Średnia ocena: 3.64/5

Odżywka w sprayu przeznaczona jest do pielęgnacji włosów osłabionych i wypadających. Specjalnie opracowana receptura, bogata w wyjątkowo silne składniki aktywne w wysokim stężeniu zapewnia skuteczne i wielopoziomowe działanie, eliminując główne przyczyny wypadania włosów.
Efekty:
- odżywka doskonale pielęgnuje włosy, dostarczając im niezbędnych składników odżywczych,
- wyraźnie wzmacnia i hamuje wypadanie oraz przyspiesza wzrost włosów,
- poprawia ich kondycję i wygląd, przywracając witalność, jedwabistą gładkość i blask,
- sprawia, że włosy stają się grubsze i mocniejsze, odporne na uszkodzenia i rozdwajanie, bardzo dobrze się rozczesują i lepiej układają.
Na suche lub wilgotne włosy oraz skórę głowy nanieść niewielką ilość odżywki. Następnie rozczesć włosy i ułożyć fryzurę.

do skóry głowy, do włosów wypadających
nabłyszczające, zapobiegające wypadaniu włosów, przyśpieszające porost włosów, nawilżające, regenerujące
w sprayu
lekkie
Skóra głowy
normalna

Unosi włosy od nasady, wzmacnia, odżywia

Odżywka ma bardzo przyjemną średnio gęstą konsystencję. Doskonale rozprowadza się na skórze głowy i włosach. Ma intensywny ziołowy zapach. Moje włosy są po niej nawilżone, odżywione i wzmocnione. Mam wrażenie, że rosną silniejsze. Od nasady są uniesione przez co zyskują objętość. Odżywkę bezproblemowo spłukuje się. Nie podrażnia skóry głowy. Jest bardzo wydajna.

Działa i to widać

Odżywkę zakupiłam wraz z szamponem i wcierką dla ratowania włosów po przebytym Covidzie.

Stosowałam ją po każdym umyciu głowy szamponem z tej samej serii oraz na suche włosy (na zmianę z wcierką). Opakowanie wystarczyło mi na około miesiąc.
Biorąc pod uwagę, że zapłaciłam za nie około 11-12 zł, to wydajność i koszt stosowania wychodzi naprawdę korzystnie.

Odżywka ma dość mocny, ziołowy zapach. Mi akurat w ogóle to nie przeszkadza.

Odżywka sprawia, że włosy lepiej się rozczesują i układają. Są uniesione u nasady i przyjemne w dotyku. Niestety odżywka stosowana na suche włosy przyspiesza odrobinę ich przetłuszczanie się przy skórze głowy.

Czy działa? Tak - działa. Po około 2 miesiącach kuracji włosy przestały wychodzić, pojawił się szalony wysyp babyhair , który dość szybko rośnie. Wizualnie i w dotyku włosy znacznie się zagęściły. Jeszcze trochę czasu minie, nim będą takie, jak przed chorobą, ale myślę , że dzięki wytrwałości i systematyczności sukces jest w zasięgu ręki.

przyzwoita odżywka

Bądżmy szczerzy jest to odżywka przeciwdziałająca wypadaniu włosów a nie powodująca przybywanie włosów, a zdaje mi się że ludzie tak mylą te kosmetyki.
Ja stosuję odpowiednią dietę oraz suplementy a dodatkowo stosowałam odżywkę co kilka dni po myciu głowy.
Wg mnie zapach jest ziołowy, lekko medyczny - nie przeszkadzał mi.
Odżywka ma odpowiednie opakowanie - ze spyskiwaczem dzięki któremu możemy odmierzyć odpowiednią ilość produktu. Odżywkę należy wetrzeć w skorę głowy. Produkt jest dostępny zarówno w aptekach, jak i drogeriach i supermarketach, cena nie jest wygórowana.

Jeśli chodzi o działanie - jestem zadowolona. Po kuracji włosy nie wypadają mi aż nadto. Skóra głowy nie była przesuszona czy przetłuszczona, nie musiałam na nowo myć głowy. Efekt jest w porządku, ale na pewno nie długofalowy i trzeba zaprzyjaźnić się z tego rodzajem produktów jeśli mamy problemy z wypadaniem włosów. Kosmetyk testował również mój mąż, który był zadowolony z działania.

Moje włosy mówią NIE!

Odżywkę poleciła mi Pani z apteki, bo też go stosuje i jej pomógł. Mi niestety nie pomógł, a pokładałam w nim duże nadzieje. Moje włosy jak wypadały, tak wypadają. Jeśli chodzi o design opakowania, dla mnie takie "apteczne", że od razu myśli się, że to w celach zdrowotnych i trzeba toczyć walkę o zdrowe włosy. Zapach ma ładny, taki naturalny, kojarzący się z naturą. Cena jest umiarkowana, ale niestety mimo że cena jest ok, to tej odżywce mówię stanowcze NIE!

Średniak.

Niestety nie doczekałam się spektakularnych efektów. Włosy co prawda są bardziej miękkie w dotyku, łatwiej się rozczesują i wypada ich jakby mniej, ale nie jest to bynajmniej cudowny środek. Poza tym stosuję również inne odżywki i maski, więc wpływ na kondycję włosa mogą mieć głównie te inne produkty. Piszę tak, ponieważ przez jakiś czas stosowałam Radical solo i właśnie wtedy nieco się rozczarowałam. Dokończę opakowanie, które mam, ale nie wrócę do niego.

Radical, Med, Odżywka przeciw wypadaniu włosów

Odżywkę kupiłam w zestawie z szamponem Radical Med i odczucia co do niej mam podobne jak do szamponu, a mianowicie co prawda włosy nie przestały wypadać ale pojawiło się mnóstwo nowych włosków z czego jestem bardzo zadowolona. Odżywki używam po każdym myciu przed rozczesywaniem, nie polecam używania jej na suche włosy bo bardzo szybko przez to włosy się przetłuszczają

Wierzę, że działa.

Odżywkę stosuję wraz z szamponem z tej samej linii. Szampon już wykończyłam, odżywki zostało mi jeszcze na kilkanaście użyć.

Cechy ogólne:
- ziołowy zapach
- postać wody
- butelka z atomizerem

Działanie:
- nie podrażnia skóry głowy
- pomocna przy rozczesywaniu
- redukuje przetłuszczanie się skóry głowy
- nie wysusza włosów

O działaniu wzmacniającym nie mogę się wypowiedzieć. Stosowałam ją dość nieregularnie.

tania i skuteczna!

Stosuję zawsze po umyciu włosów, gdyż ułatwia ich rozczesywanie. Nie obciąża włosów, jest lekka i przyjemna.
Od kilku tygodniu obserwuje wysyp baby hair, nie wiem czy to jej zasługa (bo stosuję też inne produkty), ale myślę ze jakiś udział w tym ma ;)

Odżywkę na promocji w aptece kupuję za 11 zł, a wystarcza na miesiąc.

Przetłuszcza włosy

Odżywka ma przyjemny lekko ziołowy zapach, taki sam jak szampon i ampułki z tej serii. Próbowałam używać jej codziennie, aby wzmocnić działanie szamponu, ale w moim przypadku jest to niemożliwe - włosy strasznie się po niej przetłuszczają, musiałabym myć je codziennie, a podczas mycia bardzo wypadają, więc gdzie sens, gdzie logika.
Odżywka zawiera podobne składniki co ampułki, ale bez alkoholu, za to ma inne olejowe historie, które powodują przetłuszczanie włosów. Używam jej tylko na wilgotne włosy zaraz po umyciu. Od przypadku do przypadku zdarza mi się jej użyć z doskoku kiedy widzę, że jednak włosy za bardzo wypadają i muszę przyznać, że problem jest zahamowany na jakiś czas. Stosowałabym ją codziennie, bo ma lekką formułę, ale powoduje zbytnie przetłuszczanie i jest to naprawdę uciążliwe. Szkoda, wielka butla, która prawdopodobnie się zmarnuje, gdyż termin ważności to zaledwie pół roku od otwarcia.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

spróbuję jeszcze raz.

Bardzo trudno wystawić opinię o tym produkcie... Byłoby wspaniale, gdyby faktycznie oferował te wszystkie bonusy, jakie wymieniono na opakowaniu.

+wydajny
+hamuje wypadanie
+unosi u nasady

? trudno ocenić czy stymuluje wzrost, wypróbuję jeszcze raz, ale mam wrażenie że w tym kierunku nic nie zdziałał.

- na drugi dzień włosy się dość mocno przetłuszczały
- spryskiwacz się zepsuł po kilku użyciach

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Uwielbiam:)

Miałam problem z wypadającymi i zniszczonymi włosami po rozjaśnianiu i ta odżywka rzeczywiście sprawiła, że były w o wiele lepszej kondycji.

Na pewno nie była to tylko i wyłącznie zasługa tego jednego produktu, gdyż stosuję po szamponie konkretne trio bez którego sobie nie wyobrażam pielęgnacji włosów, bo sprawdza się świetnie: odżywka regenerująca Radical (szczególnie na końce włosów) + serum ziołowe Radical + odżywkę przeciw wypadaniu Radical Med.
Cała trójka razem daje rewelacyjne rezultaty i w sumie uratowała mi włosy, które po użyciu są miękkie, lejące się, gładkie i lśniące (o czym zazwyczaj mogłam tylko pomarzyć, bo miałam zupełne siano, końce zwyczajnie mi się łamały, nie byłam w stanie zahodować żadnej konkretniejszej długości włosów).

Jednak zdecydowanie największą poprawę widzę po zastosowaniu tej konkretnej odżywki.

Ilość zużytych opakowań: ok. 8

Wspaniałe dopełnienie kuracji

Problemem wypadających włosów zajęłam się kompleksowo - tabletki + szamopon + odżywka. Na tą trafiłam przez przypadek i mimo, że nie mam przekonania do odżywek których nie spłukuje się z włosów to ją kupiłam. Nie ukrywam, że skusiła mnie cena, w ostateczności pomyślałam, że po prostu nie wykorzystam jej. Jakieś dwa miesiące temu sięgnęłam po nią. I z efektu jestem bardzo zadowolona. Odżywka wspomaga moją kurację, nie obciąża włosów i pomaga w ich rozczesaniu po umyciu głowy. Stosowana w połączeniu z szamponem Vichy, maskami na wzmocnienie włosów i tabletkami na wzmocnienie włosów działa rewelacyjnie, włosy zwiększyły swoją objętość, a w miejsce pustych przestrzeni zaczęły wyrastać nowe. Od tego czasu polecam ją wszystkim znajomym. Naprawdę warto!

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1