KWC LogobyWIZAŻ logo
Odżywki do włosów

L'Oreal Paris Elseve, Total Repair 5, Dwufazowy eliksir Ekspresowa odżywka pielęgnacyjna

4,2 na 5202 opinie

• 29 marca 2024 o 10:28
    Całkiem ok..
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Całkiem niezła odżywka. Zakupiłam ją w rossmanie po obiecującym opisie oraz stwierdzeniach producenta, niestety z niektórymi nie mogę się zgodzić. Produkt poprawił lekko kondycję moich włosów, ale nie tak rewelacyjnie jak jest to opisane. Dwufazowy eliksir po takim stwierdzeniu spodziewałam się czegoś więcej, produkt zniwelował delikatnie wygląd puszących się włosów, ale nie tak do końca. Włosy zyskały lekkie nawilżenie, ale też ten efekt nie został spełniony do końca i inne odżywki tego typu są o wiele lepsze. Zapach bardzo na plus , cudowny. Cena również jest ok, ale za te działanie raczej nie sięgnę ponownie po ten produkt. Wizualnie bardzo zwyczajnie, przezroczysta butelka z czarnymi oraz czerwonymi nadrukami, uwagi wizualnej nie przyciąga.
    28 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 kwietnia 2020 o 17:47
    Nie za wiele, co obiecuje producent.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Dwufazowy eliksir zakupiłam z ciekawości. Fakt, dużo lepiej po nim rozczesują się włosy. Nie obciąża i włosy są bardziej lśniące. Ma ładny zapach, choć nieco sztuczny. Włosy po nim się nie puszą. Śmieszy mnie jednak to natychmiastowe scalenie rozdwojonych końcówek, bo tak nie robi, a najlepszą radą jest wizyta u fryzjera i ich podcięcie. Odbudowy włókna włosa też w tym nie widzę i wiem że nie zobaczę, szczególnie dwufazówką za 15 zł. Ale wiem, to taki chwyt marketingowy. Szału na mnie nie zrobił, ale fajnie że rozczesuje, bo przedzień gdy nie użyje maski lub odżywki to się nada.
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 marca 2019 o 16:28
    Nie robi nic ;/
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Lubię markę L'oreal i zawsze mam ku niej spore oczekiwania. Jednak tym razem bardzo mnie zawiodła. Produkt nie robi zupełnie nic. Mogłabym go nie używać a nie byłoby różnicy. Producent nazywa produkt ekspresową odżywką, dwufazowym eliksirem - jak to ładnie brzmi. Pewnie nie tylko ja się na to nabrałam. Jedynym plusem jest ładne opakowanie z pompką, dzięki czemu łatwo zaaplikować produkt. Zapach też jest bardzo ładny, no i tu plusy się kończą. Cena nie jest zbyt atrakcyjna, taka średnia. Produktu nie polecam, ja już więcej nie sięgnę po ten produkt.
    Zalety:
    • opakowanie z pompką
    • zapach
    Wady:
    • cena
    • brak działania jakiegokolwiek!
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 czerwca 2024 o 0:51
    Idealny do prostych włosów
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Uwielbiam w tym produkcie to, że nie obciąża mi włosów - mgiełka jest bardzo delikatna. Bardzo dobrze rozczesuję po niej włosy i nie potrzebuję do tego wielu pompek. Zapach również na plus.
    Zalety:
    • Wydajność, zapach, lekkość, cena
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 września 2023 o 23:49
    Dwufazowy eliksir
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Ekspresową odżywkę w sprayu total repair 5 używałam jakiś czas temu zanim odkryłam inną linię kosmetyków Elseve, która bardziej mi odpowiada. Niedawno znalazłam pełną buteleczkę specyfiku w najdalszym kącie szafki i stwierdziłam, że przypomnę sobie jego działanie. Mam wysuszone, często farbowane włosy i potrzebuję intensywnie działających kosmetyków do włosów. Odżywka mieści się poręcznej 200 ml butelce, jest dwuwarstwowa i przed zastosowaniem należy ją wstrząsnąć aby składniki się połączyły. Bardzo przyjemnie pachnie i można użyć jej sporo ponieważ nie obciąża włosów. Producent obiecuje blask, odbudowę i scalenie końcówek zniszczonych kosmyków. A jak spisuje się kosmetyk? Na pewno ułatwia rozczesywanie, na pewno nadaje przyjemny zapach i z całą pewnością poprawia wygląd włosów. Niestety nie niweluje puszenia i nie jest wystarczający aby poprawić stan i wygląd moich wysuszonych końcówek - na nie muszę nałożyć dodatkowo olejek. Zapewne dla włosów w lepszym stanie byłby wystarczający, ale jest dedykowany włosom zniszczonym więc uważam, że powinien się spisywać lepiej.
    Zalety:
    • Postać
    • Opakowanie
    • Zapach
    Wady:
    • Niewystarczające działanie regenerujące
    W marketplace Allegro, Amazon
    12 osób  uznało tę opinię za pomocną