Eveline, Bio Organic Magical Color Correction CC Cream (Krem CC do twarzy SPF 15)

Zobacz oferty

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

Natura
Średnia ocena: 0.00/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Krem koloryzujący, który łączy zalety lekkiego makijażu i skutecznej pielęgnacji. Ultra-delikatny krem CC natychmiast wtapia się w skórę, wyrównuje jej koloryt i pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu wypielęgnowanej, zdrowej cery. Kosmetyk poprawia stan nawilżenia skóry, dostarcza jej witamin (A i C) oraz chroni ją dzięki filtrom SPF 15.

nawilżające, kryjące
w tubce
Filtry
SPF 15 – 30
kremy BB i CC

Ideał

Zacznę od tego iż szukałam czegoś co pozwoliłoby mi na lekkie krycie bez efektu maski . Krem CC od Eveline zdecydowanie nie daje krycia przebarwień po trądziku i innych przebarwień tego typu. Używam go na co dzień kiedy muszę szybko zrobić make up bo nie trzeba się martwić o wklepywanie go w nieskończoność , uprzedzam że jeżeli go najpierw nie rozetrzecie to zostaną na waszej twarzy mini drobinki koloru czerwonego tak więc przed aplikacją musicie go rozetrzeć na twarzy przed użyciem gąbeczki. Świetne jest to że odcień 01 jest jasny i pasuje do jasnej cery przynajmniej u mnie. Krem pomimo noszenia go cały dzień nie robi efektu maski ,pudruję go lekko i nawrt kiedy dotknę twarzy nie ma odznaczenia się od całej reszty jak przy normalnym podkładzie. Nie zapycha i nie powoduje żadnych innych niespodzianek.Polecam wypróbować.

super na lato

Bardzo dobry krem cc ma super krycie mimo że mam przebarwienia to zostały zakryte bardzo wydajny kolor ładnie dopasowuje się do koloru cery. Polecam. Właśnie kupuję olejne opakowanie.

Bardzo dobry!

Posiadam wersję w kolorze 02 (dostałam ją w prezencie, sama zapewne wybrałabym jaśniejszą, bo jestem bladziochem). Okazuje się, że ten krem bardzo ładnie dopasowuje się do skóry, więc dobór odcienia nie jest aż tak istotny.
Krem zamknięty jest w miękkiej tubce i po wyciśnięciu jest z biały, chociaż widać w nim takie maleńkie „kapsułki” koloru. Podczas wmasowywania produkt zmienia swój kolor i zaczyna kryć. Kosmetyk jest bardzo łaskawy jeżeli chodzi o dobór koloru (co już wspomniałam), jak również jeżeli chodzi o nakładaną ilość - nawet jeżeli nałoży się go trochę za dużo, wciąż dobrze się wchłania bez efektu maski.
To niby krem cc, ale krycie ma całkiem dobre - określiłabym je jako średnie. Dobrze nakłada się go dłońmi, chociaż ja na koniec pomagam sobie gąbką, co nie jest krokiem obowiązkowym. Ma początkowo dość płynną konsystencję, ale nie jest jak woda. Początkowo na twarzy jest lekko klejący, dlatego ja osobiście ten krem jeszcze pudruję, bo w sumie traktuję go jako podkład. Ale nawet nieprzypudrowany wygląda dobrze, wtedy skóra ma lekkie glow. Nie ściera się z twarzy.
Świetny do szybkiego makijażu. Plus za SPF 15, chociaż nie traktuję go jako jedyne źródło ochrony przeciwsłonecznej. Zawsze to lepsze niż SPF 6.
Kosmetyk ma oznaczenia bio, nawiązuje do kosmetyków naturalnych, ale sam w sobie kosmetykiem typowo naturalnym nie jest - dla mnie nie jest to wada, ale to wskazówka dla osób, które odrzucają produkty ze względu na niektóre składniki.
Wydajność w porządku, zależy jak dużo nakłada się go na twarz. Ma delikatny, kosmetyczny zapach.
Warto mieć go w kosmetyczce.

Mój must have

Miałam duży problem z doborem podkładu lub kremu koloryzującego. Ale jakiś czas temu trafiłam właśnie na Bio Organic Magical Color Correcrion CC Cream. Zakochałam się! Nie odcina się na twarzy nie utlenia się na kolor pomarańczowy, dostosowuje się do koloru cery . I idealnie radzi sobie z moją sucha cera . Ja polecam :)

Idealny na co dzień

To jeden z moich ulubionych "bezmyślnych", jak ja to nazywam, podkładów, czy też kremów koloryzujących. Bezmyślnych, bo nakładając nie potrzebuję nawet lusterka i nie muszę się zastanawiać, czy zrobią mi się plamy, czy nałożę go równo, czy odcień jest dobry. Ten krem z Eveline rozkłada się na twarzy jak marzenie, szybko się rozciera, daje delikatne krycie i nie tworzy smug. Wiem, że dla niektórych krycie może być słabiutkie, ale dla mnie, mimo jakichśtam przebarwień i drobnych krostek, dla wyrównania kolorytu skóry jest w zupełności wystarczający. na wyjście do Biedry spokojnie się nada. W dodatku jestem w szoku jaką ma trwałość. Mimo problemów z utrzymywaniem się podkładów na mojej mieszanej cerze, ten potrafi nieprzypudrowany(!) trzymać się na twarzy do wieczora. Chyba żaden krem koloryzujący na mojej buzi nie przetrwał aż tyle. Wykończenie jest raczej satynowe, nie daje mocnego rozświetlenia, dlatego, tak jak pisałam, nawet nie muszę go pudrować. Jedyny minus to chyba fakt, że nie jest zbyt wydajny, żeby pokryć twarz trzeba nałożyć solidną porcję.

Świetny krem cc

Krem ma biały kolor, zmienia się dopiero po nałożeniu. Jest dosyć ciemny, nawet najjaśniejszy odcień nie przypasuje dziewczynom o bladej karnacji. Wg mnie to niekoniecznie wada. Daje efekt ślicznie opalonej buzi, przy czym nie odznacza się, jak dzieje się w przypadku zbyt ciemnego podkładu.
Mam sucha cerę, a krem ładnie nawilża (najpierw zawsze nakładam krem nawilżający, a dopiero potem krem cc).
Nie jest trwały, ale to normalne przy kremach bb i cc. Krycie jest słabe, jednak efekt zdrowej i promiennej cery to rekompensuje. Na codzień sprawdzi się doskonale, szczególnie w okresie letnim.

Ideał za grosze

Bio Krem CC od Eveline zakupiłam w promocji Rossmanna za 16 zł. Posiadam kolor 02 Natural.

Krem CC posiada klasyczne plastikowe opakowanie ze złotymi i zielonymi elementami oraz informacją o BIO składniku. Tubka jest dość elastyczna i wygodnie wydobywa się zawartość. Jedyny minus jaki dostrzegłam to plastikowa nakrętka :( Takie zamknięcie to dla mnie porażka. Uwielbiam zamknięcia na klik lub pompki, ponieważ rano to najlepszy sposób na błyskawiczny makijaż. Tenże korek wypada mi czasami podczas porannego makijażu.... i tak jak kocham zawartość tej tubki, tak coraz bardziej nie cierpię tego korka.

Myślę, że jest to podukt bezzapachowy, gdyż zapachu jakoś nie wyczuwam, może taki lekko kredowy.

Jest to kosmetyk dość magiczny, ponieważ podczas nakładania dzieją się czary-mary ;) Nakładamy biały krem a po wmasowaniu go opuszkami palców na twarzy mamy beżowy podkład :) Krem CC pięknie wtapia się w cerę i jest naprawdę niewidoczny. Dodatkowo cudownie rozświetla buźkę, dodając niesamowitej świeżości. Skóra wygląda na wyjątkowo wypoczętą i nawilżoną.

Krem CC niestety zawsze utrwalam pudrem, ponieważ mam cerę mieszaną i moja strefa T nawet po nałożeniu podkładu lubi błyszczeć. Przystemplowany pudrem wytrzymuje ponad 4 godziny. Potem albo bibułka matujaca, albo przypudrowanie noska. Tylko noska, gdyż reszta wygląda bardzo dobrze i świeżo.

Wydajność jest meeeeega! Wystarczy niewielka kropka i twarz gotowa. Mimo, iż zawsze dokładam drugą kropkę to krem-podkład jest w tubie w dużej ilości, mimo stosowania od ponad miesiąca co drugi dzień.

Reasumując, za niewielkie pieniądze otrzymujemy kosmetyk bijący na głowę te droższe. Przed Eveline kupiłam Pupa Like a Doll. Nie dorasta mu do pięt. Różnica... około 80 zł.

Krem CC to gwarancja ślicznej, rozświetlonej cery, o lekkim do średniego kryciu. Zakochałam się i to chyba tym razem z wzajemnością.

Druga skóra

Produkt według mnie idealny na ciepłe dni, wtapia się w skore, wyrównuje koloryt, kryje małe niedoskonałości i jest nie widoczny na skórze (wtapia się w nią). Daje efekt zdrowo wyglądającej skory, łatwo się rozprowadza (najlepiej palcami). Nie wyświeca skory nawet bez pudrowania (mam cerę mieszana). Jak dla mnie idealny produkt na lato!

Super

Wcześniej używałam kultowego Misha BB Cream i produkt od Eveline bardziej przypadł mi do gustu. Misha jakoś się kleił i szybko wyświecał, ten jest niewyczuwalny na skórze, twarz mi się w nim nie poci (mam cerę mieszaną), jest po prostu wygodny. Najpierw nakładam mój standardowy krem i SPF, potem ten produkt, i nic mi się nie waży. Mam cerę naczynkową z przebarwieniami i on całkiem nieźle sobie z nimi radzi. Taki w sam raz na co dzień. KONIECZNIE należy nakładać go palcami, wmasowując go energicznie w twarz. Im dłużej go wcieramy, tym większe uzyskujemy krycie. Nakładam go też pod oczy jak korektor.

Na Youtube wiele dziewczyn poleca odcień 03. Ja mam 01 i na mojej - nie takiej bladej - skórze jest idealny. Dołączam zdjęcie z porównaniem do Bell Illumi 01, na którym widać, że nie jest wcale taki jasny.