Regenerum, Regeneracyjne serum do ust z filtrem ochronnym SPF 50+

Regenerum, Regeneracyjne serum do ust z filtrem ochronnym SPF 50+

Cena PLN 14.99

Regenerum regeneracyjne serum do ust z filtrem ochronnym SPF 50+ pomoże zachować zdrowy i piękny wygląd Twoich ust niezależnie od pogody. Zawiera intensywnie pielęgnujące składniki, które chronią delikatną i cienką skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Wśród nich znajdują się: wosk pszczeli, kandelila i carnauba, masło shea i olej ze słodkich migdałów. Kompleks filtrów przeciwsłonecznych tworzy bardzo wysoką barierę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Skóra ust jest bardzo cienka, dlatego łatwo ulega uszkodzeniom w wyniku narażenia na wiatr, mróz, czy działanie promieni słonecznych. Zapewniając im odpowiedni poziom ochrony, zapobiegasz ich pierzchnięciu, utracie koloru, czy pękaniu.

balsam do ust
regenerujące, nawilżające, przeciwsłoneczne, ochronne
w sztyfcie

Dobrze się nakłada

Kupiłam teraz na lato. Dobrze regeneruje i nawilża usta. Nie zauważyłam podrażnienia czy uczulenia. Skóra ust jest po zastosowaniu miękka oraz gładka. Pachnie bardzo przyjemnie. Jest wydajny, dobrze się go nakłada.

Miłe zaskoczenie

Jestem zaskoczona działaniem tego serum bo nie jest drogie, a dobrze nawilża. Aplikuje się dość łatwo, wygodne wykręcene opakowanie, dobrze się wchłania, zostawia delikatną warstewkę na ustach. Skóra na ustach szybko staje się przyjemnie gładka. Widać zdecydowaną poprawę nawilżenia, usta nie sa takie wysuszone. Zapach i smak jest ok, aczkolwiek biorąc pod uwagę skuteczność działania to sprawa drugorzędna.
Na pewno duży plus za filtr, tak więć jest to pomadka idealna na lato.

Przypadła mi do gustu

Balsam świetnie nawilża usta, na bardzo długo. Zapobiega pękaniu kącików. Jest to już moje drugie opakowanie pomadki regenerum. Poprzednia wersja bez filtra bardzo przypadła mi do gustu, ale ta z filtrem również jest w porządku. Ma delikatny smak i jest to jedna z niewielu pomadek z tak wysokim filtrem, które nie mają nieprzyjemnego posmaku.

Jestem zadowolona

Godna polecenia odżywcza pomadka do ust. Nie barwi ust, ma neutralny zapach, tak więc kupiłam ostatnio nie tylko dla siebie, ale i dla swojego męża. Pozostawia ochronną warstwę, ale nie jest prakycznie wyczuwalna na ustach, nie jest tłusta. Tak więc sprawdzi się również latem - polecam szczególnie na lato z uwagi na wysoki filtr przeciwsłoneczny. Używam jej od prawie 2 miesięcy,wczesniej stosowałam jej wersję bez spf.
Zapobiega spierzchnięciom i jeśli zdarzy się jakieś wysuszenie, to szybko je likwiduje.

Wracam i wracam

Moja ulubiona pomadka do ust. Testowałam już wiele ale nieustannie wracam do tej. Latem stosuję własnie wersję z spf. Świetnie nawilża usta, zdecydowanie poprawia ich kondycję, ma przyjemny zapach i konsystencję i jest niedroga.

Spełnia oczekiwania

W mojej kosmetyczce zabrakło mi pomadki filtrem, przy okazji byłam w aptece i jak zobaczyłam postanowiłam kupić. Jestem zadowolona, pomadka spełniła oczekiwania.

Jeden z lepszych

Regenerum w ostatnim czasie polubiłam o wiele baredizej niż blistex którego używałam przez lata. Jak tylko zobaczyłam wersję o filtrze 50 postanowiłam wypróbować :) Szczególnie, ze jest lato.
Opakowanie wygodne, lubię sztyfty. Skład bardzo bogaty, pełen nawilżających olejków. W składzie jest wosk pszczeli, kandelila i carnauba, masło shea i olej ze słodkich migdałów.
W skrócie bardzo naturalny produkt o świetnym działąniu.
Udało mu się w kilka dni uleczyć suche usta. Nawilża, koi, natłuszcza, na ustach zostawia delikatną warstwę ochronną tak więc aplikacji nie trzeba powtarzać co chwilę aby pomadka w jakikolwiek sposób zadziałała.
Ogólnie jeden z lepszych balsamów do ust jaki miałam.

Na pewno kupię ponownie

Pomadka dobrze się u mnie sprawdzax. Mam często suche oraz spierzchnięte usta, a ona nadaje im nawilżenia. Wygładza, nie klei się, nie jest zbyt wodnista i dzięki temu starcza na długo.
Dodatkowy plusik za dobry filtr przeciwsłoneczny!
Dzięki temu chroni o każdej porze roku.
Plus za higieniczne opakowanie, nie znosze pomadek do ust w słoiczkach bo są mało higieniczne, szczególnie jeśli trzeba je użyć w trakcie dnia, sztyft jest znacznie lepszy.
Na pewno kupię ponownie.