Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek, sprawia, że stają się wodoodporne.
Cienie lepiej się rozprowadzają, mają intensywniejszy odcień i utrzymują się dłużej.
Opuszkiem palca równomiernie nakładaj cienką warstwą na całą powiekę.

Cudo!

Zanim trafiłam na tę bazę wypróbowałam prawie każdą inną bez efektu WOW.
Ta baza to cudo!
Świetnie kryje, jest totalnie wydajna, utrzymuje cień na miejscu i...wygładza! O tak! Nadaje taki wspaniały efekt wygładzania, że postanowiłam ją wypróbować z trickiem poleconym przez blogerki w kwestii zminimalizowania zmarszczek mimicznych w okolicach ust, brwi i czoła. Powiem Wam, że podołała wraz z pudrem pod oczy Paese i fixerem w spray'u Hean.
Po prostu kocham do granic możliwości!
Cena jest w porządku jak na wydajność i mega zastosowanie.

Dobry produkt

Bardzo przyjemna w aplikacji, dzięki niej cienie się nie osypują (co jest wielką zaletą) i utrzymują się dłużej (co jest drugą wielką zaletą). Podoba mi się też to, że pasuje do mojego koloru skóry, nie wiem jak sprawdza się to u innych. Moim zdaniem tylko cena trochę duża, jak na tak małe pudełeczko.

Cudowny produkt

Baza ma kremową konsystencję i bardzo łatwo rozprowadza się ją na powiekach. Używam jej od niedawna, ale już wiem, że kupię następne opakowanie. Słoiczek wydaje się być mały, a cena spora, ale niech Was to nie zmyli - baza jest mega wydajna!
Dzięki bazie cienie nie rolują się na powiece, a to był mój koszmar, przez który długi czas nie używałam w ogóle (!) cieni. A teraz używam tej bazy nawet wtedy, kiedy tylko tuszuję rzęsy - zostawia na powiece śliczny, ale mało inwazyjny połysk.

Bardzo dobra baza

Bardzo dobra baza pod cienie. Naprawdę rewelacyjna i z pewnością gdy opakowanie się skończy, zakupię ponownie!

Mały słoiczek, duża cena. Niech Was to nie zmyli, bo to idzie ze sobą w parze! Baza jest tak wydajna, że warto postawić pytanie- czy ona w ogóle kiedyś się kończy? Czy ma jakieś ukryte drugie dno? ;) Naprawdę opłaca się wydać trochę więcej, na dobrą jakościowo i wydajnościowo bazę.

Konsystencja idealna - kremowe, gładkie, nie roluje się, nie zbija. Cały czas jest kremowa, łatwa w aplikacji. Zarówno palcem jak i pędzelkiem.
Jednakże tutaj trzeba wg mnie uważać z ilością. Zbyt duża ilość zaaplikowana na powiece i może albo się punktowo zbierać albo spowoduje, że cień do powiek nie będę się tak łatwo rozcierał na powiece.

Nie ma problemu z zmyciem cienia, a sama baza spisuje się rewelacyjnie - całodzienny makijaż długo wytrzymuje.

Jest ok

Jest to moja pierwsza baza pod cienie do powiek i jestem z niej zadowolona.

Kupiłam z myślą przedłużenia trwałości cieni do powiek i jak najbardziej jest ona do tego zadania odpowiednia. Potrafi utrzymać cienie na swoim miejscu i zdecydowanie utrzymać ich trwałość.

Ma bardzo gęstą konsystencje,ale nie jest ona skomplikowana do nakładania jej na powieki. Ma w sobie drobinki brokatu przez co ładnie się błyszczy. Jest koloru jasnego beżu,ale wtapia się w skórę i nie widać go na powiekach.

Kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy,byłam zaskoczona jaka jest mała i że na pewno szybko się skończy,jednak myliłam się i mam ją już długo a zużyłam może odrobinę. Nie znalazłam jeszcze lepszej bazy pod cienie wiec narazie ta zostaje w mojej kosmetyczce na dłużej :)

Najlepsza baza pod cienie jaką miałam

Próbowałam różnych baz pod cienie, ale tylko ta zagościła w mojej kosmetyczce na dłużej. Mam dosyć tłustą skórę na powiekach, co powoduje, że wszelkie cienie, a nawet kredki do oczu zbierają się w ich załamaniu. Baza Artdeco skutecznie eliminuje ten problem. Mój must have na większe wyjścia, gdy zależy mi na długim utrzymaniu się makijażu. Baza delikatnie się mieni, ale mi to nie przeszkadza. Ma też delikatny zapach. Minusem jest tylko cena ;) ale idzie ona w parze z jakością.

Okej. Dobra. Niezła. Poprawna

Ale "najlepsza na świecie"...? No bez przesady. Są lepsze bazy pod cienie w tej i niższej półce cenowej. Zauważyłam, że w outletach rozchodzą się jak świeże bułeczki, potem poczytałam tego typu opinie, może dlatego zbyt wiele się po niej spodziewałam. Konsystencja masełka, kolor ciemnobeżowy, mały słoiczek. Jestem koneserką cieni w niebieskich odcieniach, a ta ciemnobeżowa baza potrafi ze słabiej napigmentowanych cieni niebieskich (które BTW dawały radę być faktycznie i niekiedy intensywnie niebieskie przez 8 godzin na innych bazach mimo tego, że może to nie były najlepiej napigmentowane cienie na świecie) zrobić cienie zielone. Kolejne moje zastrzeżenie jest takie, że mi osobiście jako osobie, która lubi z makijażem improwizować i iść na żywioł przeszkadza to, że jeśli bazy nałożę za dużo w miejsce, gdzie potem się jednak nie nałożę cienia, bo akurat zmieniłam koncepcję makijażu, taki kawałek bazy bez cienia ciastkuje się, rozwarstwia i ogólnie wygląda nieestetycznie i nie wtapia się w resztę makijażu. Do tego co prawda można się przyzwyczaić albo nałożyć trochę cienia w kolorze powieki. Tyle wad, może mało, ale według mnie zbyt poważnych by nazywać tę bazę najlepszą na świecie. Mimo maselkowej konsystencji cienie się do niej jakby przyklejają i jedno wymieszane z drugim przestaje być tłuste, konsystencja się zmienia. Cienie trzymają się do kilku godzin (o ile nie są w zimnych kolorach...) , nie rozwarstwiają i ładnie blendują jak na poprawną bazę przystało. Makijaż oka schodzi bezproblemowo przy demakijażu, jak z płatka, bo cienie przyklejone są do bazy. Dla osób o bardzo tłustej powiece może i nie ma lepszej, nie wiem, ja do nich nie należę. ale chybaprzydałaby się tym osobom taka, na który można nałożyć każdy kolor, także niebieski i inne zimne tony, bez obaw, że kolor wytraci pigmentację

Najlepsza

Używam od lat i mało kiedy zawodzi. W tej bazie mało się zmienia - nawet opakowanie od lat jest takie samo. Sprawdza się doskonale. I chociaż czasami buntuje się i szybciej schodzi mi z powiek, to nie znalazłam godnego następcy dla tej bazy i wciąż do niej wracam. To mój absolutny must have, który zawsze mam w kosmetyczce. Czasami używam jej też solo, wtedy służy po prostu do wygładzenia powieki i nadaje takiego lekkiego glow\'u. Warta każdej złotówki. Bardzo wydajna!

tak :)

Na mojej dość przetłuszczającej się cerze sprawdza się idealnie!! Przed używaniem bazy cienie załamywały się już po jakichś dwóch godzinach (szczególnie latem) a baza ArtDeco sprawdza się idalnie! Cienie trzymają się cały dzień i nie wymagają poprawy! Poza tym pięknie się rozprowadza, jest bardzo wydajna - używam jej ponad rok a mam jeszcze dobre pół słoiczka a używam jej prawie codziennie. Ładnie nasyca kolor cienia.
Ważne jest to aby uważać by nie nałożyć jej za dużo, bo wtedy robi się tępa i może nie trzymać cienia tak jak powinna, poza tym cienie będą się źle rozprowadzać i po jej nałożeniu trzeba odczekać jakieś 5min zanim nałoży się cień.
Jak dla mnie jest jedyna, nie mam zamiaru szukać czegoś innego.

Świetna

Najlepsza baza jaką używałam. Baza bardzo dobrze rozprowadza się na powiekach, nie zastyga, nie tworzy skorupki ani grudek. Jej konsystencja jest kremowa z lekką perlistą poświatą.

Nie wiem skąd ten zachwyt.

Kupiłam pod wpływem wielu pozytywnych opinii...i się rozczarowałam. Opakowanie jest małe, jednak nie higieniczne, bo trzeba wydłubywać produkt palcami. Zapach-coś jakby męskie perfumy. Kolor-bezbarwna, nie kryjąca, z drobinkami. Konsystencja-masełkowata, tłusta, nie zastygająca.
Działanie-hmmm...po aplikacji cieni, drobinki znikają. Nie podbija pigmentacji, utrzymuje w ryzach makijaż do 8 godzin. Uważam,że lepiej zainwetsować w kryjący korektor, który nie dość, że wyrówna koloryt powieki to jeszcze podbije pigmentacje.

Świetny produkt

Baze kupiłam w drogerii internetowej i powiem szczerze, że baza w zupełności spełniła moje oczekiwanie. Nakładam ją na powieki i idealnie podtrzymuje cie ie na powie, dzięki czemu cienie otrzymują się bardzo długo i nie zaĺamują się.