Neutrogena, Formuła Norweska, Deep Moisture Creamy Oil (Głęboko nawilżająca emulsja z olejkiem do ciała)

Neutrogena Formuła Norweska nowa emulsja do ciała, która działa głęboko zapewniając potwierdzone dogłębne nawilżenie do 10 warstw w głąb skóry*, zapewniając długotrwałe 24 - godzinne nawilżenie i ochronę dla skóry suchej.
Formuła wzbogacona olejkiem sezamowym pozostawia skórę wyjątkowo miękką przez cały dzień i jedwabistą w dotyku. Nietłusta, szybko wchłaniająca się formuła błyskawicznie wnika w głąb skóry.
* górne warstwy naskórka.

balsamy
nawilżające
w butelce, z pompką
>250ml
Skóra
sucha

Dobry krem nawilżający

Krem bardzo dobrze nawilża i regeneruje. Sprawdza się nawet na bardzo przesuszonej skórze. Mam wrażliwa skóre, a ten krem ja ukoił. Nie uczula. Był czas kiedy krem neutrogeny był zawsze ze mną. Teraz staram się kupować bardziej świadomie, a marka neutrogena niestety nie ma certyfikatu cruelty free, co jest dla mnie ważne. Dlatego też pożegnałam się z tą marka. Szkoda, bo to naprawdę dobry krem.

Bardzo dobry krem

Ten krem za tą cenę jest niesamowity : gęsty, dobrze nawilża, szybko się wchłania. Skóra po użyciu jest taka jedwabista i gładka. Przy regularnym stosowaniu czuje, że skóra jest nawilżona, elastyczna, gładka. Uwielbiam zapach i te mieniące się drobinki. No super krem, nie można do niczego się przyczepić.

Niezawodny

Zawsze do niej wracam w awaryjnych sytuacjach. Niezawodna przy przesuszonej skórze. Już po pierwszej aplikacji czuć, że skóra staje się bardziej nawilżona i gładka. Przy regularnym stosowaniu bardzo skutecznie zapobiega jakimkolwiek przesuszeniom.
Do tego, dzięki konsystencji (olejek w składzie) bardzo przyjemnie się aplikuje i jest dość wydajna.
Na sezon zimowy - must have.

POLECAM

Moja przygoda z tą emulsją jest krótka. Używam jej ponad tydzień, ale jestem bardzo zadowolona. Szybko wchłania się i faktycznie mocno nawilża skórę. Nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Skóra już po krótkim czasie zyskuje lepszą kondycję, wolniej się przesusza.

Coś nowego do kosmetyczki

Z marka Neutrogena nie mam za dużego doświadczenia używałam tylko kremów do rąk. Postanowiłam przetestować jakiś balasam kupiłam go w rosmanie za około 20 zł.

Moja skóra na całym ciele jest sucha najbardziej na nogach. Balsamu używam od 2 miesięcy co dzień po wieczornym prysznicu na jeszcze wilgotne skore wtedy sprawdza się najlepiej po aplikacji od razu ubieram piżamie nie klei się szybko się wchłania. Konsystencja jest nie nietlusta skóra jest gładka i aksamitna. Zapach jest łagodny bardzo przyjemny. Opakowanie typowe na markę Neutrogena pojemność 400ml dostępny w każdej drogerii.
Jestem zadowolona będę go używać dłużej.

Polubiłam

Zaskoczyłam się konsystencją. Bogata, mocno zbita. A mimo to szybko się wchłania. Ja używam balsamów do golenia pod prysznicem. Zyskuję dzięki temu skórę nawilżoną od razu po depilacji. W przypadku tego produktu otrzymujemy 400ml. To jest ilość która starcza na długo i na długo nawilża. Nawet pod prysznicem nie spływa co ułatwia depilację. Jest to produkt do każdej skóry. Nie zapycha. Fajnie się wchłania. Jedyny minus za zapach. Ale wiemy, że nie jest naperfumowany i oleisty.
Konsystencja: 5, na bogato
Aplikacja: 5, nie spływa, dobrze się wchłania, nie pozostawia lepkiej skóry
Wydajność: 5
Ogólnie: 5

Neutrogena

Dzięki tej emulsji moja skóra wreszcie zostaje fajnie nawilżana. Emulsja ma przyjemny lekki zapach, bardzo dobrze nawilża i szybko się wchłania, niepozostawiając lepkiej warstwy na skórze. Ogromny plus również za opakowanie które jest super wygodne. Polecam ;)

Na prawdę nawilża:)

Bardzo lubię produkty od Neutrogeny. Bardzo często do nich wracam, zwłaszcza jesienną i zimową porą , kiedy jest więcej czasu, aby zadbać o swoje ciało. Głęboko nawilżającą emulsję z olejkiem do ciała chwalę sobie za dogłębne nawilżenie. Na prawdę, tak jak pisze producent, tak produkt działa. Konsystencja jest fajna, emulsja szybko się wchłania, pozostawiając na skórze fajną powłokę, która sprawia, że nasze ciało jest gładkie, miękkie. Po dłuższym stosowaniu, skóra nabiera fajnej jędrności, jest dobrze nawilżona. Opakowanie jest z pompką, za co należą się ogromne brawa. Cena również nie jest zbyt wygórowana. Produkt wydajny. Polecam.

Wpsaniały produkt

Dotychczas jakoś omijały mnie kosmetyki z Neutrogeny i to był pierwszy jaki użyłam. Opakowanie jest wygodne, duże, cenowo wychodzi to całkiem miło i bardzo dobrze dozuje ilość emulsji. Konsystencja jest bardzo miła i dobrze się rozprowadza. Nawilżenie jest super, skóra staje się bardzo miła i gładziutka. Bardzo dobrze łagodzi skórę po depilacji. Bardzo dobrze się wchłania, zapach jest neutralny.

Rewelacja

Zdecydowanie rewelacyjny produkt do ciała. Świetnie i długotrwale nawilża skórę, praktyczny dozownik, skóra jest bardzo miła w dotyku, bardzo dobrze nawilżona. Dobra konsystencja.

Jest ok :)

Balsam dość fajny w przystępnej cenie, cudów nie czyni ale dość dobrze nawilża, sprawia że moja przestudzoną skora na nogach mnie nie swędzi, zapach normalny, nie nachalny , dość szybko znika. Opakowanie super, pompka bardzo pomaga w użytkowaniu. Jak na balsam drogeryjny to jeden z lepszych, ot taki do codziennego użytkowania, bez szału ale jest ok ;)

Idealny.!

Balsam świetnie nawilża i szybko się wchłania. Pozostawia skróty miękka nawilżona i gładka. Dużym atutem balsamu jest samo opakowanie jest z pompka bardzo ułatwia to aplikacje. Cena produktu coś koło 25zl jest adekwatna do jakości i wydajności. Cudowny zapach.