Neutrogena, Visibly Clear, Pore & Shine Daily Wash (Żel do mycia twarzy)

Neutrogena, Visibly Clear, Pore & Shine Daily Wash (Żel do mycia twarzy)

Żel do mycia twarzy ma podwójne działanie, odblokowuje pory i matuje skórę, zapewniając nieskazitelnie wyglądającą cerę. Świeży zapach limonki i mandarynki zapewni orzeźwienie. Formuła jest udowodniona klinicznie, aby natychmiastowo usuwać do 77% * nadmiar sebum i zapewnić długotrwały matowy efekt bez nadmiernego wysuszenia skóry.

Jest dobry!

Żel używam już kilka miesięcy,jest fajny w aplikacji,szybko sie pieni i zmywa wszelkie zanieczyszczenia z mojej twarzy,skóra po zastosowaniu jest delikatna i widać odrazu ze radzi sobie z oczyszczaniem i wpływa delikatnie na zmiejszenie porów.Polecam go również,ze wzgledu na jego cytrusowy zapach,dzięki czemu rano zaczynami lepiej dzień.

Bardzo dobry

Żelu używam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona, no może mały minus za wydajność - jakoś tak mi szybko ubywa ;) mam problematyczną cerę i nie jest mi łatwo dobrać odpowiedni kosmetyk.

Czyściciel

Bardzo konkretnie oczyszcza twarz,pory dogłębnie wręcz jest wrażenie piszczącej cery.
Dobrze się pienił,jedynie czasem zostawiał na twarzy uczucie ściągnięcia cery.
Był bardzo wydajny,potrzeba było niewielkiej ilości na całą twarz.
Zapach cytrusowy -odświeżający.
Butelka bardzo solidna,pompka się nie zacinała.

Dobrze oczyszcza pory

Oprócz fajnego cytrusowego zapachu, dobrze oczyszcza skórę i pory - z tym ostatnim większość przetestowanych produktów miało problemy. Ma bardzo ciekawą konsystencję - zielony żel, który po nałożeniu na twarz, zmienia się w delikatną "piankę". Na plus także opakowanie z pompką. Jak dla mnie idealnie sprawdza się po zmyciu makijażu, właśnie dlatego, że oczyszcza pory.

Jest świetny

Jak chyba wszystko z tej linii. Moja cera bardzo lubi produkty Neutrogeny. Żeli używam wieczorem, a peelingów rano.

Ten żel nie podrażnia, nie wysusza. Dobrze się pieni, świetnie oczyszcza twarz z resztek makijażu i przy tym świetnie pachnie. Skóra jest napięta (nie przesadnie) i świeża.
Nie zauważyłam, aby jakoś specjalnie oczyszczał pory, jednak moja twarz mniej się po nim świeci. .
Produkt ładnie wygląda na półce w łazience.

Polecam, zwłaszcza na promocji.

Dla mnie super dobrze usuwa makijaz

Od samego zakupu żelem usuwam makijaż i bardzo dobrze sobie z tym radzi. Ma piękny przyjemny zapach i jest wydajny. Wcześniej do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu używałam żelu normaderm vichy i effaclar La roche posay a ten jest jeszcze lepszy i tańszy naprawdę polecam!!!

Przyjemny w użyciu

Żel naprawdę dobrze oczyszcza cerę. Matuje, odświeża, sprawia, że wygląda zdrowo i świeżo. Nie wysusza i nie podrażnia. Jest wydajny. Szczególnie podoba mi się jego zapach, z rana dodaje energii i błyskawicznie rozbudza.

Za takie pieniądze-na nie

Skuszony jego przyjacielem czyli żelem z grejpfrutem postanowiłem zakupić go-okazał się totalnym niewypałem. Przetłuszczał moją cerę, podczas jego używania wyskoczyły mi pryszcze. Możliwe że także jest zbyt słaby samodzielnie jak jego różowy kolega i należy go używać przy pomocy innego żelu. Oddałem go dalej, zobaczymy, może jest tylko taki odnośnie mojej cery. Jedyny plus to zapach, lecz był trochę sztuczny.

Dobrze matuje

Skończyłam już ten żel i dopiero uświadomiłam sobie, że lepszy efekt uzyskałabym stosując go wymiennie z jakimś innym. Skąd taki pomysł?
Otóż żel naprawdę skutecznie matuje i okazał się dla mnie zbawieniem, kiedy leczyłam trądzik aptecznym kremem powodującym masakryczne świecenie. Aplikacja jest naprawdę przyjemna, bo żel cudownie pachnie, dobrze się pieni i nawet nieźle się zmywa.
Niestety, kiedy czasowo musiałam odstawić apteczny lek na trądzik, żel okazał się niezbyt pomocny przy niedoskonałościach. Mam ochotę dać mu jeszcze jedną szansę, ze względu na naprawdę zadowalające zmatowienie i wydajność, ale odstrasza mnie słabe przeciwdziałanie niedoskonałościom i cena regularna. Jeśli już, polecam stosować go zamiennie z innym żelem.

całkiem dobry

Produkty Neutrogeny to miłość do końca życia. Jednak ten produkt nie jest powalający.
+ całkiem dobrze zmywa makiajaż
+ fajnie się pieni
+ łatwo dostępny
+ niska cena
-/+ czasem mam po nim uczucie ściągnięcia skóry
- mimo, że ma dozownik to nie da się go do końca wykorzystać
- mało wydajny

Jestem na nie.

Kupiłam, gdyż marka Neutrogena kojarzy mi się z nawilżaniem skóry, natomiast ten produkt działa odwrotnie. Nadmiernie wysusza skórę, co nie jest korzystne w pielęgnacji mojej tłustej, wciąż trądzikowej cery. Aczykolwiek znam żele, które działają jeszcze bardziej drażniąco.

PRZETESTOWAŁAM I... SZUKAM DALEJ

Nie ukrywam, iż do moich faworytów w tej kategorii należy żel myjący Ziaja Med do cery z łojotokiem i trądzikiem. Neutrogenie postanowiłam dać szansę po wypatrzeniu go na półce w drogerii. Pod względem zapachowym ma nad Ziają druzgocącą przewagę. Niestety cena i działanie znacznie obniżają jego wartość.

ZALETY:
+ STOPIEŃ SPIENIENIA:
bardzo dobry; już niewielka ilość żelu pozwala na rozprowadzenie go po całej twarzy,

+ OPAKOWANIE:
pompka to duży plus, poza tym przezroczysty plastik umożliwia ocenę, na ile dni jeszcze wystarczy nam żelu,

+ ZAPACH:
wspaniała, cytrusowa woń mandarynki.

WADY:
- WYSUSZA:
producent zapewnia, że nie musimy się tego obawiać, jednak już po drugim tygodniu regularnego stosowania miałam kłopot z przesuszoną i łuszczącą się skórą czoła i okolic ust,

- ŻEL A TRĄDZIK:
zapewnia minimalną poprawę; na tym polu Ziaja spisywała się bez porównania lepiej,

- MAT:
pic na wodę, że się tak wyrażę; już godzinę po zastosowaniu żelu cera się błyszczy i ten efekt nie ustąpił ani na jotę, nawet gdy dotarłam do końca opakowania.

- DOSTĘPNOŚĆ I CENA:
jedna sztuka to wydatek rzędu 18-20 zł w zależności od sklepu, a dostać go można w Rossmannie, Naturze i niektórych aptekach.

PODSUMOWUJĄC:
Warto po Neutrogenę sięgnąć, kiedy ma się problem z jednolitą, TŁUSTĄ cerą. Preparat jest gęsty, dobrze myje i wspaniale pachnie. Niestety moja mieszana skóra niezbyt dobrze nań reagowała i dorobiłam się przesuszonej, łuskowatej skórki na czole oraz w okolicach ust.
Wspaniale byłoby móc go przetestować przed zakupem, jednak to nierealne. W każdym razie ja już więcej do niego nie powrócę...