KWC LogobyWIZAŻ logo

5 / 5
    3 października 2023 o 15:28
    Biotebal Plus - suplement wzmacniający włosy i paznokcie
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Biotebal Plus to suplement diety wzmacniający włosy i paznokcie oraz poprawiający kondycję cery. Otrzymałam go do testowania w ramach Klubu Recenzentki, za co bardzo dziękuję. Stosowałam przez 3 miesiące i efekty są bardzo zauważalne. Poprawiła mi się cera, mam mocniejsze, zdrowsze włosy i paznokcie. Pojawiło się dużo "baby hair" z czego bardzo się cieszę. W opakowaniu znajdują się dwa blistry po 15szt. każdy (opakowanie 30szt). Tabletki stosuje się raz dziennie po posiłku. Bardzo polecam ten suplement diety.
    34 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 3 października 2023 o 15:06
    Cudowny suplement dla pięknych włosów, cery i paznokci
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Suplement diety Biotebal Plus stosuję już od 3 miesięcy i widzę bardzo dobre efekty jego działania - bardziej gęste włosy i mnóstwo małych włosków, ładniejsza cera, szybko rosnące i długie paznokcie. W jednym opakowaniu jest 30 tabletek do stosowania jeden raz dziennie, czyli wystarcza na miesiąc.
    31 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 października 2023 o 15:57
    Świetnie sprawdziły się w poprawie stanu płytki paznokci - poprawy włosów i skóry nie zauważyłam
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Tabletki otrzymałam w ramach testów Wizaż za co dziękuje. Produkt przyszedł do mnie w trzech, dosyć sporych opakowaniach, a zapakowany był raczej standardowo w przypadku suplementów, czyli w blistrach. Same tabletki były dosyć sporych rozmiarów i w celu wygody przed połknięciem dzieliłam je na pół i łykałam w formie dwóch połówek po sobie. Nie od dziś wiadomo, że w przypadku każdej suplementacji ważna jest regularność i ciągłość zażywania, dlatego zawzięłam się i stosowałam suplement przez dokładnie 3 miesiące, czyli tyle na ile starczyło otrzymanych tabletek. Nie pominęłam ani jednej wiec mam spory powód do dumy i do napisania rzetelnej recenzji. Paznokcie - zacznijmy od najbardziej pozytywnego aspektu bo tutaj zauważyłam najbardziej spektakularne efekty. Rok temu, po kilku latach regularnego robienia żelowych paznokci, stwierdziłam, ze chciałabym zregenerować swoją naturalna płytkę. Ta droga była bardzo długa i ciężka i uważam, ze ta suplementacja była w tym bardzo pomocna. Wcześniej miałam problem z rozdwajającymi się paznokciami i ich mocna łamliwością, dlatego ciężko było mi zapuścić paznokcie za opuszek palca i ciagle musiałam je obcinać. Po skończonej kuracji mam długie, a przede wszystkim twarde i nierozdwajające się paznokcie, a dodatkowo w końcu mogę pomalować je lakierem, a nie tylko bezbarwną odzywka. Włosy - tutaj ciężko jest mi stwierdzić różnice, ponieważ na codzień używam wcierek stymulujących ich wzrost, regularnie masuje skórę głowy i nie zauważyłam znaczących efektów. W sezonie letnim zazwyczaj tracę ich sporo, a ze względu na to, że testy nałożyły się na tą porę roku to nie zauważyłam ich mniejszego wypadania - na czym zależało mi najbardziej. Skóra - niestety ten sam schemat jak w przypadku włosów - nie zauważyłam poprawy stanu mojej skóry. Podsumowując - jeśli miałabym w przyszłości zakupić produkt ponownie (a najpewniej to zrobię) to tylko i wyłącznie dla aspektu paznokci bo w tym przypadku produkt zdał swój egzamin wzorowo. Gdyby obietnice producenta tyczyły się tylko tego aspektu, moja recenzja byłaby na piątkę z plusem - brak efektów na włosach i skórze niestety zmniejszył tą ocenę.
    30 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Dzisiaj o 10:15
    Zdrowszy wygląd włosów, skóry i paznokci
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zalety: Poprawa kondycji włosów: Jedną z najważniejszych zalet Biotebal Plus jest widoczna poprawa kondycji włosów. Po kilku tygodniach regularnego stosowania włosy stają się mocniejsze, mniej wypadają i zyskują zdrowy połysk. Suplement działa szczególnie dobrze w przypadkach, gdy włosy są osłabione przez stres, sezonowe wypadanie czy zaburzenia hormonalne. Wzrost paznokci: Paznokcie również reagują na suplementację – stają się mocniejsze, mniej łamliwe i szybciej rosną. To duży plus dla osób, które mają problem z kruchymi i rozdwajającymi się paznokciami. Skład: Biotebal Plus zawiera biotynę, cynk, selen, miedź oraz inne witaminy i minerały, które są kluczowe dla zdrowia włosów, skóry i paznokci. Skład jest dobrze zbilansowany, co sprawia, że produkt może efektywnie wspierać codzienną pielęgnację od wewnątrz. Łatwość stosowania: Suplement jest łatwy do zażycia, co jest dużą zaletą dla osób, które nie lubią skomplikowanych rutyn suplementacyjnych. Zaleca się przyjmowanie jednej tabletki dziennie, co jest wygodne i nie wymaga dużego zaangażowania. Wady: Czas oczekiwania na efekty: Jak większość suplementów diety, Biotebal Plus wymaga czasu, aby zauważyć pełne efekty. W przypadku włosów i paznokci, mogą to być 2-3 miesiące regularnego stosowania. Dla niektórych osób ten czas oczekiwania może być zbyt długi. Cena: Suplement nie jest najtańszy na rynku, co może być problemem dla osób, które muszą go stosować przez dłuższy czas, aby osiągnąć zamierzone rezultaty. Potencjalne skutki uboczne: U niektórych osób mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak łagodna wysypka lub problemy żołądkowe, chociaż są one rzadkie. Zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem suplementacji, szczególnie jeśli przyjmujesz inne leki. Podsumowanie: Biotebal Plus to solidny suplement diety, który może znacząco poprawić kondycję włosów, skóry i paznokci, zwłaszcza jeśli zmagasz się z ich osłabieniem. Produkt działa skutecznie, ale wymaga regularnego i długotrwałego stosowania, aby osiągnąć pełne efekty. Cena może być wyższa niż inne suplementy na rynku, ale jest ona uzasadniona bogatym składem i skutecznością działania. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry wybór dla osób szukających wsparcia w pielęgnacji od wewnątrz, choć należy uzbroić się w cierpliwość.
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Wczoraj o 9:21
    Widziałam poprawę po suplementacji z czego jestem bardzo zadowolona
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Po kilku tygodniach regularnego stosowania suplementu diety Biotebal Plus zauważyłam znaczną poprawę kondycji moich włosów, skóry i paznokci. Włosy stały się mocniejsze i mniej wypadają, co było moim głównym problemem przed rozpoczęciem kuracji. Paznokcie przestały się łamać i kruszyć, a skóra wygląda na bardziej nawilżoną i promienną. Tabletki są łatwe do połknięcia, a ich skład, bogaty w biotynę i inne witaminy, działa kompleksowo na różne aspekty urody. Co ważne, nie odczułam żadnych skutków ubocznych, co jest dla mnie kluczowe przy suplementacji. Biotebal Plus to doskonały wybór dla osób, które chcą wzmocnić swoje włosy, skórę i paznokcie od wewnątrz. Jestem bardzo zadowolona z efektów i z pewnością będę kontynuować jego stosowanie.
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną