Nivea, Pure Effect, Matt Beauty (2w1 Matujący krem nawilżający + lekki podkład)

Nivea, Pure Effect, Matt Beauty (2w1 Matujący krem nawilżający + lekki podkład)

Krem z lekkim podkładem pomaga uzyskać jednolity odcień skóry i promienny wygląd bez makijażu.
Działa na dwa sposoby:
- nawilża i matuje skórę, a lekka, beztłuszczowa formuła szybko się wchłania,
- dostosowuje się do naturalnego koloru skóry, dzięki czemu widocznie wygładza cerę i poprawia jej wygląd.
Wzbogacony o system filtrów UVA/UVB, chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
Dostępny w jednym, naturalnym odcieniu.

Idealny na lato

To jest jeden z moich must have na lato! Jest bardzo lekki i pozostawia efekt naturalnej twarzy co w lecie jest dla mnie szczegolnie ważne, jednak dla innych może być minusem, ponieważ nie zakryje wszystkich niedoskonałości. Poprawia koloryt skóry :) Niestety nie nadaje się dla każdej osoby ze względu na odcień, jednak jak dla mnie pasuje idealnie. Po jego nałożeniu nie muszę nakładać już suchego pudru, ponieważ zostawia piękne matowe wykończenie :) Co również ważne jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo. Jedną gwiazdkę obejmuje za bark możliwości wyboru odcieni.

Nie, nie, nie

Utleniający się krem, który zniechęcił mnie do kosmetyków Nivea oraz do wszystkich kremów BB, CC, kremów z podkładem. Odcinał mi się bardzo na twarzy, robił plamy, z żadnym innym kosmetykiem nie miałam tyle przykrych wspomnień. Jedynie zapach jest ładny, reszta, okropna! Kto zgodził się na sprzedaż tak złego kosmetyku?

nie najleprzy

kolor za ciemny, po wymieszaniu z jaśniejszym podkladem jest ok. Łatwo sie rozprowadza ale jednak do makijazu sie nie nadaje. u mnie spowodowal lekkie podraznienia i zapychal pory

Zdecydowanie nie dla mnie.

Kupiłam produkt, skuszona opisem matowej skóry i lekkiego krycia na lato. Jednakże zawiodłam się i to bardzo. Kolor był zdecydowanie za ciemny, nie mówiąc już o tym że bardzo źle się rozprowadzał po twarzy. Mimo rozcierania zostawiał bardzo dużo kresek i nierówności mocno widocznych w świetle dziennym i nocą. Krycie było średnie ale do przeżycia. Brakowało mi naturalności w tym produkcie, chciałam uzyskać make up no make up a wyszło... No wyszła pasiasta zebra z ciemnymi plamami. Wiadomo, że nie o taki efekt mi chodziło. Plusem jest opakowanie i bardzo przyjemny zapach. Konsystencja w sumie też była niczego sobie, ale niestety nie jest to produkt po który sięgnęłabym po raz drugi.

Okropnie ciemny

Kolor pozostawia wiele do życzenia. Kupiłam w wakacje, bo niby naturalny odcień, a ja byłam lekko opalona. Po nałożeniu wyglądałam komicznie. Nie wiem czy matowi, bo po prostu jest za ciemny.

Matujaca tubka

Matujacy to on tylko z nazwy jest. Jest to zwykly krem nawilzajacy w kolorze bezowym, ktory o dziwo nie daje nawet koloru na twarzy (pomimo ze jest kolorowy). Konsystencja lekka, piankowa, musu. Opakowanie praktyczne, nie wyslizgujace sie z reki, matowe. Moze opis na opakowaniu "matujacy" tyczy sie wlasnie tubki nie kremu?

Masakra

Jejciu mam ten produkt,to jakaś tragedia.Zakupiłam go Latem jak byłam opalona,na opakowaniu napisane, że naturalny odcień, a ja mimo, że opalona, to i tak ten niby naturalny odcień okazał się za ciemny, totalna porażka.Zostawia straszne smugi.Nie polecam

Dobrze matuje

Zalety:
- ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania i matuje skórę
- wygładza i zapobiega błyszczeniu
- ma świeży bardzo przyjemny zapach

Wady:
- zawartość podkładu jest znikoma, praktycznie nie widać jej na skórze po rozsmarowaniu, nie ujednolica kolotytu, nie kryje żadnych niedoskonałości

Zdecydowanie dobry produkt do cery tłustej.

Skuszony promocją w drogerii rozglądając się za kremem matującym dla mężczyzn postanowiłem dać szansę temu produktowi. Z dwóch powodów: zacząłem zastanawiać się nad podkładem, żeby zatuszować niedoskonałości i blizny trądzikowe, jednak uznałem, że może warto spróbować z tym produktem. Nie wierzylem za bardzo, że cokolwiek zdziała na mojej twarzy, w końcu to krem matujący z lekkim tylko, jak obiecuje Nivea podkładem.
Po nałożeniu na twarz, a powiem jeszcze, że cerę mam raczej ciemną, podkład wyróżniał się bardzo, efekt maski, co u mężczyzny wygląda o wiele gorzej. Postanowiłem jednak go nie zmywać, tylko poczekałem, kolor faktycznie dopasował się do mojej cery.

+dobra konsystencja ułatwia rozprowadzanie
+produkt niewidoczny na męskiej twarzy
+nie daje efektu makijażu, matowi i wyrównuje koloryt skóry
+dobrze współgra z korektorem
+jest wydajny
+niska cena
+nie zatyka porów ani nie powoduje zmian ropnych

-nieprzystępna forma (tubka)
-jeden kolor, co dla niektórych może być problemem
- sprawdzi się tylko u osob z ciemną karnacją

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Nie dla mnie

Kupiłam go jako mój pierwszy krem typu "BB" zachęcona słowami dopasowuje się do kolorytu skory... nie dopasowuje się. Jest bardzo ciemny, a należę do bladziochow, więc od razu poszedł w kąt.
Plusy:
+zapach
Minusy:
- zbyt gęsty - ciężko się rozprowadza na skórze
- zbyt ciemny
- można sobie zrobic plamy
- nawilżenia nie zauważyłam
Ogólnie nie dla bladziochów, ale może komuś przypadnie do gustu:)

Są lepsze

Nivea Matt Beauty to jeden z pierwszych produktów do makijażu, jakiego używałam. Nie miał jakiegoś super krycia, ale na początek mi wystarczał :)

Plusy:
+ dobrze się rozprowadza (trzeba jednak uważać z ilością, bo można zrobić sobie plamy)
+dobrze nawilża (mam cerę mieszaną ze skłonnością do suchej)
+ nie zatykał porów
+bardzo przyjemny zapach, charakterystyczny dla marki Nivea

Minusy:
- matował na krótko
- nie utrzymuje się za długo
- jest tylko jeden odcień do wyboru (co prawda dopasowuje się do koloru skóry, ale aż taki uniwersalny to on nie jest)

Podsumowując, jest to dobry produkt, jeżeli odcień komuś odpowiada i chce mieć efekt bardzo lekkiego makijażu.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: około 3-4 opakowań

O Boże...

Uwielbiam Nivea, ale ten krem był jak nóż prosto w plecy.
Producent zapewnia, że nasza skóra będzie nawilżona, a jej koloryt ładnie wyrównany. Idylliczna zapowiedź, a co dalej?

Walka zaczyna się przy pierwszym nałożeniu, kiedy to nie możemy rozpracować gęstych smug zostawianych przez krem. Zresztą nie robią one na nas już takiego wrażenia - widzimy, że krem jest stracony już w chwili otwarcia. Kolor! Myślę, że co setnej osobie pasuje. Mam raczej ciemną cerę, a ten krem i tak spokojnie mógłby zostać moim bronzerem. pewnie by został, gdyby nie to, że po dniu stosowania moja cera jest zapchana i pełna krostek...

Plusy? Zapach, tak bardzo charakterystyczny dla Nivei. Ale nie po to kupujemy kremy, by nam pachniały.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1