Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Odżywka `Codzienna pielęgnacja jojoba`

Preparat bez spłukiwania o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy. Dostarcza niezbędnych składników odżywczych w czasie codziennej pielęgnacji. Chroni włosy przed uszkodzeniami i działaniem promieni UV. Odżywia, wzmacnia i wygładza ich powierzchnię. Przyspiesza regenerację oraz zmniejsza skłonność do rozdwajaniu się końcówek. Nawilża włosy i zapobiega elektryzowaniu, dzięki czemu włosy są nawilżone, elastyczne, lśniące.
Niewielką ilość odżywki nanieść równomiernie na świeżo umyte włosy. Nie spłukiwać. Przy włosach zbyt obciążonych równie dobre efekty można osiągnąć spłukując odżywkę po 3 - 5 minutach.

Skóra głowy
normalna
regenerujące, nabłyszczające, nawilżające, wygładzające, wzmacniające
do włosów suchych i zniszczonych
zapachowa
lekkie

Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów, Odżywka `Codzienna pielęgnacja jojoba`

Genialna odżywka. Nakładam ją najczęściej wtedy, kiedy moje włosy są mocno spuszone
Odżywkę nakładam na suche włosy od ucha po same końce, nie spłukuję jej, tylko po rozprowadzeniu przeczesuję włosy. Konsystencja odżywki jest bardziej płynna co stanowi duże ułatwienie podczas nakładania jej.
Włosy po tej odżywce są ujarzmione, pięknie się błyszczą, ładnie się układają. Odżywka ta nie obciąża moich włosów.
Muszę pochwalić zapach tego produktu, jest przepiękny, przypomina mi brzoskwinię.
Za niewielką cenę mamy świetny produkt, który bardzo dobrze działa.

Mój must have

Odżywkę poleciła mi kiedyś fryzjerka i jest od tamtej pory ze mną kilka dobrych lat. Mój must have. Moje włosy po niej są mięciutkie i dobrze się rozczesują i ładnie pachną. Można używać ją na dwa sposoby nałożyć na wilgotne włosy i tak zostawić albo spłukać. Ja teraz używam spłukując ją choć wcześniej używałam tylko bez spłukiwania, bo moje włosy strasznie się puszyły, teraz już nie. Dobrze się rozprowadza i po wczesaniu na mokro zostawiam na kilka minut, spłukuję, a włosy stają się taflą, są gładziutkie. Zakochałam się już od pierwszego użycia, bo efekt był natychmiastowy.

Odżywka kupiona przez przypadek, okazała się być w moim przypadku HITEM

Robiąc zakupy na Allegro, zabrakło mi kilku zł do darmowej przesyłki Smart. Bez zastanowienia wrzuciłam do koszyka odżywkę z Ziaja, akurat miałam swoją na wykończeniu. Jakie było moje zdziwienie jak przeczytałam tutaj, na wizażu - że jest to odżywka b/s (tak wiem, wystarczyło przeczytać etykietkę. Mam jednak spore zaufanie do tej marki, dlatego tego nie zrobiłam).

Producent informuje na opakowaniu, że można oczywiście użyć odżywki w wersji do spłukiwania. Ja jednak postanowiłam jej używać zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli b/s.

Po ogromnym sukcesie b/s od OnlyBIO, myślałam że lepszego produktu już nie znajdę. Okazało się, że byłam w błędzie.

❇️OPAKOWANIE
Ziaja jak Ziaja. Nie powala. Chociaż ja akurat jestem zwolenniczką tak minimalistycznego stylu opakowań. Bez zbędnych rysunków itp. Jeśli chodzi o wygodę stosowania… jest ok, choć lepiej sprawdziłaby się w wersji z dozownikiem/atomizerem.

❇️DZIAŁANIE
Moje włosy to obecnie średniopory -. Mimo tego, potrzebują czasem mocniejszego dociążenia, dlatego używam odżywek b/s. Ta wydaje się być bardzo delikatna (nawet w konsystencji, która notabene jest idealna jako tego typu produkt: nie spływa, nie klei się. Ma mleczny kolor). Włosy po jej użyciu są idealnie dociążone, bardzo gładkie. Tworzą efekt tafli. Bardzo, ale to bardzo polubiłam się z tym produktem. Myślę, że jak na tą półkę cenową, może być ciężko znaleźć konkurenta.

Pozytywnie

Kupiłam odżywke na wakacjach, na wyjeździe. Okazało sie że nie zabrałam swojej z domu więc potrzebna była jakaś odżywka "na szybko" w sklepie spożywczo przemysłowym nie było dużego wyboru ;) wiec zdecydowałam sie na tą . W końcu lepsze coś niż nic ;)
Odżywka pięknie cudownie pachnie !
Po użyciu włosy są dobrze dociążone ale nie aż tak bardzo. Zazwyczaj stosuje odżywke metodą OMO lub tylko po myciu. Tutaj przypadkiem przeczytałam na opakowaniu że używa jej sie po myciu i nie spłukuje ! Wypróbowałam tę metode i bardzo jestem zadowolona. Nie potrzeba serum na końcówki. Włosy wygładzone, błyszczące, miękkie. Jakby była pompka to byłby sztos ;) Zamówiłam już kolejne opcje z tej serii.

Przeciętna

Tą odżywkę męczyłam bardzo długo, nie robiła nic niezwykłego z moimi włosami, była taka przeciętna - czasem włosy wyglądały lepiej, a czasem gorzej, zależnie w jakiej kondycji były przed jej użyciem (mam włosy suche, falowane i cienkie).

Konsystencja była w porządku, bardziej w kierunku lejącej, po nałożeniu na włosy nie spływała z nich.
Zapach ładny, delikatny.

Używałam jej jako odżywki do spłukiwania, włosy po jej użyciu nie wyglądały wiele lepiej niż jakbym nic na nie nie nałożyła. Były trochę lepiej nawilżone, miękkie w dotyku, lepiej się rozczesywały, ale nie po to nakładam odżywkę na włosy, żeby efekt był tak lekki.
Stosowałam ja jeden raz bez spłukiwania, ale była za ciężka dla moich włosów i nie wyglądały najlepiej, były obciążone i bez życia.

Słaba

Ojj zawiodłam się..Jako że bardzo lubie produkty marki ziaja liczyłam na to,że ta odzywka bedzie CHOCIAZ przecietna.

Uzywam jej z braku laku i powoli już ją wykańczam.Chcę ją wyrzucic jak najszybciej bo poprostu niepotrzebnie zagraca mi lazienke.

Ta odzywka na moich wlosach nie zrobila totalnie nic..przynajmniej nic dobrego.Jedyne co zauwazylam to elektryzowanie sie wlosow,a to sie dzieje z moimi wlosami,kiedy nie uzyje zadnej odzywki.

Jest ok ;)

Odżywka utrzymuje włosy w dobrej kondycji, włosy lepiej się układają. Produkt ma przyjemny zapach. Dobrze się spłukuje. Dobry produkt do stosowania na co dzień. Ma poręczne opakowanie. Jest dość wydajny.

Standardowa

Nie można nazwać tej odżywki "produktem Nic", ale z pewnością nie jest to kosmetyk, po którym można się spodziewać spektakularnego efektu zdrowych, gładkich i lśniących włosów.

- Jak dla mnie trochę za ciężka.
- Przyczyniała się do szybszego przetłuszczania się włosów

+ Przyjemny zapach, który pozostawia na włosach
+ Ułatwia rozczesywanie
+ Utrzymuje włosy w dobrej kondycji

Dobra

Odżywka ładnie pachnie i jest wydajna. Wystarczy odrobina by nawilżyć włosy. Włosy dobrze się po niej rozczesują. W porównaniu z innymi odżywkami ta jest do tej pory najlepsza z tych odżywek tej firmy, które próbowałam.

Jedna z lepszych od ziaji.

Jest to jedna z lepszych odzywek ziaji. Ta w przeciwieństwie do reszty dobrze wygładza i nawilza włosy. Stosowałam ja spłukując. Pod prysznicem nie spływa szybko z wlosow, nie ześlizguje sie z nich dzięki odpowiedniej gęstości. Ułatwia rozczesywanie wlosow. Nie obciąża mocno wlosow, nadaje sie dla każdego. Mało wydajna niestety. Świetne opakowanie

bardzo fajna :)

Przyjemna odżywka, nie mam dużych wymagań wobec odżywki wystarczy jeśli ułatwia mi rozczesywanie włosów a ona to właśnie robi. Kupiłam ją na doz.pl za niecałe 5 zł także tym bardziej nie wymagam od nie nic poza tym. Bardzo ładnie pachnie, jest wydajna i tania :)

ulubiona codzienna

Odzywka ma skład, który moje włosy bardzo lubią: aloes, jojoba, trochę silikonów. Jest doskonałą codzienną odzywka emolientową, którą stosuję samą lub po proteinach.
Robi to czego oczekuję od odzywki na co dzień:
-zmiękcza włosy
-wygaldza, zmniejsza puch
-nawilża i natluszcza, a lubią byc suche i szorstkie zwłaszcza na końcach
-szybka i wygodna w użyciu, można splukiwać lub nalożyc malutką porcję bez spłukiwania
-tania: 5 zł i łatwo dostępna

Przywiązałam się do niej:)

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki