L'Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss, 5-minutowa kuracja laminująca do spłukiwania

Cena PLN 44.99

5-minutowa kuracja laminująca do spłukiwania, która domyka łuski włosa i nadaje długotrwały blask. Wzbogacona kwasem glikolowym, który wzmacnia włókna włosa, intensywnie poprawiając ich jakość.

w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna
do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające, wygładzające, nabłyszczające

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Wydajność: 4

wspaniały produkt

posiadam włosy niskoporowate, które często się puszą, testowałam już kilka produktów laminacyjnych, które by mi wygładziły włosy, ale żaden nie równa się temu
mi efekt wystarcza na około 4-5 myć, jak zapwenia producent, zostawia piękne glow i wygładza włosy, wyraźnie polepsza kondycję włosa

• Zapach: 2
  • Opakowanie: 5

Włosy proste błyszczące i świeże

Kuracja laminacyjna sprawdziła się na moich włosach jednak przy dłuższym przetrzymaniu niż 5 minut, proponuje 10-15 minut. Włosy nabrały blasku, nawilżenia a także stały się cięższe i proste po wysuszeniu, nie są spuszone

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2

Mieszane uczucia

Po pierwszy zastosowaniu tego produktu byłam bardzo zadowolona. Przy nakładaniu produktu obawiałam się że będą zbyt obciążone, ale przy wysuszeniu włosów byłam zaskoczona. Włosy były lekkie i nawilżone. Bardzo ułatwiła ona rozczesywanie. Nie zauważyłam jednak efektu tafli, czyli głównego efektu, dla którego ktoś chciałby kupić ten produkt. Przy dłuższym stosowaniu odżywki, efekt był odwrotny. Włosy były suche i zaczęły się plątać. Raczej nie kupię ponownie

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4

Kuracja laminujace Glycolic Gloss

Co do tego serum mam mieszane uczucia . Zapach oki ,wydajność też . Jednak nie tego oczekuje od laminacji włosów . Po spłukaniu w losy widocznie obciążone , po wysuszeniu były sztywne i mało elastyczne . Mam cienkie włosy może dlatego . Jednak baby hair jak odstawały tak stały ich nie wygładził .

Super kosmetyk…

Kurację laminującą miałam okazję przetestować dzięki Wizaż.pl, za co bardzo dziękuję :)

Naprawdę działa ta kuracja, po użyciu włosy są mega gładkie, proste i lśniące.

Po prostu cudo!

Polecam :)

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Laminacja...

To jest hit!!! Moje rozjaśnione włosy odżyły i przede wszystkim rozczesywanie nie jest już problemem polecam w 100%. Moim znajomym już poleciłam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Wygładzone i odżywione wlosy

Kuracja laminująca Glycolic Gloss to świetny produkt do włosów suchych i matowych. Moje włosy są zniszczone przez częste stosowanie suszarki i prostownicy. Staram się zawsze wzmacniać je produktami które odżywiają i nawilżają włosy. Testowane produkty z linii Glycolic Gloss wyraźnie poprawiły kondycję moich włosów. Kuracja laminująca sprawia że włosy stają się coraz bardziej wygładzone i nawilżone. Po wysuszeniu włosy są przyjemne w dotyku, sypkie i lśniące. Z przyjemnością będę wracać do tych produktów i polecam linię Glycolic Gloss każdemu kto również ma problem z przesuszonymi włosami.

Ta 5 minutowa kuracja to najlepiej wykorzystane 5 minut

Włosy po tym produkcie są lśniące i zachodzi na nich piękny efekt tafli, moje szorstkie i pozbawione blasku włosy stały się bardzo odżywione i zdrowe. Pojemność jest na + nie trzeba dać dużo produktu, bo bardzo dobrze się rozprowadza już w niewielkiej ilości, a zapach jak ta cała seria jest boski, bardzo długo utrzymuje się na włosach

Kuracja laminująca L’Oreal Paris

Świetny produkt, włosy po nim są naprawdę odżywione, nawilżone i mają efekt tafli. Zapach piękny, długo utrzymuje się na włosach. Godne polecenia i kupienia ponownie. Świetnie sprawdza się na matowych i suchych włosach.

• Opakowanie: 5

5-minutowa laminacja sprawiła ze nie musze prostować wlosow

Hejkaa 5-minutowa laminacja do włosów sprawiła ze nie uzywam juz prostownicy piekinke wygladza wlosy i zarazem je prostuje.Konsystencja jest gesta pieknie lecz lekko pachnie opakowanie jest wydajne

Kuracja, którą warto stosować

Maska L’Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss ma wnikać głęboko do włókien włosów, wzmacniać je, intensywnie odżywić, wspierać ich regenerację i wygładzić. Myślę, że na efekt wnikania... trzeba będzie jeszcze przez chwilę poczekać. Jednak wygląd włosów pozwala potwierdzić, że blask, miękkość i wygładzenie są widoczne. A skoro włosy będą odporne na uszkodzenia, to tym bardziej warto korzystać z maski. Wystarczy rozprowadzić na całej długości włosów i na końcówkach. Pozostawia się na tyle czasu, ile podano na opakowaniu, a potem dokładnie spłukuje. I już. Maska - dla mnie - jest wspaniałym uzupełnieniem odżywki, daje intensywniejszą pielęgnację. Konsystencja jest idealnie dobrana, co sprawia, że aplikacja jest przyjemnością.

Używa produktu od: próbka

• Opakowanie: 5

L`Oreal Paris, Elseve, Glycolic Gloss, 5-minutowa kuracja laminująca do spłukiwania

Glycolic Gloss, 5-minutowa kuracja laminująca do spłukiwania to najlepszy produkt jaki kiedykolwiek miałam możliwość użyć/przetestować! Ta 5-minutowa kuracja, sprawia,że nasze włosy są jedbawiście gładkie, sypkie, nie puszą się co przy moich włosach podkręcanych/falowanych było dużym problemem, nawet podadzą deszczu moje włosy zostały w nienaruszonym stanie, włosy są już po pierwszym użyciu wygładzone oraz wzmocnione