Oillan, Derm+ Balsam do ciała

Średnia ocena: 4.83/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 43.49

Balsam do codziennego stosowania dla skóry atopowej ze skłonnością do suchości lub z jej objawami, takimi jak szorstkość, swędzenie, pieczenie, łuszczenie się, widoczne białe ślady po drapaniu się. Wspiera naturalna odporność skóry, intensywnie nawilża i optymalnie natłuszcza – w ten sposób pomaga przywrócić komfort. Specjalna konsystencja bogata w składniki aktywne doskonale się wchłania, pozostawiając na skórze komfortowy film ochronny. Nie zawiera barwników i kompozycji zapachowej. Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 75/OP. Przebadany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Odpowiedni dla niemowląt i dzieci od 1. dnia życia.

Kluczowy składnik aktywny:
Oillan ATOPICARE Patent – innowacyjna, opatentowana technologia, polegająca na zamknięciu roślinnego kompleksu biozgodnych olejów z wiesiołka, baobabu, pachnotki i masłosza w specjalnie zaprojektowanym nośniku. Zapewnia natychmiastową suplementację skóry oraz wzmocnienie jej warstwy ochronnej.

Efekty stosowania*:
• zwiększa nawilżenie skóry o 71% już po pierwszym użyciu,
• działa aż do 48h od aplikacji,
• zapewnia ulgę i ochronę od 1. sekundy,
• łagodzi nieprzyjemne uczucie napięcia, pieczenia i swędzenia,
• znacząco zmniejsza potrzebę drapania się,
• sprawia, że skóra pozostaje miękka i gładka,
• zapobiega nawrotom suchości i podrażnień.

* badania aparaturowe i aplikacyjne przeprowadzone w niezależnym laboratorium badawczym.

z pompką, w butelce
Skóra
normalna, wrażliwa, sucha
kremy i mleczka do ciała
nawilżające, ochronne
bezzapachowa

Ocena szczegółowa:

Bardzo dobrze nawilża i chroni

Oillan Derm to dla mnie prawdziwe odkrycie w pielęgnacji skóry, zwłaszcza jeśli chodzi o walkę z łuszczycą. Ten balsam do ciała okazał się niezwykle skuteczny i pomocny w łagodzeniu objawów mojej łuszczycy. Po pierwsze, jego formuła jest niezwykle delikatna i łagodna dla skóry, co jest kluczowe, gdy masz skłonność do podrażnień i problemów skórnych. Po aplikacji balsamu, moja skóra natychmiast odczuła ulgę - uczucie swędzenia i pieczenia zostało złagodzone, a skóra stała się wyraźnie bardziej zrelaksowana i nawilżona.

Co więcej, regularne stosowanie balsamu Oillan Derm przyniosło widoczne rezultaty w walce z łuszczycą. Moje suche i łuszczące się miejsca stopniowo się zmniejszały, a skóra stawała się coraz bardziej gładka i zregenerowana. Dodatkowo, balsam działał także profilaktycznie, zapobiegając nawrotom łuszczycy i utrzymując skórę w zdrowym stanie.

Jestem niezmiernie wdzięczna klubowi recenzentki za możliwość przetestowania tego produktu, który okazał się być moim sprzymierzeńcem w codziennej pielęgnacji skóry. Dzięki Oillan Derm nie tylko poprawiłam kondycję mojej skóry, ale także zyskałam pewność siebie i komfort, wiedząc, że mogę polegać na skuteczności tego balsamu w walce z moimi problemami skórnymi. Gorąco polecam ten produkt każdemu, kto boryka się z podobnymi trudnościami - naprawdę warto dać mu szansę!

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Balsam

Balsam jest uzupełnieniem pielęgnacji skóry maluszka po kąpieli w kosmetykach firmy Oillan.
Jest idealny do pielęgnacji skóry maluszka, ale też mamy. Bardzo dobrze nawilża skórę. Skóra po zastosowaniu, jest bardzo miła w dotyku.
Maluszkom na pewno przyniesie ulgę jeśli skóra potrzebuje specjalnej pielęgnacji, jest przesuszona,łuszczy się, bądź pojawiły się jakieś chrostki.
Dla dorosłych też sprawdzi sie bardzo dobrze, szczególnie, jeśli skóra jest wymagająca, przesuszona.
Jest bardzo delikatny i nie podrażnia, nawet bardzo delikatnej skóry

Ocena szczegółowa:

Totalnie beznadziejny - przy egzemie nie sprawdza się absolutnie.

Zestaw Oillan testowałam dzięki Klubowi Recenzentki, za co serdecznie dziękuję ♥️
Emolienty i preparaty apteczne stosuję głównie w pielęgnacji skóry mojej córeczki, w momentach nasilenia AZS i nieprzyjemnych zmian z tym związanych (suchość, swędzenie, egzema).
Balsam Oillan niestety okazał się być bublem - absolutnie nie radzi sobie z nawilżeniem wymagającem skóry, nie działa łagodząco, a obietnice 48h nawilżenia i odżywienia to jakiś średnio śmieszny żart...

Jaki jest balsam Oillan?
+ Wygodnie i higienicznie zapakowany - butla z pompką, bezawaryjną.
+ Kremowy i odżywczy - dość gęsty, ale łatwo go rozprowadzić.
+ Nie podrażnia (choć to nie przysługa, a jego obowiązek, wszak to kosmetyk dla alergików!).
+ Łatwo dostępny.

Minusów jest niestety więcej.
- Dość dziwny zapach - teoretycznie to kwestia gustu, w praktyce okazuje się, że zarówno mnie, jak i moje dziecko on zwyczajnie drażni i irytuje!
Jest jakiś taki... kwaśny i niezbyt przyjemny.
I - na moje nieszczęście - trwały.
- Nie nawilża i nie odżywia - tłuścioch z niego, ale nic z tego nie wynika. Ani nawilżenia, ani odżywienia, ani ochrony tutaj nie uświadczymy.
- Brudzi i tłuści ubranka dziecięce.
- Nie niweluje swędzenia, mam wrażenie, że je nasila! Córka drapała się jak oszalała i to po każdej aplikacji - a przecież swędzenie miało być zmniejszone!
- Nie koi i nie zmniejsza uczucia napięcia - i u mnie, i u dziecka.
- Absolutnie nie daje długotrwałego nawilżenia i nie poprawia kondycji skóry.
- Niewydajny, a do najtańszych to on nie należy.

Reasumując - jestem bardzo rozczarowana i wkurzona. Liczyłam na złagodzenie podrażnień, zniwelowanie swędzenia, zmiękczenie, ukojenie i długotrwałe nawilżenie skóry - a nie otrzymałam absolutnie NIC - prócz plam na ubrankach dziecka i konieczności kupna innego balsamu, żeby ratować sytuację.
Nie polecam, sama również więcej go nie kupię - jest po prostu beznadziejny. I tyle.

Ocena szczegółowa:

Balsam Oillan to must have dla mojej suchej i wrażliwej skóry oraz dla skóry z AZS

Balsam do ciała - u nas to must have. Uzupełnia lipidy, doskonale nawilża i zmniejsza potrzebę drapania się. Balsam jest idealnym dopełnieniem Kremowego żelu lub Emulsji do kąpieli. Używałam go razem z dziećmi z AZS. Ja osobiście jestem posiadaczką wrażliwej i suchej skóry. Balsam Pozostawia miękką i gładką skórę a przy okazji świetnie łagodzi pieczenie i napięcie skóry. Ma lekką konsystencję i bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania

Fenomenn

Od zawsze miałam problem z dobraniem odpowiedniego balsamu do ciała dla swojego syna, który ma skórę atopową. Nie jedno wyprobowalismy i śmiem twierdzić, że Oillan Derm+ spełnia nasze oczekiwania. Stosowanie poprawiło elastyczność skóry, jest wyraźnie nawilżona, nie napięta i synek zmniejszył częstotliwość drapania a co za tym idzie, musi on koić :) kończy nam się opakowanie i śmigamy po kolejne

Wizażanki najczęściej polecają:

Świetny balsam do ciała

Moja skóra zwłaszcza zimą jest sucha i swędząca. Ten balsam dobrze nawilżył moją skórę i przyniósł ulgę. Ma delikatne działanie i nie podrażnia. Świetnie nadaje się do skóry suchej, wrażliwej i atopowej. Balsam jest bezzapachowy, białego koloru. Jego konsystencja jest idealna, nie za lekka i nie za tłusta. Produkt jest wydajny, już odrobina wystarczy, żeby dobrze nawilżyć skórę. Na plus także wygodne opakowanie z pompką. Można go stosować już od pierwszych dni życia. Używam go także u mojego 3-miesięcznego maluszka. Przy jego delikatnej, wrażliwej skórze sprawdził się rewelacyjnie.

Ocena szczegółowa:

Nawilżający, ale nie tłusty balsam

Bardzo przyjemny delikatny balsam do ciała. Wydaje się tłusty, ale po kontakcie ze skórą doskonale się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Widoczne nawilżenie i ukojenie zmian skóry po pierwszym użyciu. Po tygodniu już zbladły plamy atopowe

Używa produktu od: próbka

Balsam dla atopowej skóry

Balsam w pierwszym odczuciu wydaje się ciężki i treściwy, przy masowaniu zmienia się w emulsję i szybko się wchłania. Łagodzi suchość skóry przez co dzieci się mniej drapią, efekt nawilżenia czuć od razu. Przy aplikacji nie szczypie co jest wielkim plusem u nas, test pierwszego wrażeni zdany na 5

Dogłębnie nawilża

Balsam jest świetny! Zniknął suchy, łuszczący się naskórek. Wcześniej lekko przejechałam paznokciami po skórze rąk, ramion, nóg i zostawały białe ślady, na czarnym podkoszulku również wyraźnie widzialam ze naskórek się łuszczy a teraz tego nie ma! Swędzenie moze nie zniklo całkiem ale znacznie się zmniejszyło. Po zastosowaniu balsam szybko się wchłania i jest wydajny. Efekt utrzymuje sie długo, na pewno dłużej niz podstawowe 24h, w sumie nie stosuję go codziennie bo nie odczuwam takiej potrzeby jak w przypadku innych balsamów. Na dlonie zadziałał cuda! A co ja sie z nimi gimnastykowalam, maski, rękawice, sera, kremy.. suchość nadal dawała sie we znaki. Teraz jest o niebo lepiej. Naprawdę polecam

Balsam dla całej rodziny

Oillan, Derm+ Balsam do ciała to prawdziwa perełka w dziedzinie pielęgnacji skóry. Po przetestowaniu tego produktu, mogę szczerze powiedzieć, że jestem zachwycona jego działaniem. Nie tylko zapewnia on intensywne nawilżenie, ale również działa kojąco i regenerująco, co czyni go doskonałym wyborem dla osób o skórze wrażliwej czy skłonnej do podrażnień.

To, co wyróżnia ten balsam spośród innych produktów na rynku, to jego delikatna formuła, która nie tylko natychmiastowo nawilża skórę, ale także pomaga w utrzymaniu jej odpowiedniego poziomu nawilżenia przez długi czas. Po zastosowaniu balsamu, skóra staje się miękka, gładka i doskonale odżywiona, co sprawia, że codzienna pielęgnacja staje się przyjemnością.

Co więcej, jestem pod wrażeniem jego uniwersalności - balsam doskonale sprawdza się zarówno jako produkt do codziennego użytku dla dorosłych, jak i do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt. Jego łagodna formuła nie podrażnia skóry, co czyni go idealnym wyborem dla całej rodziny.

Ogólnie rzecz biorąc, Oillan, Derm+ Balsam do ciała to niezastąpiony produkt dla każdego, kto poszukuje skutecznej, delikatnej i wyjątkowo odżywczej pielęgnacji skóry. Gorąco polecam ten balsam wszystkim, którzy pragną zadbać o swoją skórę w sposób kompleksowy i profesjonalny.

Zadowolenie to podstawa

Mam suchą,delikatną i często podrażnioną skórę a preparat ten dostałam do testowania w ramach programu klub recenzentki.
Jestem pod wrażeniem ponieważ konsystencja jest idealna , taka gęsta ale po nałożeniu na skórę szybko się wchłania i przynosi natychmiastową ulgę, nie klei się ani nie pozostawia tłustych śladów.

Ocena szczegółowa:

Polecam. Kupię z pewnością ponownie!

Balsam idealny. Produkt godny polecenia w stu procenentach. To moje pierwsze opakowanie ale z pewnością nie jest ostatnie! Opakowanie wizualnie bardzo przyciąga uwagę, konsystencja balsamu wręcz idealna do rozprowadzenia na skórze. Skóra po użyciu tego produktu jest miękka, idealna wręcz.