia obserwacje zużycia produktu. Żel ma bardzo gęstą konsystencję, co totalnie nie przypadło mi do gustu, ponieważ słabo oczyszcza, a dodatkowo ciężko zmyć ten produkt z twarzy… żel ma kolor czarny, ale na szczęście nie brudzi jakoś mocno. Jeśli chodzi o oczyszczanie to radzi sobie średnio, nie zauważyłam również jakiegoś pozytywnego wpływu na moją skórę. Mam skórę mieszaną i żel nie zmniejszył wydzielania sebum, tak jak obiecuje producent. Z plusów to fakt, że skóry nie podrażnia i pozostawia ją miękką. Nie wysusza. Opakowanie wystarczyło mi na miesiąc codziennego użytkowania. Z pewnością nie wrócę do tego produktu.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    28 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.