Puma, Jam Woman EDT

Puma, Jam Woman EDT

Woda toaletowa o naturalnym, świeżym i energetycznym aromacie. Zapach zbudowany na akordach soczystych owoców i uwodzicielskich nut kwiatowych. Woda dedykowana dla kobiet młodych duchem, pełnych energii i radości.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, czarna porzeczka, ananas, limonka
nuta serca: jaśmin, róża, frezja, kwiat brzoskwini
nuta bazy: jałowiec

owocowe, kwiatowe
Rekomendacja
na wieczór, na dzień
wody toaletowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

• Flakon: 3

Dobraenegia

Uprzedzam, że może nie jestem do końća obiektywna bo danych perfum używałam baardzo dawno temu, ale na samą myśl o nim buzia mi się uśmiecha. Był to zdecydowanie mój ulubiony perfum, gdy byłam nastolatką! Zapach na pewno nie był wyrafinowany, intrygujący czy tajemniczy ale dawał mnóstwo energii! Zapach był śliczny, świeży i taki.. sportowy. Na pewno podpasuje młodej, energicznej, przebojowej dziewczynie!

• Flakon: 3

Bardzo ciekawe.

Woda ma bardzo ladny zapach.
Taki jakie lubie, cytrusowy po samej plikacji, pozniej z czasem czuc bardziej kwiatowo,
Trwalosc pozostawia wiele do zyczenia, ale nie jest najgorzej.
Jest wydajna i latwodostepna.
Idealna na czas wiosny/lata.

• Flakon: 2

Zbyt słodko

Tak się zastanawiam co ja w nich kiedyś widziałam. Czy kochałam tę słodycz? A może firmę i kolor różu. Dla mnie zbyt słodkie, mdłe, chyba po prostu dojrzałam i już mi się nie podobają a tu jeszcze z 20 ml do końca... Trudno jakoś zużyję ale więcej wspólnych chwil nie będziemy mieć.

Coś tu nie gra...

Myślałam, że będzie to lekki, raczej słodki (w końcu kwiatowo-owocowy) zapach na wiosnę i lato. Jednak coś mi w jego nutach zapachowych nie do końca pasuje. Dla mnie jest drażniący i zbyt intensywny. O ile Pumę Yellow uwielbiam, to tej perfumy po prostu nie da się używać.

Mhhmm

Bardzo ładny lekki zapach na wiosenną i letnią porę. Mi bardzo się kojarzy z letnimi wieczorami.
Zapach jest słodko owocowy,lecz nie cięzki.
Mogę doczepić się co do trwałości. Kilka godzinek i już wszystko się ulatnia. Także jak chcemy pachnieć cały dzień trzeba flakonik nosić w torebce. Dodatkowo cena troszkę nieadekwatne do trwałości. Ja kupowałam ten zapach jakieś 3 lata temu i zapłaciłam ponad 60zł. Do tej pory miałam trwalsze zapachy z bies np. ktore kosztuja 20 zł :/

Cudowny cukiereczek!

Pachną przepięknie. Niestety, nie mogę już ich nigdzie znaleźć, a bardzo mi się podobały. Takie słodkie, dziewczęce, nie duszące, po prostu bardzo przyjemne. Trwałość taka średnia, Dodają energii!

• Flakon: 4

Ładny zapaszek :)

Zapach jest całkiem przyjemny, odrobinkę słodkawy i w sam raz na wiosnę czy lato :)
Opakowanie ładne, atomizer bardzo sprawny i nie zacina się. Zapach troche szybko się ulatnia, ale jest to woda toaletowa więc nie ma co się rewelacji spodziewać. Z dostępnością bardzo łatwo o niego, gdyż jest prawie w każdej drogerii. Cena trochę za wysoka moim zdaniem. Zapach odpowiedni dla młodych kobiet, nie jest ciężki i odświeża pomimo swojej delikatnej słodyczy :)

Landrynkowa energia

Owocowy, kwiatowy, lekko mdlący, dodający energii...
Odpowiedni na letni dzień, dla kobiety wysportowanej, która żyje w ruchu, ale delikatnej i optymistycznej.
Czasem jest zbyt słodki, trochę się narzuca, taki typowy wakacyjny cukierek.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku

Udany prezent

Najlepszy zapach jaki do tej pory miałam. Niestety zdecydowanie nie na moją kieszeń. Zapach długo utrzymuje się na ciele jak i na ubraniu, polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

Straszny, odpychający zapach

Zapach ten jest strasznie drażniący, intensywny i mdlący.
Raczej nie utrzymuje się zbyt długo (co jest tutaj plusem), ale przez pierwsze 5-10 minut od rozpylenia jest on nie do zniesienia.
Zużyłam go jako odświeżacz powietrza podczas wietrzenia mieszkania, bo innego zastosowania tutaj nie widzę.
Cena za jaką można kupić ten produkt jest jakimś nieporozumieniem.
Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i nigdy więcej

Całkiem przyjemny

W skrócie: Przyjemny, świeży zapach utrzymujący się (przynajmniej u mnie) kilka godzin na skórze. Z drugiej strony brakuje mi w nim nutki cytrusowej, która by go trochę ożywiła

Odświeżacz do toalety i cytrynowy Ludwik

Na początku bardzo mi się spodobały, wąchałam korek i papierek i pomyślałam, że miło by było je przygarnąć.

Kupiłam je na Allegro wraz z żelem pod prysznic i dezodorantem. O ile <b>dezodorant</b> jest znośny, to perfumy i żel są po prostu nie do przyjęcia.

Na skórze zamienia się w agresywny <b>zapach płynu do naczyń &quot;Ludwik&quot; i kostki toaletowej</b>...Zapach przywodzi mi na myśl coś żrącego i nieprzyjemnego.

Trwałość jest słabiutka. <b>Pół godziny</b> i zapachu nie ma, więc nie ma czasu żeby się rozwinąć.

Na razie je męczę, pewnie mi się uda; wypieram nim zapach papierosów.

Nigdy więcej, na papierku pachnie ładnie, ale na skórze zamiera się w smród. Za cenę 70 złotych absolutnie nie.

NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: Maja