Clavier, Retinol, Odnowa & Elastyczność, Maska przeciwzmarszczkowa w płachcie

Clavier, Retinol, Odnowa & Elastyczność, Maska przeciwzmarszczkowa w płachcie

Maska do twarzy przeciwzmarszczkowa z retinolem, to kosmetyk o wielokierunkowym działaniu, zapewniający skórze młody i promienny wygląd. Aktywna forma witaminy A, czyli retinol, pełni kluczową rolę w stymulowaniu produkcji kolagenu, co przyczynia się do poprawy elastyczności skóry. Dodatkowo, retinol delikatnie złuszcza naskórek, stymulując tym samym naturalny proces odnowy komórkowej skóry.

Dzięki swoim właściwościom, maska przeciwzmarszczkowa z retinolem stanowi kompleksowe wsparcie dla skóry, zapewniając kompleksowy proces rewitalizacji. Twarz po jej zastosowaniu staje się nie tylko gładka, jędrna, i rozjaśniona, ale również zyskuje zdrowy i młodzieńczy wygląd. Regularna pielęgnacja przy użyciu tej maski to skuteczny sposób na zachowanie pięknego i promiennego wyglądu skóry na co dzień.

Działanie maseczki z retinolem:
- Stymulacja produkcji kolagenu: Retinol działa na poziomie komórkowym, pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu. To pomaga w poprawie elastyczności skóry.
- Złuszczanie naskórka: Retinol ma zdolność delikatnego złuszczania naskórka, co przyspiesza proces odnowy komórkowej i pomaga w usuwaniu martwych komórek skóry.
- Redukcja zmarszczek: Regularne stosowanie maseczki z retinolem może przyczynić się do zredukowania zarówno płytkich, jak i głębokich zmarszczek, nadając skórze młodzieńczy wygląd.
- Poprawa tekstury skóry: Retinol może poprawić teksturę skóry, nadając jej gładkość i jedwabistą powierzchnię.

w saszetce
materiałowa / w płatach
materiałowe/w płatach
dojrzała, normalna, sucha
przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, nawilżające, liftingujące

Idealna !

cudowna maseczka w plachcie z retinolem w różowym opakowaniu, skusiła mnie cena i opiniami.
Moja skóra ja uwielbia ! Zakochałam się w niej !
Bardzo fajnie przylega do twarzy i jest niesamowicie nasączana.
Po nałożeniu jej na twarz, zaczęłam swój poniedziałkowy relax i odprężenie.
Maska zapewnia działanie przeciwzmarszczkowe.
Zapewnia skórze młody i promienny wygląd. Reinol, którym jest nasaczona maska to coś co uwielbia.moja skóra! Uważam że odkąd zaczęłam stosować retinol regularnie mam ładniejsza promienna cerę
Maska pięknie nawilża skórę
Twarz po jej zastosowaniu staje się nie tylko gładka, jędrna, i rozjaśniona, ale również zyskuje zdrowy i młodzieńczy wygląd. Skóra zdecydowanie wygląda lepiej jest zdrowsza, ma ten fajny glow i jest gotowa na następne etapy pielęgnacji

Ciekawa składem i przyjemna w działaniu

Ta maska jest na prawdę świetna.Oczywiscie lepsze efekty uzyskamy stosując ją jakieś 2 razy w tygodniu bo działanie przeciwzmarszczkowe po jednym użyciu jest żadne ale patrząc na całokształt to jest bardzo dobrze.

# moja skóra jest sucha, dojrzała, wiek 41 lat więc pierwsze zmarszczki czy przebarwienia mam.Ostatnio też któryś kosmetyk mi nie posłużył i mam kilka niedoskonałości ale ogólnie nie mam tendencji do zaskórników czy krost.

# Marka Clavier kojarzy mi się z lakierami do paznokci więc zdziwiłam się gdy w Dino na półce zobaczyłam te maseczki.
Kosztowały tylko 3,99 zł więc wzięłam wszystkie warianty.

# Opakowanie to różowa standardowych kształtów saszetka z ciekawą grafiką . Nieprzerysowana ale też nie taka nijaka. Podoba mi się .

# Maska jest bardzo mocno nasączona płynem że aż z niej kapie i zostaje dużo na dnie opakowania.
Zapachu esencji właściwie nie wyczuwam , pachnie po prostu kosmetycznie .
Materiał z jakiego wykonana jest maska jest niezwykle cieniutki, fajnie przylega do twarzy ale niestety rozmiarowo nie do końca mi przypasował. Jest zbyt szeroka.

# Skład bardzo mnie zaskoczył bo jest bardzo ciekawy.
Nie jest idealny bo maska z retinolem zawiera tak na prawdę jego słabszą pochodną- retinol palmitate.
Znajdziemy tam też mikroplastik czy EDTA ale też masę ekstraktów roślinnych.
Ekstrakt z nasion migdała, ekstrakt z hibiskusa, omanu łąkowego, ekstrakt z drożdży, z pomidora,pasiflory
Niacynamid , probiotyk , pantenol, kilka peptydów.

Efektem 20 minutowego zabiegu z udziałem produktu Clavier jest gładszą i jędrniejsza skóra. Twarz wygląda młodziej.
Nie nastąpiło żadne podrażnienie czy szczypanie.

Esencja szybko się nie wchłania potrzebuje chwili. Wyczuwam minimalną lepkość ale nie jest to tak bardzo uciążliwe bo z czasem zanika.

Efekty są zauważalne więc myślę że regularne używanie da mocniejszą poprawę wyglądu skóry.

Trzyma się twarzy

Maska do twarzy przeciwzmarszczkowa z retinolem w płacie Clavier

Maska jest przeznaczona do wszystkich rodzajów skóry, co sprawia, że każdy może skorzystać z jej dobroczynnego działania.
Maska okazała się być prawdziwym skarbem dla mojej skóry. Po zastosowaniu mój wygląd wyraźnie się poprawił, a skóra stała się bardziej jędrna i promienna.

Maska jest łatwa w użyciu - po nałożeniu na twarz i pozostawieniu na skórze przez około 15-20 minut, później wystarczy ją delikatnie zdjąć i wmasować nadmiar produktu.

Maska trzyma się twarzy i świetnie nawilża skórę.