Schwarzkopf Professional, bc Boncure, Oil Miracle, Miracle Finishing Treatment (Olejek do włosów)

BC Oil Miracle Finishing Treatment stworzono specjalnie z myślą o włosach średniogrubych i grubych oraz porowatych. Preparat o cudownym bursztynowym kolorze to istne bogactwo składników odżywczych i tłuszczów nienasyconych zawartych w olejku arganowym, wyjątkowo cenionym za swoje przeciwutleniające właściwości. Olejek pomaga wzmacniać naturalny kolor włosów, pozostawiając je odżywione, bujne i wspaniale miękkie. Do codziennego stosowania. Należy delikatnie nałożyć zalecaną ilość olejku na osuszone ręcznikiem włosy, a następnie wysuszyć suszarką i stylizować według uznania.

odżywiające, regenerujące / odbudowujące
z silikonami
olejek

Kupiony w: U konsultantki

Muszę edytować post, okazuje się, że w zależności gdzie kupimy olejek znacznie się on różni.

(Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami w internecie. Niestety moje włosy się z nim nie polubiły, bardzo obciąża, po użyciu tego produktu nawet w minimalnej ilości włosy wyglądają jakby nigdy nie były myte...
Jedyne do czego się nadaje to olejowanie, krzywdy nie robi ale efektu wow też nie ma.)
Tak pisałam o nim, gdy kupiłam go samodzielnie w internecie w plastikowej butelce.
Jakie było moje zdziwoenie, gdy moja fryzjerka pokazała mi ten sam olejek ale w szklanej butelce z aplikatorem. Jest 100 razy lepszy, doskonale radzi sobie z moimi cienkimi włosami, nie obciąża ich. Trzeba po prostu sprawdzać z jakiego źródła kupuje się ten produkt.

Ostatecznie nie ma między nami miłości

Ciężko mi jest jednoznacznie ocenić ten olejek, czasami bardzo się lubimy a czasem mam wrażenie że bardziej przeszkadza niż pomaga w układaniu włosów.
Moje włosy z natury są falowane a więc wysokoporowate, lubią się zatem z wszystkimi tego typu olejkami i sylikonami.
Gdy prostuje włosy, ten olejek pomaga dociążyć i zabezpiecza końcówki, jednak łatwo z nim przesadzić i posklejać końce.
Gdy stawiam na naturalny skręt, nie dyscyplinuje fal jedynie trochę dociąża włosy i delikatnie zapobiega puszeniu.
Dzięki swojej gęstości jest bardzo wydajny, opakowanie jak na olejek jest całkiem spore. Ostatnio jednak zauważyłam, że mimo że nie skończył mu się termin przydatności to olejek zaczął się rozwarstwiać na olej i "gluta".
Nie jest to produkt zły, był czas że go uwielbiałam, to zresztą już moje drugie opakowanie, ale obecnie znam inne, lepsze i tańsze produkty z tej kategorii.

sprawdza się

sprawdza się tylko na suche włosy. Nalewam na opuszki palców zaledwie dwie kropelki i wcieram w końcówki. Włosy wydają się mniej wysuszone i zdrowsze. Niestety cena odstrasza, myślę że można znaleźc podobne olejki za mniejszą cenę o podobnych właściwościach i rezultacie stosowania.

Używam tego produktu od: 3 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Bardzo średni

Mam go długo, nie używam regularnie, właściwie staram się rzadko, bo mam jakieś przeczucie, że może zniszczyć mi włosy. Ale to tylko moje odczucie. Kilka razy nałożyłam sobie tłuste placki na włosy, mimo, że wcześniej rozcieram go w dłoniach. Włosy super się nie błyszczą, chyba nie zauważyłam żeby ten olejek robił coś. Fajnie gdyby mi się już skończył . Bo zwykłym jedwabiu biosilk włosy były miękkie, bo oleju nie widze takiego działania .

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: ponad pół

Rewelacja! :)

Według mnie jest genialny ! :) Posiadam również szampon z tej samej serii - BC Oil Miracle :) z odżywką Phyto czynią cuda :) ...ale skupmy się na olejku ;) Jest baaardzo gęsty, i fajnie, że ma taką konsystencję - dzięki temu łatwo się nakłada :) Włosy po tym olejku są miękkie, gładkie, ładnie ułożone, i wyglądają na mocne i zdrowe :) a na końcówki ten olejek to cud, miód, malinka :) szczerze nie miałam jeszcze ich w tragicznym stanie ;] ale powoli zaczęły mi się rozdwajac ;/ po nałożeniu olejku, odczekaniu kilku minut i rozczesaniu, końcówki wyglądają jak po podcięciu !! :D :) I w dodatku bardzo ładnie pachnie :) Uwielbiam ! :)

Plusy:

+ Działanie
+ Włosy są miękkie, gładkie, nawilżone
+ Konsystencja
+ Zapach
+ Końcówki wyglądają jak po podcięciu :)
+ Jakośc

Minusy:

Nie ma :)

Używam tego produktu od: Miniaturka starczyła na około 5 aplikacji
Ilość zużytych opakowań: Jedna cała miniaturka - 5ml

Trochę obciążał moje włosy... ale... :)

PLUSY:
- świetnie wygładza włosy ; stają się miękkie i błyszczące
- wydajność
- śliczny zapach
- estetyczne, porządne opakowanie
- ułatwia rozczesywanie ; zapomniałam o splątanych końcówkach :)

MINUSY:
- cena
- trochę obciążał moje włosy

Używam tego produktu od: stycznia 2013

Bez zachwytu.

To już kolejny olejek w moim kosmetycznym dorobku, ponieważ moje włosy bardzo się z tymi olejkami zaprzyjaźniły. Najbardziej jak dotąd polubiły olejek z Joico. Do tego oto nie zapałały miłością, sama nie wiem dlaczego. Niby porządny, arganowy olejek, stworzony wprost do moich włosów- grubych i gęstych. Jednak jak bym go nie nakładała na przeróżne sposoby i w jakich ilościach- małych bądź większych- fryzura wygląda "bez szału". Włosy nie lśnią, nie są mięciutkie w dotyku, nie puszą się mniej nic a nic. A dodam, że nie mam włosów szczególnie zniszczonych, raczej suche z natury i puszące się, bo kręcone. Więc od olejku wymagam, żeby mi je trochę nawilżał i dyscyplinował. Ten robi to w sposób średni, nakładam go i za chwilę wyglądam jakbym niczym szczególnym włosów nie traktowała. Myślę, że olejek jakich wiele, teraz mam w planie wypróbować olejek z L\'oreal, a potem te tańsze- drogeryjne. Zobaczymy, czy będzie różnica. Jednak jak za taką cenę- nie powala, ba, nawet nie zadowala ;) Plusem jest, że nie przetłuszcza mi włosów, choć moją czuprynę mało co jest w stanie przetłuścić. Krzywdy włosom też nie zrobi. Jednak- polecam rozglądnąć się za czymś tańszym.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

dobry,ale...są odpowiedniki o tym samym składzie i dużo tańsze

Otrzymałam miniaturkę 5 ml w GlossyBox, która starczyła mi na ok. 5 razy. Produkt jest dobry, ale...

Producent robi nas, potencjalnych klientów w dużego, nadmuchanego balona. Zaznaczyłam, że nie kupię więcej, bo pierwsze nie lubię jak się mnie oszukuje, a po drugie są 2 odpowiedniki tego olejku z innych serii, o identycznym składzie, identycznym zapachu, ale bardzo różnej cenie, i jesli miałabym się zdecydować to oczywiście wybiorę tańszy :)

Tymi odpowiednikami są:
* jak dziewczyny wcześniej wspomniały Serum-Eliksir Gliss Kur https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47173
* oraz Eliksir Piękności Syoss https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50023

Nieładnie, bardzo nieładnie... :( w dzisiejszych czasach świadomość konsumentów wzrasta i jest coraz więcej osób, które analizują składy, Schwarzkopf powinien o tym wiedzieć.

Żeby być obiektywną, ocenię produkt i jego działanie, ale na pewno będę bojkotować podobne działania nie kupując takich "kwiatków\'.

DZIAŁANIE:

* pięknie, luksusowo pachnie
* świetna konsystencja - wygląda jak płynne, gęste złoto
* ułatwia rozczesywanie (nakładałam po myciu na końcówki i tak do połowy włosów, a także po prostowaniu włosków w celu nabłyszczenia i utrwalenia efektu wygładzenia)
* pięknie nabłyszcza
* rozsądnie dawkowany w ogóle nie obciąża
* bardzo (!!!) wydajny
* włosy sa gładkie, wyglądają na zadbane
* chroni końcówki

Minusem jest cena, no i wspomniane wyżej oszustwo.

Używam tego produktu od: kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 5 ml

najlepszy!

Kupiłam ten olejek przez przypadek, ponieważ szukałam dobrej odżywki do włosów i natknęłam się na promocję tego właśnie cuda, 29,90 a zdziałał cuda!!! Po jego nałożeniu moje włosy nie są porowate, oblepione ani nawet przetłuszczone, ślicznie pachną, są wygładzone. Jednym słowem bajka. Przed zakupem tego olejku moje włosy były w strasznym stanie porowate szorstkie, nawet podcinanie końcówek nie zdawało egzaminu.Teraz moje włosy są w super kondycji.
\\n
\\nPolecam ;)

Dobry ale to TEN SAM SKŁAD CO GLISS KUR

Miałam małą próbkę tego olejku, która starczyła mi na kilkanaście razy i byłam zachwycona jego działaniem. Włosy dobrze się rozczesywały, nie były obciążone. Jednak cena ok 100zł za duże opakowanie była trochę zaporowa - dopóki nie przeczytałam na wizażu, że olejek z Gliss Kur ma dokładnie taki sam skład jak ten BC.. poszłam do rossmana - porównałam butelki i rzeczywiście NIE RÓŻNIĄ SIĘ NAWET JEDNYM SKŁADNIKIEM.. jestem w szoku jak firma może robić z klientów takich debili.. I tak kosztem 30zł mam 75ml olejku z gliss kur..

Świetny!

Jestem zachwycona działaniem tego olejku!
Sprawia, że włosy są miękkie w dotyku, błyszczące oraz nawilżone.
Wygodnie się go aplikuje, do tego nie potrzeba kosmicznych ilości olejku, aby włosy lepiej wyglądały.
Zapach też ma świetny.
Do tego nie obciąża włosów, nawet tych przetłuszcających się.

Minusy: NIE POSIADA!Używam tego produktu od: TygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Więcej informacji + zdjęcia w poście: http://jzborowska.blogspot.com/2013/03/recenzja-o-kosmetykach-do-wosow.html

polecam!!!

produkt doskonale odżywia i nawilża moje suche końcówki włosów zniszczone rozjaśniaczem. po każdym myciu wcieram olejek od połowy długości włosów do końcówek. szybko się wchłania, PIĘKNIE PACHNIE, włosy są lekkie, błyszczące i nie są przeciążone. zdecydowanie jest to mój ulubieniec, którego nie zamienię na inny

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka