Arko, Skin Care, Creamy, Cotton & Cream Soap Bar (Mydło w kostce z bawełną i kremem)

Mydło Arko Skin Care wzbogacone ekstraktem z bawełny oraz kremem zapewnia naturalną równowagę poziomu nawilżenia skóry.

kostka
w kostce
100 – 250ml, 50 - 100ml
Skóra
normalna
mydła
zapachowa

jedna z moich ulubionych

Mydło Arko pamiętam jeszcze z dzieciństwa.

-Jest to klasyczne mydło w kostce o delikatnym kremowym zapachu. Chyba przebija nawet kokoska
-Bardzo podoba mi się, że nie rozciapkuje się nadmiernie w mydelniczce
-Jest bardzo delikatne i kremowe
-Troszkę przesusza , ale nie nadmiernie (jak to mydło w kostce)
- plusem jest także niska cena oraz Polski producent

Mydełko ze wszystkich Arko najbardziej mi odpowiada

Wielozadaniowe

Jeśli chodzi o te mydło to trochę wysusza skórę , dlatego rzadko używam go do kąpieli. Ostatnio używałam go częściej , bo wyskoczyły mi krostki na plecach i myjąc się tylko tym mydłem po tygodniu wszystko się uspokoiło i znikło. Lubię myć tym mydłem pędzle , gąbki do makijażu, grzebienie do włosów , szczotki. Mydło dobrze się pieni , i dokładnie oczyszcza , ma delikatny zapach i jest tanie .

Jedno z wielu

Kupuję mydełka w kostce od czasu do czasu. Za każdym razem wybieram inne mydełko. Jak dla mnie nie różni sie ono od pozostałych. Jak najbardziej spełnia swoje zadanie - myje, oczyszcza. Dobrze sie mydli, pozostawia na rękach przyjemny zapach. Nie podrażnia skóry.

Piękny zapach :)

Mydła Arko plasują się u mnie w mojej "Świętej Trójcy"obok kostki Dove oraz mydła FA. Ta wersja mydła pięknie pachnie tak kremowo, subtelnie, zapach kojarzy mi się z czystością. Mydło dobrze myje, nie podrażnia, nie wysusza. Obok wersji kokosowej ta jest moją ulubioną. Bardzo gorąco polecam wypróbować.

Subtelnie kobiecy.

Kupiłam całkiem niedawno kilka mydeł Arko. Nie spodziewałam się, że będą, aż tak fajne.

Plusy:
+ tanie
+ dobrze się pieni
+ tworzy kremową pianę
+ nie wysusza
+ poręczny kształt
+ pięknie pachnie, świeżo, soczyście, kwiatowo, kąpielowo, bardzo intensywnie
+ zapach utrzymuje się na ciele, w łazience

Minus:
- jest mniej wydajne niż mydła Nivea
- kostka niestety mięknie i zmienia kształt.

po prostu dobre

Mydła w kostce królują u mnie latem. Żaden żel nie daje mi takiego poczucie odświeżenia jak najprostsze mydło. Mydło Arko tą porą gości u mnie często, bo jest po prostu dobre:

+daje mi przyjemne poczucie odświeżenia
+bardzo dobrze myje, skóra aż skrzypi z czystości
+dobrze się pieni, kremową pianą
+jest wszędobylskie, nie ma problemów z dostępnością
+cena, to jedno z najtańszych mydeł

-zapach jak dla mnie jest troszkę zbyt intensywny
-nie lubię tego wygiętego kształtu kostki zaraz po wyjęciu z opakowania

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobre :)

lUbie mydełka tej firmy - są tanie i dobrej jakosci. To lubie szczegolnie za jego zapach i delikatne dzialanie. Dobrze pczyszcza skore, ale nie sprawia, ze jest sciagnieta, wrecz przeciwnie pozostawia ja gladka, odswiezona i nawilzona. Wyajnosc jest dobra, cena bardzo przystepna. Nie uczula i nie podraznia skory, za co bardzo je cenie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Milutkie

Mydła Arko są w moim domu kupowane chyba od lat. Szczególnie upodobał sobie je mój tata, który trzyma w dojarce(takie pomieszczenie w oborze, mówiąc ogólnie;)) zawsze kostkę mydła Arko z bawełną, gdyż uważa, że świetnie czyści dłonie z wszelakich brudów gospodarkich, zaraz po paście BHP.
Ja też je bardzo lubię:ehem:

Mydło jest śmiesznie tanie(złotówka z groszami) i wszędobylskie, kupimy je bez problemu.

Kostka jest zapakowana w opakowanie ze wzmocnionego papieru. Dla mnie nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie, gdyż jeśli chcemy otworzyć opakowanie mokrymi dłońmi to ona będzie się wyślizgiwać itd.

Plus za obecność w składzie wyciągu z bawełny, lubię go w kosmetykach, znany jest on ze swojego łagodzącego i kojącego wpływu na skórę. Przymykam oko na sodium tallowate.

Mydło ma wygodny w trzymaniu kształt. Całkiem ładnie pachnie-kremowo-kwiatowo, choć zapach mnie czasem drażni-jest dosyć intensywny. Dobra opcja na wieczór, dla fanek mocnych, kremowych zapachów. Mój zmysł powonienia jest nieco wrażliwy na tak mocne wonie.

Ładnie się pieni, powstaje taka milutka, kremowa piana. Ze spłukaniem też nie ma problemu. Używałam do rąk oraz ciała.
Mydło spisuje się świetnie, doskonale usuwa zanieczyszenia i odświeża skórę, która po myciu jest czysta i pachnąca.
Przy długotrwałym, częstym stosowaniu nieco wysusza i ściąga skórę, jednak w dobie kremów i balsamów to dla mnie nie jest żaden minus.

Wydajność standartowa-około miesiąc przy częstym stosowaniu. Pod koniec rozbebłuje się w mydelniczce(tego nie robią tylko kostki Dove). Resztek tych używam do zapierania skarpetek i w tej roli spisuje się bardzo dobrze.

Polecam to mydło, ładnie pachnie, jest tanie i doskonale odświeża jak zresztą wszystkie mydła Arko:)

Używam tego produktu od: kilku lat(zamiennie z innymi)
Ilość zużytych opakowań: z kilka, jeśli nie kilkanaście kostek

Dobrze siępieni, pięknie pachnie

Mydełko do codziennego stosowania :

- posiada piękny, kwiatowy zapach, który długo utrzymuje się na dłoniach i w całej łazience

- dobrze się pieni, wystarczy kilka obrotów w dłoniach i mamy kremową pianę

- wygodny, zaokraglony kształt kostki

- nie ma skłonności do rozmiękania

- nie jest też twarde, raczej bardziej kremowe

- niedrogie

- wszędzie dostępne

- nie podrażnia, nie uczula, nie sprawia skórze przykrych niespodzianek

Pól gwiazdki odejmuję za lekkie wysuszenie skóry, co jednak nie jest aż tak bardzo dotkliwe.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Bawełniany kremik.

Uwielbiam mydełka z serii Arko Creamy - wypróbowałam już chyba wszystkie wersje zapachowe. Używam zarówno do codziennego mycia dłoni, jak i podczas kąpieli, pod prysznic.

Zalety:
*podczas kąpieli otula ciało cudownym, mięciutkim, pachnącym kremem, co daje uczucie odprężenia, luksusu i relaksu
*bardzo dobrze zmywa wszelkie zanieczyszczenia
*zapach jest intensywny i ładny
*mydełko jest bardzo wydajne
*kostka do końca pozostaje we właściwym stanie, nie łamie się i nie kruszy
*niska cena

Wady:
*troszkę wysusza skórę dłoni
*zapach chociaż jest ładny, jest chyba najmniej ponętny wśród mydełek z tej linii

Mydełko, które ma najlepszą na świecie konsystencje mięciutkiego kremu :) Zawsze ma swoje miejsce w mojej łazience, must have.

Ilość zużytych opakowań: kilka kostek

1968