Deborah, 24 Ore Velvet Eyeshadow (Pojedyńczy cień do powiek)

Deborah, 24 Ore Velvet Eyeshadow (Pojedyńczy cień do powiek)

Pojedynczy perłowy cień do powiek o przedłużonej trwałości do stosowania na mokro i sucho. W skład formuły wchodzą między innymi specjalne polimery i pudry oraz olejki zawierające silikon ułatwiające aplikację, zapewniające rewelacyjne krycie oraz wyjątkową trwałość. Cienie dostępne są w 18 kolorach. 14 kolorów zawiera perłowe drobinki, 4 kolory są półmatowe.

Fajny produkt

Mam cień w kolorze Taupe. Jestem z niego bardzo zadowolona. Ładnie się blenduje, nie osypuje się o trzyma się na powiecie przez cały dzień, nawet bez bazy. Zdecydowanie się przekonałam i chyba wypróbuj też inne kolory. Fajnie że do opakowania dołączony jest aplikator, chociaż ja i tak z niego nie korzystam.

Cud miód .... Cudowne!

Wspaniale cienie. Wlasciwie nie ma sie do czego przyczepic. Pieknie nakladaja sie na powieke, mozna je latwo stopniowac, cieniowac, nie osypuja sie

Plusy:

+ładne odcienie
+długo utrzymują się na powiekach ( nawet tłustych )
+idealne do smoky eye
+dobre i na sucho i na mokro
+posiadają w zestawie pacynkę
+ładne opakowanie
+bardzo wydajne
+nie uczulają
+łatwo usuwają się przy demakijażu
+nie podrażniają oczu

Dobry!

Posiadam piękny granat-idealny do niestandardowego smokey eye :)

Ostatnio lubuję się raczej w paletkach i naprawdę rzadko kupuję pojedyncze cienie do powiek. W zasadzie kupuję je dopiero wtedy, gdy cienia który sobie wymyślę nie ma w żadnej paletce i nie byłby on dobrej jakości.
Właśnie tak kiedyś w moje ręce trafił głęboki i przecudnej urody granat od Deborah. Od razu pomyślałam, że nic podobnego w żadnej z palet nie mam a już oczami wyobraźni uwidziałam sobie piękne i niestandarowe smokey eye oparte na granacie właśnie. Wzięłam zatem ten granat idealny , choć nie powiem, bo erce zakłuło mnie, że płacę tyle za pojedynczy cień o pojemności takiej, że pewnie nigdy go nie zużyję do końca.

Sam cień zamknięty jest w naprawdę solidnym i dobrze wykonanym opakowaniu. Dobrze się nakłada, dobrze nabiera na pędzel, jet aksamitny i nic nie pyli. Nawet bez bazy prezentuje całodzienną trwałość. Dobrze się rozciera i blenduje, można pięknie dokładać koloru i robić przydymione przejścia, jest wprost stworzony do smokey eye.
Nie osypuje się, nie roluje, nie ściera, nie blaknie w ciągu dnia. Jest mocno napigmentowany i ta piękna intensywna barwa z opakowania przenoszona jest bezpośrednio na powiekę.
Polecam!

Dobry, ale nie rewelacyjny

Kupiłam spontanicznie. Skusiło mnie pudełko i ładne wykończenie jakie dawała połyskująca czerń (13).

Cień nakładam pędzelkiem, warstwa jest cieniutka i z łatwością mogę stopniować kolor dokładając kolejną. Rozprowadza się świetnie. Niestety, słabo z trwałością -niby się nie roluje i nie zbiera w zagłębieniach mojej powieki, ale \'\'znika" i o 2-3 godzinach kolor jest zdecydowanie słabszy. Przy nakładaniu na mokro również.

Plusy:
-bajecznie łatwo się nakłada (pędzelkiem)
-z łatwością można stopniować kolor
-ładne wykończenie czerni (nie wygląda jak sadza na oku)
-trwałe opakowanie

Minusy:
-bardzo słaba trwałość
-kiepski aplikator

Nie lubie tego cienia

Mam odcien nr 2 i kupilam go jako cien bazowy. Niestety jest nietrwaly i osypuje sie, a co wiecej zbiera w zaglebieniu powieki (ale u mnie to normalne bo mam tlusta powieke). Probowalam stosowac go na mokro ale bylo jeszcze gorzej, tworzyly sie przeswity. Niechetnie po niego siegam i jesli juz to wylacznie z baza.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

cudeńko

Posiadam cień nr 18. Cień ten bardzo łatwo się nakłada, jest miekki, o intensywnym kolorze. U mnie trochę się osypuje przy nakładaniu ale efekt kolorystyczny rewelacyjny. Chętnie wypróbowałabym inne kolorki ale cena jest zbyt wysoka.

bardzo dobre

Zakupiłam w Douglasie w świetnej promocji marki Deborah "kup jeden, a drugi weź za 1 grosz". Wzięłam na spółę z mamą - mama granatowy, ja przecudowny szmaragdowy ocień zieleni (nr 18). Jako że jeden cień kosztuje 34,90 to wyszło nas po 17,50, co uważam za cenę bardzo atrakcyjną w przypadku tej marki.

ZALETY:

* na bazie idealnie się trzyma cały dzień, bez rolowania, bez znikania
* efekt jest przepiękny: nietandentny - metaliczny, intensywny
* świetna konsystencja, taka nieco kremowa, idealnie nakłada się na powiekę
* bardzo ładnie się łączy z innymi cieniami, bardzo ładnie się rozciera
* śliczna forma - ładnie ukształtowany cień w eleganckim pudełeczku
* nie uczula
* nie osypuje się

Nie dam 5 gwiazdek, bo generalnie wolę komplety cieni niż takie singielki, oraz dołączony aplikator jest króciutki, przez co bardzo niewygodny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

ah ah ah!

no co tu opisywać:)
świetnie podkreśla oko, trzyma się długo, nie świeci tandetą. Mam najciemniejszy odcień koloru brąz i choć jestem blondi z jaśniutka karnacją używam go na co dzień i wygląda baaardzo naturalnie :) cudo.

Ilość zużytych opakowań: normalne, w trakcie

cieszy oko:)

Najpierw zwróciłam uwagę na eleganckie opakowanie,bo jest to dla mnie zawsze ta kropka nad "i".Cienie są bardzo duże i pięknie uformowane,maja też mały aplikator.Korzystając z testera nałożyłam sobie cień palcem na powiekę i do tego stopnia zachwycił mnie efekt,że bez namysłu,mimo wysokiej ceny za pojedynczy cień dokonałam zakupu.Wybrałam sobie przepiękny odcień 12,który oscyluje miedzy różem a terracottą.Cień mnie nie uczula,jest dobrze napigmentowany,a stosowany na mokro utrzymuje się na powiekach cały dzień.Do zakupu przekonała mnie też marka,bo mam z nią dobre skojarzenia.Otóż parę lat temu w czasie pobytu we Włoszech skończył mi się puder i za niewielką kwotę kupiłam tzw.pierwszy lepszy.Ponieważ okazał się doskonały,zapamiętałam że jest marki Deborah.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni