Biotebal, Biotebal Plus, Suplement diety włosy, skóra, paznokcie

Biotebal, Biotebal Plus, Suplement diety włosy, skóra, paznokcie

Pojemność 30 szt

Biotebal PLUS włosy, skóra, paznokcie suplement diety (tabletki) polecany jest do uzupełniania niedoborów składników odżywczych (witamin, minerałów, aminokwasów), których potrzebują Twoje włosy, skóra i paznokcie.

Dla kogo jest suplement diety Biotebal PLUS włosy, skóra, paznokcie?
Suplement diety Biotebal PLUS polecany jest dla osób, chcących zadbać o zdrowie włosów, skóry i paznokci:
+ jako uzupełnienie diety w składniki odżywcze, mające szczególne znaczenie dla włosów, skóry i paznokci,
+ aby utrzymać piękne i zdrowe włosy, skórę i paznokcie,
+ w okresie, gdy włosy, skóra i paznokcie narażone są na działanie czynników atmosferycznych (słońce, woda morska, wiatr, mróz, śnieg, deszcz),
+ gdy włosy narażone są na czynniki mechaniczne (np. nakrycia głowy),
+ po intensywnych zabiegach fryzjerskich (np. suszenie, prostowanie, farbowanie) i stylizacji paznokci.

Składniki:
+ Aminokwasy (cysteina i metionina) – podstawowe składniki białek, w tym kolagenu i keratyny, które są głównymi budulcami włosów, skóry i paznokci.
+ Witamina B6 – wspomaga prawidłową syntezę (produkcję) cysteiny.
+ Foliany (kwas foliowy) – pomagają w prawidłowej syntezie (produkcji) aminokwasów.
+ Biotyna (witamina B7) – pomaga zachować zdrowe włosy, ponieważ jej działanie polega na udziale w produkcji tak zwanej masy keratynowej, odpowiedzialnej za budowę włosa. Biotyna pomaga też zachować zdrową skórę. Dzięki biotynie skóra staje się piękniejsza, a włosy silniejsze.
+ Cynk – pomaga zachować zdrowe i piękne włosy, skórę i paznokcie. Pomaga w prawidłowej syntezie białka. Odgrywa ważną rolę w zachowaniu zdrowej skóry, ponieważ jego działanie polega na udziale w tworzeniu białka, m.in. kolagenu. Dodatkowo cynk ma właściwości antyoksydacyjne.
+ Selen – pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie, ponieważ bierze udział m.in. w procesie wzrostu włosów i paznokci.
+ Miedź – bierze udział w procesie syntezy melaniny odpowiedzialnej za pigmentację skóry i włosów. Pigment skóry (melanina) służy jako filtr światła do ochrony włosów i skóry przed uszkodzeniem przez promieniowanie ultrafioletowe (UV).
+ Żelazo – pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, co w efekcie służy prawidłowemu utlenowaniu komórek organizmu. Jest ważnym składnikiem mineralnym biorącym udział w procesie podziału komórek.
+ Ekstrakt ze skrzypu – wspomaga wzrost włosów i przyczynia się do ich wzmocnienia. Ma także wpływ na kondycję paznokci i skóry, jest źródłem krzemu.

Uzupełniające poziom witamin i minerałów, Regenerujące skórę, Przyspieszające wzrost włosów, Przeciw łamaniu paznokci, Przeciw wypadaniu włosów
Tabletki
Działanie
Na paznokcie, Na włosy, Na skórę

Skuteczność:

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Skuteczność: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Nic mi nie dał. Kompletne badziewie.

Dawno się tak nie rozczarowałam.

Zalety:
– brak

Wady:
– nie wpłynął w ogóle na włosy, skórę i paznokcie, nie było nawet baby hairów

Ogólnie: szkoda pieniędzy, szukam dalej. Nie kupię więcej opakowań, szkoda pieniędzy na dalsze testowanie i kolejne opakowania.

Kupiony w: Inna drogeria

Mam mocne baby hair

Stosuję suplement już trzeci miesiąc. Na początku byłam rozczarowana, pewnie dlatego ,że spodziewałam się szybkich efektów. Dopiero kilka tygodni temu zauważyłam sporo baby hair na skroniach , a moja fryzjerka potwierdziła ,ze mam nowe włosy i są one zdecydowanie mocniejsze. Ucieszyłam się z tego powodu, ponieważ zaczęłam tarcic włosy po trzeciej ciąży!Jeśli chodzi o paznokcie , są mocniejsze i mniej łamliwe.

• Stosunek jakości do ceny: 5

Biotebal plus - włosy skóra, paznokcie

Jeśli borykacie się z wypadającymi włosami, to polecam suplement diety BIOTEBAL PLUS. Tabletki bogate w witaminy i minerały pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji skóry głowy i włosów. Tabletka średniej wielkości, bez problemu do przełknięcia.
Pierwsze widoczne efekty już po pierwszym opakowaniu przy regularnym stosowaniu. Osobiście bardzo je polecam.

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Skuteczność: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1

dla mnie niestety nie

Kupiłam ten produkt, gdy zmagałam się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Niestety według mnie te tabletki nie robią zupełnie nic. W tym samym czasie używałam także szamponu do włosów z tej samej serii więc liczyłam, że efekt będzie zadowalający. No tak się nie stało.
Na skórze i paznokciach również nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów.
Na pewno nie wrócę już do tego produktu.

Warto sięgnąć

BIOTEBAL PLUS włosy, skóra, paznokcie suplementowałam dokładnie trzy miesiące.

Tabsy mają skład bogaty w minerały, aminokwasy i witaminy - w tym biotynę w maksymalnej ilości dozwolonej dla suplementów diety w Polsce oraz krzem naturalnego pochodzenia.

Efekty to ładna cera, bez problemów skórnych, odnoszę wrażenie, że nie pojawiają się miejscowe przesuszenia, które mi się zdarzały. Skóra na twarzy jest napięta i nawilżona, i mimo, że używam dobrych kosmetyków, to jestem zdania, że suplementacja ma w tym przypadku znaczenie.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Stosunek jakości do ceny: 5

Tabletki działają cuda , ale trzeba na efekt poczekać dość sporo ponad miesiąc stosowania i widać . Paznokcie się nie rozdwajały rosły szybciej i stały się twardsze. Natomiast włosy stały ssie lśniące miękkie w dotyku i co najfajniejsze rosły dużo szybciej niż normalnie . Przy cerze nie zauważyłam zbytnio różnicy .może dlatego że skupiłam się na włosach i paznokciach.

Suplement wart przetestowania

Po ok 1,5 miesiąca suplementacji Biotebalu, zauważyłam u siebie szybszy wzrost włosów. Pojawiło się również sporo nowych, młodych włosków. Z czasem dostrzegłam również, że włosy mniej wypadają i są mocniejsze.
Jeśli chodzi o skórę i paznokcie, to nie dostrzegłam znaczącej różnicy przed, w trakcie i po zakończeniu suplementacji.
Mimo tego patrząc na efekty jakie uzyskałam na swoich włosach, to bardzo pozytywnie oceniam
suplement i z pewnością jeszcze do niego niego wrócę, jeśli tylko moje włosy będą potrzebować mocniejszego wsparcia ????

Używa produktu od: próbka

Biotebal Plus, Suplement diety na zdrowe włosy, skórę i paznokcie

Jestem bardzo zaskoczona szybkim działaniem tych tabletek. Po zaledwie dwóch tygodniach mogłam już spokojnie zauważyć różnice w twardości moich paznokci. Po zakończeniu drugiego opakowania, czyli po 2 miesiącach zauważyłam "baby hair" na głowie. Zamierzam kontynuować zażywanie tabletek, ponieważ również moja skóra nabiera blasku i nie mam tak dużych już co miesiąc problemów z trądzikiem przed miesiączką.

• Stosunek jakości do ceny: 5

Szukacie mocnego produktu do skóry, włosów i paznokci to tylko Biotebal Plus

Jeżeli macie problemy z włosami , skóra i paznokciami to świetnie trafiłyście ! Biotebal Plus zrobil mi totalny Glow Up. Moje włosy rosną jak szalone , dodatkowo mam ogromną ilość baby hairow. Moje włosy urosły przez trzy miesięczną kurację o 10 cm !! To jest podwójna radośc! Paznokcie są mocniejsze , trwardsze i rosną znacznie szybciej . Skończyły się także problemy z łamaniem się paznokci. W końcu nie czułam że muszę mieć ciągle nałożone hybrydy i nosiłam paznokcie bez niczego ! Stan cery się uspokoił nie mam tak silnych zmian tradzikowych . Zdecydowanie Biotebal Plus spełnił moje oczekiwania i będę go stosować dalej . Uwielbiam i polecam dalej !

skutecznie, wydajnie

Przy drugim opakowaniu widać jak paznokcie się wzmocnione, nie łamią się. Jeżeli się nie stresujesz to zobaczysz też babyhairy :) oraz w moim przypadku włosy zaczeły się znowu bardziej kręcić. jestem zachwycona.

Pomoc dla włosów

Tak jak wspomniałam w tytule recenzji - Włosy! To w tej kwestii widzę największe zmiany (oczywiście te pozytywne). Mam bardzo cienkie, kruche, wypadające i delikatne włosy. Po 3-miesięcznej kuracji mogę śmiało powiedzieć - jest lepiej! Przede wszystkim włosy mniej wypadają. Wyglądają zdecydowanie zdrowiej. Stan mojej skóry i paznokci jest i był bardzo dobry. Prawdopodobnie dlatego nie zauważyłam tutaj znaczącej zmiany. Polubiłam te tabletki i będę cyklicznie do nich wracać. Polecam!

• Stosunek jakości do ceny: 5

Warte wypróbowania - ja jestem zachwycona

Biotebal testowałam ok 3 miesięcy.
Przez ten czas udało mi się w końcu zahodować długie i przede wszystkim zdrowe paznokcie.
Wyrosło mnóstwo tzw baby hair, czyli na włosy też zdecydowanie działa.
Po cerze też widać poprawę, wygładziła się, wyskakiwało zdecydowanie mniej wyprysków.
Jednym słowem śmiało mogę stwierdzić, że Biotebal naprawdę działa i jestem mega zadowolona z efektów jego stosowania.
Polecam wszystkim do wypróbowania!