Nivea, Krem do rąk wygładzająco - odżywczy z formułą Hydra IQ

Nivea, Krem do rąk wygładzająco - odżywczy z formułą Hydra IQ

Krem wzbogacony w olejek z orzeszków makadamia i witaminy, które wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, jednocześnie sprawiając, że dłonie są gładkie i miękkie. Formuła z Hydra IQ aktywuje naturalne procesy nawilżania skóry, utrzymując dłonie nawilżone nawet po częstym myciu. Gładsza i nawilżona skóra. Całodniowa ochrona już po jednokrotnej aplikacji.

Stare dobre Nivea...

Nivea, Krem do rąk wygładzająco - odżywczy z formułą Hydra IQ kupiłam w jakiejś drogerii, już sama nie pamiętam gdzie. Jestem posiadaczką skóry suchej, nawet bardzo suchej, a o tej porze roku skóra na moich dłoniach to już tragedia. Skóra na dłoniach bardzo szybko mi się przesusza i do tego pęka. Żeby nie dopuścić do takiej sytuacji, o dłonie muszę dbać cały czas, a krem nawilżający to podstawa każdego dnia.

Nivea, Krem do rąk wygładzająco - odżywczy z formułą Hydra IQ zamknięty jest w tubkę o pojemności 75 ml. Opakowanie jest miękkie, bardzo łatwo można wycisnąć odpowiednią ilość kosmetyku i zużyć krem do końca.
Konsystencja kremu jest w sam raz, nie jest za gęsty, ani też się nie leje. Formuła lekka i delikatna. Krem dobrze się rozsmarowuje na skórze, daje się wklepać i wchłonąć. Zostawia trochę tłustą warstwę, dla mnie to nie problem, natomiast dla kogoś może to być dyskomfort.
Zapach ma lekki, delikatny i przyjemny, taki typowy dla Nivea.

Nivea, Krem do rąk wygładzająco - odżywczy z formułą Hydra IQ wsmarowany w dłonie, przynosi natychmiastową ulgę wysuszonej skórze dłoni. Skóra jest natychmiast nawilżona, a w dotyku jest miękka i gładka. Bardzo dobrze chroni skórę na kilka godzin. Zapobiega przesuszaniu i pękaniu skóry. Nawet po umyciu rąk wodą, czuć nadal warstwę ochronną na dłoniach. Myślę że dla skóry normalnej może być za ciężki, natomiast dla bardzo suchej nadaje się wręcz idealnie.

Bardzo dobry

Niedrogi , lekki i delikatny krem do rąk.
Bardzo dobrze się wchłania , wygładza i nawilża skórę dłoni. Lubie go przede wszystkim za to, że nie pozostawia po sobie tłustej powłoki.

U mnie - w czołówce

Nivea z reguły wie jak zrobić dobry krem.
Ten należy do moich ulubieńców, z kategorii: "do rąk". Zużyłam wiele tubek.

Bardzo szybko się wchłania. Jest lekki i delikatny, ale dogłębnie nawilża skórę.
To, co najbardziej w nim lubię, to efekt po wchłonięciu. Skóra pozostaje wyczuwalnie nawilżona, ale nie lepi się. Takie idealne dla mnie odczucie na dłoniach.

Zapach - uwielbiam (jak większość "Niveowskich")
Wydajność - dobra.
Opakowanie - ładne.

Czego chcieć więcej...

Lubię go

Krem dobrze wygładza i nawilża ręce. Bardzo dobrze daje sobie radę w czasie silnych mrozów, kiedy potrzebują regeneracji. Jest to jeden z moich ulubionych kremów do rąk. Warto mieć go w torebce.

Leciutki

Na kremy z nivea nie można narzekać ,nawet te do rąk.
Bardzo fajna i lekka konsystencja ,która szybko się wchłania i dała efekt nawilżenia .
Dlonie są miękkie w dotyku, przestały być suche . Do tego zapach delikatny i nie podrazniajacy. Super

Świetny krem

Krem do rąk NIVEA Soft & Intensive to odżywczy kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji skóry dłoni. Krem intensywnie nawilża skórę, zmiękcza, wygładza i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Krem od Nivea wzmacnia barierę obronną naszej skóry. Po kilku dniach stosowania kremu, mam naprawdę aksamitne, miękkie i jędrne dłonie. Nawet po myciu rąk skóra nadal jest nawilżona inie wysusza się. Kosmetyk ma fajna, gęstawą konsystencję, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Nie mam uczucia tłustych i lepkich rąk. Bardzo ładnie i delikatnie pachnie. Kupiłam sobie drugi krem, bo spisuje się rewelacyjnie.

niezastąpiony

Jeśli chodzi o kremy do rąk to ten zdecydowanie stoi u mnie wysoko w rankingu. Posiada on charakterystyczny zapach produktów nivea. W tubce znajduje się 75 ml kremu, ale to jak na długo on wystarcza szokuje mnie. Jest baaardzo wydajny. Był ze mną przez cały okres jesieni i zimy, gdy moje dłonie potrzebowały głębokiego nawilżenia i odżywienia. Wystarczy niewielka ilość, aby dłonie były nawilżone. Krem szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką na dłuuugo.Bardzo szybko wyleczył moje suche dłonie.

Najlepszy krem do rąk

Jak wyżej. Nie znalazłam lepszego kremu do rąk. Chociaż produkty tej firmy zwykle nie przypadają mi do gustu, ten produkt jest naprawdę genialny. Jego największą zaletą jest to, że naprawdę nawilża skórę dłoni. Nie tylko w krótkim czasie po jego zastosowaniu. Efekt utrzymuje się i dłonie nie są już suche jak wcześniej. Do tego piękny zapach i wygodne opakowanie. Czego chcieć więcej?

Idealny

Perfekcyjny! Wchłania sie w kilka sekund pozostawiając skórę dłoni gładką i przyjemną w dotyku.
Kosztuje naprawde malutko, i tak samo malutko go potrzeba na dłonie.
Tworzy świetną barierę ochronną przed zimnem, i nie ma potrzeby go aplikować co chwilę.
Cudownie nawilża i tak też pachnie.
Mój jeded z najlepszych kremów do rąk jakie miałam

lekki, nawilża i pachnie.

Bardzo go lubię z kilku względów.
Po pierwsze ma lekką przyjemną konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie tłustej warstwy.
Po drugie widać działanie - nawilża, poprawia elastyczność skóry. Może nie działa jakoś wyjątkowo długo ale przy regularnym stosowaniu radzi sobie fajnie.

Tubka jest wygodna, miękka, ładna i poręczna, nie ma problemu z dozowaniem produktu, aż do końca, nie zajmuje dużo miejsca, można spokojnie wrzucić do torebki, bo ciężko żeby się sama otworzyła.

Zapach, cena, dostępność i wydajność to kolejne plusiki. Zapach jest bardzo delikatny, w zasadzie raczej charakterystyczny dla tej marki. Można go złapać w prawie każdej drogerii za około 10 zl, dla mnie bomba.

Bardzo dobry!

Mam wymagającą skórę - kapryśną, wrażliwą, ze skłonnością do alergii, do tego atopową. Egzema, wysuszona i ściągnięta skóra, do tego ranki powstałe od ciągłego drapania - lekko nie jest, a dobrać odpowiedni produkt pielęgnacyjny to prawie tak, jak trafić szóstkę w totka.

Krem kupiłam z polecenia przyjaciółki. Potrzebowałam produktu, który da natychmiastową ulgę, złagodzi, nawilży, zlikwiduje szorstkość skóry, a przy tym będzie delikatnie pachniał i będzie lekki. I udało się, ten produkt spełnia moje oczekiwania w stu procentach!

Produkt zamknięty jest w wygodnej, miękkiej tubce - pod koniec można bez problemu ją rozciąć i wydobyć resztki kosmetyku. Ma lekką konsystencję-dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania, otulając skórę delikatną, ochronną warstwą. Duży plus za panthenol i olej z orzechów macadamia (mój ulubiony), choć skład mógłby być nieco bardziej naturalny, nie ukrywam. Absolutnie się nie klei i ma delikatny, przyjemny zapach, co jest dla mnie niezwykle ważne-inny krem tej firmy, z serii Intensive Care, byłby ideałem, gdyby nie zbyt mocny zapach i klejenie skóry po pewnym czasie od aplikacji.
Krem naprawdę działa - natychmiastowo wygładza skórę, likwiduje szorstkość, łagodzi i odżywia. Nie uczula. Stosowany regularnie poprawia stan skóry, co w moim przypadku jest odczuwalne i zauważalne, również przez otoczenie - znikają strupki i suche placki, skóra jest sprężysta i ma ładny kolor, dłonie są gładkie i miękkie, skóra nie swędzi i nie szczypie. To naprawdę widać i czuć :)
Jest bardzo wydajny - wystarczy niewielka ilość, by ukoić skórę dłoni, a przy tym jest niedrogi-zwykle płacę za niego 8- 9 zł.

Warto wypróbować, niby taki niepozorny, a jednak działa wspaniale :)

Średniak

Krem zakupiłam ze względu na moje wiecznie przesuszone dłonie.
Stosowałam go 2 razy dziennie rano i wieczorem przez ok 2 tygodnie.

Krem nawilża ręce ale nie na tyle ile od niego wymagałam. Jest to nawilżenie krótko trwałe. Wygładzenia nie zauważyłam. Krem jest wydajny i pięknie pachnie. Do tego kosztuje niewiele. Opakowanie przykuwa uwagę. U mnie nie sprawdził się zbytnio znam wiele lepszych i tańszych kremów, które lepiej nawilżą suche i spierzchnięte dłonie.