Puma, Animagical Woman EDT

Puma, Animagical Woman EDT

Nowy zapach jest pełny energii. Inspirowany afryką, zapierający dech w piersiach, magiczny kontynent, którego ducha i oryginalność oddają motywy zwierzęce i żywe kolory butelki. Kwiatowo-owocowo-drzewne nuty, kobiece i radosne od samego początku - jak zimny mus owocowy w upalny dzień lub orzeźwiający koktajl w gorącą noc.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy greipfrut, lemonka
nuta serca: papaja, frezja, lilia wodna
nuta bazy: czekolada, drewno

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Zdecydowanie nie na każdą okazję

Zapach zdecydowanie jest bardzo intensywny, więc na pewno perfum nie nada się na jakieś kolacje czy poważne spotkania. Mimo wszystko na spotkanie ze znajomymi, klub, impreza, domówka - jak znalazł.
Po psiknięciu najpierw wyczuwa się bazę - czekoladę, drewno, a dopiero nut cytrusowe i innych owoców. Zapach ogólnie jest słodki.
Całkiem długo się utrzymuje, ale mimo wszystko nie na tyle, żeby wystarczyło na cały wieczór.

Intensywny i słodki

Dostałam te perfumy dawno temu w prezencie i musiały trochę poczekać, aż do nich dojrzeję. Nie wydaje mi się, aby były to perfumy dla każdego. Zapach już na samym początku jest bardzo intensywny. Bardzo mocno można wyczuć drewno, czekoladę, która cały czas kojarzyła mi się z "kadzidełkowatym" zapachem. Dopiero po kilku minutach zapach się uspokaja, otula i można poczuć owocowe nuty. Na chwilę obecną uważam, że jest to bardzo ładny, trwały zapach, aczkolwiek nie wiem, czy sprawdzi się u wszystkich.

Dla każdej kobiety

Kupiłam go jakiś czas temu, urzekł mnie zapachem. Ma bardzo ładną buteleczkę, idealnie nadaje się na co dzień jak i na imprezę. Jest wydajny , trwały. Dla odpowiedni dla nastolatki jak i dla dorosłej kobiety.

Dobry!

Perfum Puma ANIMAGICAL kupiłam jakiś czas temu i jestem zadowolona. Mógłby być ciut mocniejszy ale jest dobry. Kwiatowo-owocowy zapach jest super rozwiązaniem na każdy dzień. Bardzo ładny flakonik.

POLECAM!!!

Zapach jest ładny :) Perfumka ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną, dostałam ją na pierwsze walentynki (6 lat temu) od mojego obecnego męża. Byłam wtedy nastolatką, a zapach był dla mnie strzałem w 10! Czasami lubię do niego powrócić i przypomnieć sobie beztroskie czasy :) Zapach pasuje mi do szalonej młodej dziewczyny, jest słodki, kwiatowy, uwodzicielski. Jak dla mnie jest idealnym, uniwersalnym prezentem dla nastolatki. Flakonik ładny, nie przesadzony, a trwałość całkiem okej.

świeżość i słodycz, czyli duet idealny

Koło Pumy Animagical kręciłam się od ponad roku. Czasem od niechcenia spryskałam nadgarstek w Rossmannie. Jednak dopiero zielona karteczka z napisem "cena na do widzenia" i widok samotnego, ostatniego flakonu skłonił mnie do zakupu. Perfumy bardzo przypadły mi do gustu. Zaskakujące, jak różnie potrafią się na mnie ułożyć. Raz dominują akordy cytrusowe i drzewne, a innym razem słodycz papai i meksykańskiej czekolady. Nie są płaskie i jednowymiarowe, wręcz przeciwnie. Na początku czuję przede wszystkim limę i grejpfruta w akompaniamencie sporej dawki drewna, a po kilku godzinach pozostaje niezwykle apetyczna, słodka mgiełka. Szkoda, że są bardzo bliskoskórne i nietrwałe. Mimo to zyskały moją sympatię, idealnie balansując między orzeźwieniem a nienachalną słodyczą. Mam nadzieję, że nie przestaną ich produkować!

Zmysłowy zapach!

Taki dziki, namiętny, uwodzicielski, idealny na wieczór! Pachnie cudownie i zdecydowanie dodaje pewności siebie. Bardzo ciepły zapach, idealny na wieczorne wyjścia ze znajomymi jak i na randkę. Flakonik przyjemny dla oka.

Dziki ;-)

Jest tak ciekawy, tak interesujący, tak podniecający...
Z jednej strony słodki ale nie jest to mdląca słodycz.

Jest jedna wada- SŁABA TRWAŁOŚĆ.
Jest tak nietrwały...

Piękny zapach

Pierwszy raz kupiłam je siostrze, gdyż oczarował mnie zapach. Słodki, ale jednak świeży, może nieco sportowy, ale i uwodzicielski. Potem sama otrzymałam je w prezencie i wpadłam po uszy.

Zapach jest słodki, dość intensywny, jednak z każdą chwilą łagodnieje otulając nas delikatną nutą.
Jak dla mnie - na każdą porę roku. Pachnie pięknie, dodaje pewności siebie, dla młodszych jak i starszych dziewczyn. Lekki, świeży, ale i sexy.
Opakowanie estetyczne, ładne, trwałe. Nie podrażniają skóry, nie uczulają, trwałe, chociaż w tej kwestii mogłoby być lepiej.
Cena - hm... Są bardzo często w promocji, a więc można kupić w korzystnej cenie.
Ja z pewnością kupię nie raz i dodaję je do moich ulubionych zapachów, do których będę wracać.
Polecam.

Używam tego produktu od: 4mce
Ilość zużytych opakowań: Jedno, 50ml

Słodki zapach, ale słaby jakościowo

Ładny zapach jak na wodę toaletową, cena zbyt wygórowana co do jakości, ale w promocji zachęca do kupna!

PLUSY:
+ ładny, słodki zapach
+ design
+ dostępność
+ łatwa aplikacja, a co najważniejsze nie ucieka z buteleczki
+ nie uczula

MINUSY:
- cena nie adekwatna co do jakości
- szybko się ulatnia
- wydajność

PODSUMOWUJĄC w promocyjnej cenie szczerze polecam dla osób, które lubią słodkie zapachy!

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Średnie

Kupiłam ten zapach, ponieważ skończyły mi się dotychczasowe perfumy a cena również zachęcała do zakupu..

Zapach ładny, acz trochę nie w moim stylu - dla mnie trochę za słodki...

Buteleczka też ładna, mimimalistyczna.

Jeśli chodzi o trwałość (co w zasadzie u mnie jest bardzo ważne) to niestety ale nie powala - 2 - max 3 godziny, no to trochę za krótko...

Nie ma tragedii, ale ja poszukuję perfumy o zdecydowanie większej trwałości...

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

fajne

Szukałam kiedyś jakiegoś zapachu dla przyjaciółki na urodziny i w końcu padło na ten,bo bardzo mi się spodobał. Na drugi dzień poszłam i kupiłam też dla siebie:)

Zapach raczej dla nastolatek. Słodki,rytmiczny,intensywny,sportowy. Przez 3 godzin ciągle czułam go na sobie.
Pasuje na co dzień. Używałam go w gimnazjum i lubiłam go. Nadal uważam,że ładnie pachnie,ale mam wrażenie,że trochę poddusza wszystkich wokół. Bardzo intensywnie czuję go na sobie przez 3 godziny. Później już już tylko delikatnie na ubraniu.
Teraz raczej bym go nie kupiła,bo jest on sportowy,a ja już nie preferuję sportowego stylu.
Zapach mimo,że nie jest bardzo kobiecy,tylko trochę infantylny,to nie jest oklepany tak jak np. Playboy.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kiedyś jedno 60 ml, obecnie mam odlewkę 20 ml