Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Sprawdź ceny produktu

Zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek, sprawia, że stają się wodoodporne.
Cienie lepiej się rozprowadzają, mają intensywniejszy odcień i utrzymują się dłużej.
Opuszkiem palca równomiernie nakładaj cienką warstwą na całą powiekę.

Nie sprawdziłam pojemności:(

Kupiłam tą bazę na promocji, na cocolicie za 20 zł. Nigdy wcześniej jej nie miałam, więc postanowiłam ją przetestować, ALE NIE SPRAWDZIŁAM WCZEŚNIEJ POJEMNOŚCI BAZY.( na zdjęciu wydawała się gigantyczna). Gdy przyszła, załamałam się (5ml). Ale na szczęscie okazała się wydajna. Ze względu na jej wielkość łatwo może ona się gdzieś zapodziać. Ogólnie polecam

Dobra baza

Baza spełnia swoje wymagania, jednak cudów na powiece nie robi. Ma przede wszystkim ułatwiać pracę z cieniami i to robi, przedłuża również trwałość makijażu

taka sobie

Nie zauwazylam zeby byla taka wspamniala..Opakowanie jest okropne ,trzeba dlubac w sloiczku zeby wydobyc ja ..Jak dla mnie nie ma zadnej roznicy z ta baza czy bez,wiec na pewno nie kupie ponownie

Dobra baza

Baza bardzo fajnie spełnia swoje zadanie. Cienie trzymają się jak należy. Produkt dostajemy dodatkowo zapakowany w kartonowe pudełeczko, co tez jest na plus. Nie ma problemu, żeby wydobyć bazę ze słoiczka. Kolor jest neutralny, konsystencja dosyć tłustawa. Łatwo się rozprowadza na powiece, nie zauważyłam, aby się rolowała. Lekko pachnie, ale nie przeszkadza mi to w użytkowaniu. Kupiłam ją przez internet na promocji, więc nie wiem jak z jej dostępnością w stacjonarnych sklepach.

Póki co najlepsza

Bardzo wydajna baza pod cienie, dzięki niej przez cały dzień cienie utrzymują się na powiece, nie rolują się, nie rozmazują się. Nakładanie cieni stało się łatwiejsze. Nie wyobrażam sobie zrobienia makijażu bez tego specyfiku.

Są lepsze

Na początku baza była w miarę fajna... Po upływie ok 3 tygodni zaczęła mi sie ważyć i grudkować przy zetknięciu z korektorem.
Cienie trzymła jak należy. Dało się z nią pracować, ale jest mnóstwo innych - lepszych baz. Swój egzemplarz oddałam w inne ręce, które go zużyją, bo osobiście nie byłabym w stanie. Opakowanie, jak dla mnie, niezbyt praktyczne, ale nie rzutuje to na opinię. Przyjemna konsystencja.

Nie do tłustej cery

Kompletnie nie rozumiem fenomenu. Przy tłustej cerze nie spełnia swojego zadania (a inne bazy sobie radzą). Cienie spływają kompletnie lub skupiają się w załamaniu powieki. Fajnie, że u innych się sprawdza, ale ja zdecydowanie NIE POLECAM.

Są ale ....

Kupiłam ta bazę po tym jak jako totalny laik pomalowałam sie cieniami bez wcześniejszego nałożenia bazy/korektora i po godzinie nie miałam na powiece nic ! Zachęcona dobrymi opiniami kupiłam bazę art deco, na początku byłam bardzo zadowolona, ale wtedy jeszcze nieumiejętnie malowałam sie cieniami, dopiero kiedy pojęłam blendowanie, baza zaczęła mnie zawodzić, niestety nie potrafię na niej blendowac cieni , powieka jest klejąca. Uzylam polowe opakowania i mam wrażenie ze baza mi sie zestarzała, cieżko mi sie ja nakłada na powiekę.
Jesli chodzi o trwałość to "trzyma" cienie na powiece przez cały dzien, podoba mi sie opakowanie

Kiepska

Po firmie i cenie spodziewałam się czegoś lepszego. Po kilku tygodniach używania produktu, baza zrobiła się jak kamień, nie dało jej się wyciągnąć ze słoiczka, sklejała się i kruszyła, po nałożeniu na powiekę rolowała się, nie dało się nałożyć na nią cieni. Niestety nie mam dobrego zdania.

świetna!

Swietna, kremowa baza. Bardzo przyjemnie się ją rozprowadza po powiece, nie roluje się, nie waży. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Jest też bardzo wydajna, naprawdę wystarczy na 2 miesiące przy codziennym używaniu. Jedyną wadą jest dla mnie ten słoiczek bo przy dłuższych paznokciach ciężko wyciągnąć produkt. przydałaby się tubka.

Jest ok

Cóż, robi to, co robić powinna - faktycznie przedłuża trwałość cieni. Nie daje rady utrzymać tego efektu przez np. całą noc na moich powiekach, ale to dlatego, że mam skórę z tendencją do przetłuszczania się. Lekkie poprawki były konieczne, nawet przy zastosowaniu bazy.
Kolejne ale to to, że bardzo szybko zaczęła stopniowo twardnieć, przez co coraz mniej przyjemnie się jej używało. Po jakimś czasie zrobiła się super-twarda (mimo zawsze zamykanego pojemniczka), więc wylądowała ostatecznie w śmietniku przed zużyciem chociażby połowy. Nie wiem czy to wina opakowania, czy produktu samego w sobie. Cena jest ok.
Sama nie wiem co mam o niej myśleć :) Myślę, że spróbuję jeszcze czegoś innego.

Super!

Najlepsza baza jaką do tej pory miałam.
Łatwo się rozprowadza, jest bardzo wydajna, cienie się na niej nie załamują, dodatkowo baza podbija pigmentację cienia, jest bardzo trwała.