Zielone Laboratorium, Zaczarowany BB Cream do twarzy i ciała

Zielone Laboratorium, Zaczarowany BB Cream do twarzy i ciała

Balsam, zawierający sferyczne mikrocząsteczki pigmentu, które podkreślają i wyrównują naturalny koloryt skóry. Olej kokosowy, jojoba i masło shea działają uelastyczniająco i zmiękczająco. Proteiny roślinne wygładzają skórę.

Używa produktu od: próbka

Zaczarowany

Zapowiadał się ciekawie, ale niestety aluminium w składzie składnik, którego staram się unikać. Z resztą są też inne składniki podrazniajace skórę wrażliwa..

jest okej ;)

Zacznę od tego , że jak na krem bb to jest bardzo tłusty a jego treść gęsta. Ma prześliczny zapach, trochę cytrusowo ale zawiera w sobie olej kokosowy, jojoba i masło shea. Zadaniem kremu jest uelastycznić i zmiękczyć skórę. Krem ma jasno orzechowy kolor, fajnie się po rozsmarowuje po buzi. Początkowo wydaje się, że krem nie ma koloru ale za chwilę skóra robi sie od niego pomarańczowa . Na szczęście z czasem gdy krem zaczyna wsiąkać w skórę to i kolor blednie a skóra staje się gładka, mocno nawilżona i ma wyrównany koloryt. Jak dla mnie ten krem nadaje się na chłodniejsze dni bo latem tłusta skóra nie jest za fajna mimo, że maskuje się go pudrem. Trzeba też uważać, bo krem zanim wyschnie lubi pobrudzić ubranie. Ogólnie to fajny kosmetyk warty większej uwagi.

Zaczarowany krem BB

Zaczarowany krem! Nie bez powodu taka jest jego nazwa. Początkowo zmylona nazwą BB krem, spodziewałam się lekkiego podkładu do ciała i twarzy. Po otwarciu opakowania okazało się, że jest to bardzo odżywczy krem. Gęsty i treściwy. Po wmasowaniu w skórę, zyskuje ona pięknego kolorytu i blasku. Szara i zmęczona cera wygląda zdrowo. Opalenizna jest idealnie podkreślona. Cudownie sprawdza się rano, po szczotkowaniu ciała na sucho. Bardzo podoba mi się jego uniwersalność. Jeden kosmetyk aplikuję na twarz i ciało

Niezwykły kosmetyk

Kosmetyk ma jakby lekko zielony kolor w opakowaniu, a na skórze nabiera koloru skóry delikatnie muśniętej słońcem. Idealnie wyrównuje koloryt skór, wygładza i zmiękcza ją. Dodatkowo świetnie nawilża i odżywia. .
Już po pierwszym użyciu skóra wygląda na zdrową i zadbaną. jestem pewna że ten kosmetyk zostanie ze mną na długo

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla bladziochów

Jestem zła na producenta tego produktu, ponieważ ten kosmetyk z pewnością nie przypadnie do gustu osobom z jasną karnacją. Wcale nie było żadnego muśnięcia słońcem, tylko nagle stałam się pomarańczowa. To całkowicie "gryzło się" z pozostałymi częściami ciała i wyglądało tragicznie.

Przez zakupem trzeba wiedzieć, że po nałożeniu tego kremu nie mamy typowego efektu jak w przypadku innych kremów BB, tylko jak po aplikacji bazy pod makijaż, która wygładza cerę.

Niestety przy tym wszystkim produkt zamiast lekko zamaskować wszelkie niedoskonałości, to je tylko uwydatnił. Nie mam idealnej cery, jest na niej jeszcze trochę blizn po trądziku, ale przy innych markach kremu BB tego nie było! Miałam zawsze wygładzoną twarz, ale do tego zamaskowane delikatnie blizny.

Dlatego odradzam, a polecam (o ironio!) do przetestowania tylko osobom z ciemniejszą karnacją i nieskazitelną cerą :)

ZACZAROWANY!!

Może moja recenzja jest zbyt szybka, bo mam ten produkt stosunkowo krótko - jednak jest fantastyczny. Cytrusowy zapach, lekka konsystencja, szybko się wchłania i zostawia skórę - tak jak obiecuje producent - muśniętą słońcem, a do tego nawilżoną. Najlepszy kosmetyk na lato!