Twój Cel to, Gęste i długie włosy, Biotyna 10 mg

Twój Cel to, Gęste i długie włosy, Biotyna 10 mg

Pojemność 100 szt

Chciałabyś zatrzymać się w biegu i zadbać wreszcie o swoje włosy? Stres, szybkie tempo życia, a nawet podróże czy zmiany pory roku wpływają na kondycję Twoich włosów. Wiemy, jak czasochłonne jest dokładne planowanie posiłków, które zaspokoją Twoje zapotrzebowanie na witaminy w 100%. Suplement diety Twój Cel To na włosy to bestseller marki. Biotyna 10 jest polecana przez 97% Klientek, które dokonały zakupu i wypróbowały suplement.

Biotyna 10 to uzupełnienie diety o substancje chroniące skórę, włosy i paznokcie. Wysoka wchłanialność biotyny w suplemencie diety pozwala na widoczne efekty już po 3 miesiącach kuracji. Włosy są gęstsze, a ich porost znacznie przyspiesza. Kuracja biotyną od Twój Cel To może być powtarzana i nie działa “doraźnie”, tylko długofalowo.

Skutecznie uzupełnia niedobór biotyny w Twoim organizmie i mobilizuje włosy do szybkiego wzrostu!

Skład jest w trakcie moderacji.

• substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z pędów bambusa zwyczajnego DER 20:1 o zawartości 70% krzemionki (Bambusa vulgaris Schrad), mleczan cynku (cynk), d-biotyna (biotyna), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek tiaminy (tiamina, witamina B1), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), selenian (IV) sodu (selen), cyjanokobalamina (witamina B12).

Skuteczność:

Kapsułki Wieczna Młodość

Skóra mojej twarzy jest mieszana, ma tendencję do zaskórników, rozszerzonych porów ale też miejscami się przesusza i bywa spięta.
Zbyt mało wody, nieregularne odżywianie sprawia, że wszystko odbija się na naszej skórze. Dlatego też warto wspomóc się od wewnątrz.
Skóra stała się delikatniejsza, milsza w dotyku, nie przesusza się tak. Wielkich zmarszczek jeszcze nie posiadam ale pewnie na spłycenie tych mniejszych przy dłuższym stosowaniu mogłabym liczyć.
ZALETY:
Skóra jest delikatniejsza
Lepiej nawilżona
Nie jest spięta, nie przesusza się

fajny produkt dla osób które wiedzą gdzie leży problem

Dostałam produkt w ramach testu, u mnie działanie znikome. Nie wykluczam, że dla osób z naprawdę lichymi włosami może zadziałać. Trzeba wiedzieć o jakim podłożu jest problem- genetyka czy głębsze problemy

Na spokojnie a zobaczysz efekt

Wygodne opakowanie, tabletki nieco duże ale mi mie przeszkadzało. Smak i zapach bez znaczenia.
Włosy miałam wypadające, łamliwe a teraz zdecydowanie wyglądają na zdrowe i mocne.

100 % sukcesu

Po covidzie włosy wyglądały garściami, pierwsze tygodnie sprawiły, że na szczotce zostawało o wiele mniej włosów. Po jakimś czasie włosy się wzmocniły i pojawiły się nowe. Mogę w 100 % polecić :)

Może być

Produkt zamknięty jest w wygodnym opakowaniu. Niestety codzienne przyjmowanie nie jest dla mnie wygodne i nie lubię tego typu produktów. W tym wypadku jednak byłam sumienna. Nie wiem tylko dlaczego trzeba kroić tabletkę zamiast zrobić jedną mniejszą? Niestety jedyne co zauważyłam to może to, że moje włosy stały się mocniejsze. Myślę, że pewnych braków nie da się nadrobić w tydzień. Będę stosować dalej i zobaczę jaki będzie efekt po zakończeniu opakowania.

Lekka poprawa

Nie sądzę, żeby po suplementacji moje włosy przeżyły jakieś wielkie odrodzenie. Nie ma diametralnej różnicy. Może są delikatnie mocniejsze, ale nie ma szału. Nie sądzę żebym kiedykolwiek zdecydowala sie na zakup tego suplementu ponownie.

Twój cel to

Moje włosy są dosyć cienkie i potrzebowały wzmocnienia. Świetnie sprawdził się twój cel to. Idealnie dobrane składniki sprawiły że moje włosy są wzmocnione i geste. Poprawa wyglądu to świetna opcja poprawy samopoczucia

Jestem na tak

Jestem bardzo zadowolona i nie sądziłam, że po tak krótkim czasie będę widziała znacząca poprawę. Włosy, skóra oraz paznokcie prezentują się znów pięknie i przede wszystkim zdrowo. Z pewnością mogę polecić ten produkt bo, sama z chęcią kupię kolejne opakowanie.
Jestem bardzo zadowolona z rezultatow

Twój Cel to, Gęste i długie włosy, Biotyna 10

Odczucia ok, poza jednym faktem- tabletki BIOTYNA bardzo nieporęczne - dawka dzienna to 1/4 tabletki, więc trzeba to jakoś podzielić. Włosy stały się mocniejsze, paznokcie również znacząco sie poprawiły.

Trudno powiedzieć

Suplement diety jest w postaci dobrych do przełknięcia tabletkach. Pomysł z torebką z zamknięciem strunowym pozwala na zachowanie świeżości no i w ekologicznym duchu .
Co do działania preparatu to dopiero na efekty tak naprawdę przyjdzie poczekać. Co zauważyłam za to, to zmniejszone wypadanie włosów, zdecydowanie ich mniej wypada niż przed rozpoczęciem kuracji. Pojawiają się nowe baby hair. Co do "starych" włosów, to trudno cokolwiek powiedzieć. Tutaj efekty mogą być zauważalne po jakimś czasie. Dalej mam bowiem przesuszone włosy, szorstkie koncówki.

Nie polecam

Po dłuższym czasie stosowania tych suplementów nie zauważyłam wyraźnych rezultatów w postaci poprawienia się kondycji skóry czy włosów. Uważam, że wszystkie potrzebne składniki i minerały obecne w produktach można dostarczyć sobie w diecie, a codzienne zażywanie kilku pastylek jest kolejnym zbędnym obowiązkiem. Ponadto stosowanie ich było niezbyt wygodne – dzienną dawką była ¼ tabletki, więc każdą z osobna trzeba było rozdzielić (co nie było proste, bo pastylki są twarde i kruche). Za to zaletą jest wydajność – jedno opakowanie starczy na ponad rok.

Raczej okej

Produkty raczej spełniły moje oczekiwania, moje włosy są zdrowe, lekko przesuszone od rozjaśniania. Skóra jest mieszana w stronę sucha, produkty nieznacznie poprawiły kondycję moich włosów oraz skóry.