Yves Rocher, Lait Reparateur Beurre de Karithe (Odbudowujące mleczko do skóry bardzo suchej z masłem karite)

Mleczko wnika w głąb skóry, intensywnie ją odbudowuje oraz przywraca jej miękkość. Stosuj je codziennie na całe ciało i poczuj jak Twoja skóra staje się aksamitnie gładka.
Masło karite wykorzystane do produkcji kosmetyku pochodzi od certyfikowanych dostawców z Zachodniej Afryki.
Biodegradowalna formuła zawiera ponad 91% składników pochodzenia naturalnego.
Przyjazna środowisku eko-tuba zawiera 25% mniej plastiku niż standardowe opakowanie.
Mleczko nie zawiera olejów mineralnych, sztucznych barwników, parabenów.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.

Skóra
sucha, odwodniona
balsamy
z pompką
>250ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA/WATER/EAU•BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER•PEG-2 STEARATE•METHYLPROPANEDIOL•GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL•DIMETHICONE•COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL•BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) SEED OIL•GLYCERIN•ISOPROPYL PALMITATE•CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE•OCTYLDODECYL MYRISTATE•CETEARYL ALCOHOL•TRILAURIN•BEHENYL ALCOHOL•APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT•PHENOXYETHANOL•HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER•PARFUM/FRAGRANCE•CETEARETH-20•XANTHAN GUM•TOCOPHERYL ACETATE•SORBIC ACID•BHT•SODIUM HYDROXIDE•SORBITAN ISOSTEARATE•POLYSORBATE 60•TOCOPHEROL

Uratował moja skórę po opalaniu

Kocham go za to że jako jeden z nielicznych uratował moja spalona skórę po opalaniu. Mega ja nawilzyl,nadal jej wygładzenia i otulił cudownym składem. Skóra po nim jest mega odżywiona ! Mleczko jest delikatne ,lekko i miło się go wysmaruje w ciało . Nie uczula nie zostawia tłustej warstwy. Jest do tego w ekologicznym opakowaniu przyjaznym dla środowiska. Czego chcieć więcej ? Wydajności ? Jest mega wydajny . Starcza naprawdę na długo .

Najlepsze mleczko!

Niech nie zmyli was określenie produktu jako mleczko, ponieważ ma on zdecydowanie bardziej gęstą konsystencje od mleczka, co według mnie jest na plus. Produkt przepięknie pachnie, bardzo dobrze się wchłania i rewelacyjnie nawilża suchą skórę. Idealny dla skóry wrażliwej, nie podrażnia, ani nie uczula. Osobiście jestem zachwycona produktem i będę po niego wracać!

Świetne mleczko- ratunek dla suchej skóry

Kosmetyk dostałam w prezencie i mimo iż nie jestem wielką fanką YR, dałam mu szansę i okazało się, że słusznie na nią zasługuje.
Mleczko znajduje się w butelce o pojemności 400ml, ma pompkę z dozownikiem ułatwiającym dawkowanie produktu oraz pozwalającym zachować higienę w użytkowaniu. Dodatkowo ma zabezpieczający plastik, dzięki któremu możemy bez obaw transportować kosmetyk/ zabrać go w podróż.
Kosmetyk ma konsystencję gęstej śmietanki, ale bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Odnoszę wrażenie, że działa jak plaster ochronny, powoduje pojawienie się delikatnej okluzji chroniącej naskórek. Zdecydowanie wykazuje bardzo dobre działanie przy przesuszonej skórze ciała. Ponadto ma przyjemny, lekko kakaowy zapach, przy czym nie jest mocno perfumowany. Na uwagę zasługuje także skład produktu, który jest aż w ponad 90% naturalny, skomponowany na bazie masła karite, które natłuszcza skórę i chroni ją przed utratą wody. Dodatkowo łagodzi podrażnienia, stany zapalne i zaczerwienienia.
Działa jak opatrunek na skórę podrażnioną, przyspiesza gojenie się drobnych ran, otarć, oparzeń i odparzeń. Mleczko wchłania się okolo 20minut, nie brudzi ubrań.
Bardzo dobry, skuteczny i wydajny kosmetyk, godny polecenia dla osób borykających się z przesuszeniem i łuszczeniem skóry.

Ratunek dla suchej skóry

Dostałam go w prezencie za zakupy w Yves Rocher, jakiś czas leżał na półce bo stosowałam inne kosmetyki. Mam bardzo suchą skórę na nogach i rękach, a to mleczko to mój ratunek. Super nawilża, jest bardzo wydajne.Fajne jest też to, że ma zabezpieczenie przed otwarciem się produktu. Jedynym małym dla mnie minusem jest zapach mógłby być ładniejszy, ale tak to jest genialne zdecydowanie kupię ponownie jakby był w promocji.

Bardzo lubię

Dla mnie ten balsam to jeden z niewielu ulubieńców do których zwykle wracam regularnie. Bardzo dobrze nawilża, ma swietna konsystencje.
Moim problemem są przesuszone nogi aż skora się łuszczy, do tego swędzi. Niweluje to swędzenie po około 15 minutach od aplikacji (a z tym nie daja sobie rady balsamy z Avene czy Bepanthen).
Zapach nie drażni, albo szybko się ulatnia albo mój nos się do niego przyzwyczaja ;)

Poprawia kondycję skóry

Mleczko kupiłam w promocji, za bardzo przystępną cenę. Opakowanie jest duże, wydajne, zaopatrzone w pompkę.
Delikatnie pachnący balsam pozostawia miły aromat na skórze. Cudownie regeneruje suchość skóry i nawilża. Dla idealnego efektu potrzebna jest zdecydowanie systematyczność w korzystaniu.
Po aplikacji szybko sie wchłania, nie pozostawia lepkości.

Genialne na przesuszoną skórę

Miałam przesuszoną skórę, która miejscami się łuszczyła. Potrzebowałam balsamu, który ją odbuduje i nawilży. Trafiłam na ten balsam przypadkiem i to był strzał w 10. Jestem absolutnie zadowolona. Już po ok. 2 tygodniach moja skóra przestała się łuszczyć. Właśnie skończyłam butelkę 390 ml. Kondycja skóry się poprawiła i jest nawilżona. Z pewnością kupię kolejne opakowanie. Plus za piękny, delikatny zapach i dozownik ułatwiający korzystanie.

Doskonale nawilża

Balsam ma wygodne opakowanie, dzięki pompce dozujemy odpowiednią ilość, jaka jest nam potrzebna. Mleczko ma rzadką konsystencję, ale mimo to doskonale nawilża skórę przez cały dzień.

Mleczko z karite

Jak zawsze bardzo ładna szata graficzna. Opakowanie duże, wydajne. Oczywiście plus za pompkę. Zapach przyjemny. Mleczko ma przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania, nie powoduje podrażnień. Skóra jest nawilżona, nie lepka. Dla mnie duży plus, że mogę go użyć po depilacji nóg gdyż nie powoduje pieczenia, ani zaczerwienień. Bardzo dobrze regeneruje skórę np. po opalaniu.

Wow! Co za cudo!

Staram się robić zakupy raz na jakiś czas na stronie Yves Rocher. Ich kosmetyki naprawdę fajnie mi się sprawdzają. Potrzebowałam czegoś nowego do nawilżenia skóry i rzuciło mi się w oczy te mleczko, zwłaszcza że dedykowane jest do skóry bardzo suchej.
W regularnej cenie kosztuje około 50 złotych, ja akurat trafiłam na promocję.

Mleczko przede wszystkim ma bardzo bogatą, treściwą konsystencję. Oprócz tego, że mleczko zapewnia nawilżenie na naprawdę wysokim poziomie daje jeszcze jeden ciekawy efekt. Mam wrażenie, że przynosi takie ukojenie dla skóry. Bardzo ją łagodzi. Uwielbiam je używać zwłaszcza po depilacji. Skóra stała się przede wszystkim taka jędrna i elastyczna.

Mleczko składa się w 91% ze składników naturalnych, mogłoby ich być więcej, ale 91 to też dobrze :)
Oprócz tego posiada certyfikaty bio i fair tarde.

Naprawdę przyjemny produkt. Zapewnia wszystko to, czego oczekuję od mleczka do ciała. Aaa! Ma też opakowanie z pompką, co moim zdaniem jest bardzo praktyczne.

Zdecydowanie warty zakupu, ja na pewno kupię go ponownie :)

Świetny ratunek dla bardzo suchej skóry

Mleczko z masłem karite od Yves Rocher jest jednym z moich ulubionych maseł do ciała zawdzięczam mu intensywne nawilżenie mojej przesuszonej skóry zmęczonej opalaniem uwielbiam je za konsystencję i sposób działania radzi sobie bez zastrzeżeń w walce z suchą skórą ciała szczególnie na łokciach i kolan posiada obłedny zapach i super wygodną pompeczkę która ułatwia nam aplikację

super

Genialny balsam dla suchej skóry, w kilka dni doprowadziło do normalności moje bardzo przesuszone fragmenty skóry. Pięknie pachnie, dobrze się wchłania, w konsystencji jest przyjemne masełkowate.
cena w promocji -50% 27 zł za 390ml - raczej przyzwoita, za produkt, który działa (!)
Opakowanie z pompką dobre, miałam tez ten balsam w tubce 200ml. kupie ponownie na pewno.