Garnier, Goodbye Damage, Keratin Filler, Inner-repair Rinse Out Treatment (Odbudowujący kompleks keratynowy)

Cena PLN 19.99

Treatment uzupełniający ubytki keratyny dla 100% odbudowy włosów*. Formuła wzbogacona 19% keratynowym kompleksem odbudowującym przenika przez powierzchnię włosa, wypełniając i odbudowując włókna, łuski włosów są zamknięte. Włosy są wzmocnione:
66% mniej zniszczeń wewnętrznych**
77% mniej szorstkości***
89% więcej wytrzymałości****

* Test instrumentalny po 5 użyciach szamponu i kuracji
** Test instrumentalny po 10 użyciach szamponu i kuracji
*** Test instrumentalny po użyciu szamponu i kuracji
**** Test instrumentalny po 5 użyciach szamponu i kuracji

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

• Opakowanie: 3

Sprężystość

Mam długie proste włosy z tendencją do łamania. Podczas użytkowania kompleksu jak i całej lini od Garniera zauważyłam poprawę sprężystości włosów, a co za tym odzie mniej połamanych jednostek. Użycie jest proste i dobrze współgra z resztą pielęgnacji. Opakowanie wydajne - jedynie moje prywatne odczucie to nie przepadam za tym rodzajem zatyczki czyli dziabka z klapką - po pewnym czasie zamykanie trzeba sprawdzać czy faktycznie się domyka (szczegół). Poza tym zapach przyjemny owocowy słodki.

Używając całej lini zauważyłam poprawę kondycji włosów - mniej przesuszonych końcówek, większa sprężystość, brak obciążenia czy przetłuszczania się skory czy samych włosów. Z pewnością wrócę do tych kosmetyków, tym bardziej, że są bardzo wydaje.

Odbudowujący kompleks

Z tego zestawu jestem mega zadowolona naprawdę Po miesiącu stosowania zauważyłam dużą poprawę świetne Jestem miło zaskoczona typ włosów To pół szące się pozbawione blasku

Kuracja która działa.

Produkt otrzymałam w ramach akcji testowej. Ma dobry skład - widać, że to koncentrat. Nakładam go na włosy od połowy długości, aby odbudować najbardziej zniszczone pasma. Włosy są mocne i mniej się łamią. Polecam!

Świetny produkt

Rewelacja!!!
To co robi on z włosami to jest mistrzostwo!
Wygaldza włosy, nawilża .. są one sypkie i takie .. hmm odżywione? Błyszczące ??? Dla moich suchych i zniszczonych włosów to jest petarda!

Mega polecam!

Ta maska jest idealna dla osób z puszącymi się włosami. Mi się świetnie sprawdził. Mam długie blond włosy, które się puszą. Po tym produkcie widzę dużą różnicę. Włosy są lekkie, odżywione. Produkt jest gęsty, wydajny w małej buteleczce. Jak najbardziej polecam!

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Włosy lśniące i gładkie . Piękny zapach produktu

Moje włosy po zastosowaniu odbudowującego kompleksu keratynowego Garnier,Fructis,Goodbay Damage stały się gładnie i lśniące. Włosy pięknie pachną. Produkt jest w małym opakowaniu, ale jesy bardzo wydajny. Produkt gęsty .Jest to produkt godny polecenia

Zamiennik drogich produktów

Zazwyczaj kupowałam do włosów to co droższe bo z polecenia i miało działać.
Ale ten „kompleks” albo inaczej złoto dla włosów jest rewelacyjnie wchłaniający się we włosy. Przypomina mi on Olaplex tylko w tańszej i wydajniejszej wersji. Ma bardzo ładny zapach jak każdy produkt z tej serii ale działa na włosy jak bomba odżywkowa. Ciężko opisać mi jak intensywnie on działa. Ale efekty są widoczne od razu.
Na moich suchych włosach wchłania się każda ilość produktu, włosy po 5 minutach są niemalże nasączone jak dobre ciasto. Po spłukaniu miękkie i delikatne. A problem z rozczesywaniem już się nie pojawia. Działa bardzo szybko i skutecznie.
Im systematyczniejsze używanie produktu tym lepsze efekty można uzyskać na włosach.

Diabeł tkwi w szczegółach

Idealny produkt dla osób które mają problem z puszącymi się włosami - świetnie nawilża i wygładza włosy przy okazji pielęgnując je i odżywiając. Świetnie działa też na rozdwojone końcówki. Tak samo jak inne produkty jest bardzo wydajny.

• Opakowanie: 5

Jestem bardzo zadowolona i polecam!

Idealnie sprawdza się jako „wstęp” do mycia włosów. Pierwsze moje spotkanie z takim produktem i na pewno nie ostatnie. Piękny zapach, wygodne opakowanie. Dobrze działa na moich kręconych włosach.

Eliksir piękności

Włosy są odbudowane na całej długości. Pięknie pachnie i super działa na rozdwojone końce. Wygładza ale nie obciąża.
Świetny dla włosów matowych i szorstkich
Fajne i wygodne opakowanie

Polecam kompleks keratynowy

Moje włosy są znacznie bardziej proste i nie pusza się przy czym robi piękna tafle na włosów, są miękkie i lejące się . Nie moje się napatrzeć na moje włosowy po tym produkcie . Pięknie również pachnie i jest wydajny

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 4

U mnie się niestety nie sprawdziła

Używałam maski z kompleksem keratynowym od Garniera, licząc na naprawdę mocne odżywienie i naprawę zniszczonych włosów. Miałam nadzieję, że keratyna pomoże mi z problemem łamliwości i nada włosom zdrowy wygląd, ale niestety, ten produkt nie spełnił moich oczekiwań.

Maska miała przyjemną, kremową konsystencję i dobrze się rozprowadzała na włosach. Zapach był delikatny i niezbyt nachalny, co jest plusem, bo nie lubię, gdy produkt ma zbyt intensywny zapach. Jednak po zastosowaniu i spłukaniu maski nie zauważyłam znaczącej różnicy w kondycji moich włosów.

Miałam wrażenie, że maska niewiele zrobiła dla moich rozdwojonych końcówek i ogólnie nie zauważyłam obiecywanej "odbudowy" czy wzmocnienia. Włosy były miękkie, ale brakowało im tego blasku i gładkości, które często są wynikiem użycia naprawdę dobrych masek. Być może moje włosy potrzebują mocniejszego działania, a ta maska jest bardziej odpowiednia dla osób z mniejszymi problemami z włosami.

Podsumowując, nie jestem przekonana do tego produktu. Może działa lepiej na innych rodzajach włosów, ale dla mnie nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. Musiałam poszukać innej maski, która lepiej zadziała na moje włosy.