Garnier, Fructis, Fresh, Szampon wzmacniający do włosów normalnych, szybko przetłuszczających się

Działanie wzmacniające i długotrwała świeżość, energetyzująca formuła działa na włosy od nasady i wzmacnia je, włosy są wzmocnione i pozostają długotrwale świeże.

Niezły...

Szampon ma dość gęstą konsystencję o białym zabarwieniu. Dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, nie obciąża włosów. Stosowany codziennie nie podrażnia ani nie wysusza skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Jego zapach określiłabym jako świeży z owocową nutą w tle. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

Taki sobie

Jest to na pewno szampon do codziennego mycia włosów,ponieważ nie pomaga z problemem przetłuszczających się włosów.Po miesiąca stosowania nie zauważyłam żeby włosy zostały wzmocnione.Jego jedynymi zaletami jest to że dobrze się pieni i ładnie pachnie.

taki sobie

Zalety:
+ cena i pojemność - 400 ml - wystarcza na dłuższy czas
+ gęsta, kremowa konsystencja
+ dobrze się pieni
+ ślicznie pachnie

Wady:
- włosy po umyciu są szorstkie w dotyku, bez odżywki się nie obejdzie
- przy dłuższym stosowaniu przesuszyły mi skórę i leci mi łupież
- nie zauważyłam efektu
- to taki zwykły szampon

Raczej na nie

Szampon raczej przeciętny, ale za to bardzo ładnie pachnie za co wielki plus. Niestety jeszcze większy minus za butelkę. Dwa razy złamałam paznokcia próbując otworzyć butelkę, to dyskwalifikuje ten produkt na rzecz innej firmy. Włosy po nim są normalne, nie ma szału, ale nie niszczy ich, nie powoduje żadnego łupieżu i nie przesusza.

Polubiłam go :ehem:

Szampon ten jest świetny do codziennego mycia włosów, bo nie obciąża ich i nie podrażnia skóry głowy. Włosy po umyciu są lekkie, puszyste i przyjemnie pachnące. Nie straszny mi jest SLS, więc jestem zadowolona z tego produktu.

Konsystencja: biała, gęsta, dobrze skoncentrowana, bo wystarzyła odrobina by szampon dobrze się zapienił i umył włosy.

Działanie: przy pierwszym myciu szampon był delikatny, stopniowo się pienił. Przy drugim pokazał swoją całą moc- pienił się intensywnie, czułam odświeżenie na skalpie. Błyskawiczny w spłukaniu, nie pozostawiał szorstkich czy poplątanych włosów. Po osuszeniu ręcznikiem włosy nie były dziko splątane, szybko mogłam je rozczesać. Szampon dobrze współgrał z odżywką (również Garnier), maską do włosów czy suszarką. Po wysuszeniu moje włosy pachniały, lśniły, były mięciutkie i mega odświeżone. Z pewnością wrócę do tego szapmonu :ehem:

Zapach: bardzo charakterystyczny dla linii Garnier Fructis, świeży, intensywny, nie utrzymywał się długo na włosach, do kilku godzin.

Opakowanie: miękkie, na tyle przejrzyste, że bez trudu można było dostrzec poziom zużycia. Wygodny klisp, ładna szata graficzna.

Dostpność: jest bardzo łatwo dostępny i bardzo często można go dostać na promocji chociażby w Rossmannie.

Plusy:
- szampon nie obciąża a sprawia, że włosy są leciutkie
- nie podrażnia skalpu
- przyjemnie pachnie
- jest tani i wydajny
- konsystencja jest gęsta i wystarczy niewiele by umyć długie włosy
- idealny do codziennej higieny

Minusy: nie zgłaszam :)

Używam tego produktu od: Około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 400 ml.

idealny

Super szampon! Odświeża włosy, sprawia że są miękkie. Do tego szampon ma piękny, świeży zapach, którym przez jakiś czas przyjemnie pachną włosy. Nie podrażnia skóry głowy. Sprawia, że włosy nie przetłuszczają się tak szybko. Cena nie jest wysoka. Produkt ogólnodostępny. Uwielbiam!

Śmiało mogę go polecić

Bardzo lubię szampony gamy fructis ponieważ zawsze mają piękny zapach. Ostatnio wypróbowałam Garnier Fructis Fresh i nie zawiodłam się. Szampon ma przyjemny zapach cytrynki. Dobrze się pieni i łatwo spłukuje ma też fajną konsystencję. Włosy pięknie się rozczesują i pozostają świeże przez 24h nawet, jeśli komuś bardzo szybko przetłuszczają jak mi. Po umyciu włosy są przyjemne w dotyku. Opakowanie wygodne w użyciu. Cena i wydajność jak najbardziej na plus. Śmiało mogę go polecić .

Ilość zużytych opakowań: 1 400 ml

Jestem na tak

+włosy myję codziennie, jednak przez cały dzień są świeże
+włosy są po nim miękkie i gładkie
+nie wysusza ich
+szybko się pieni
+piękny zapach

nie ma minusów moim zdaniem.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: za dużo, by liczyć

U mnie się sprawdza

Ten szampon zdał egzamin. Zacznę od plusów:
-przyjemna, kremowa konsystencja
-delikatny,owocowy zapach
-świetnie się pieni, jest wydajny
-duża pojemność, niska cena
-dobrze oczyszcza, reguluje nadmierne przetłuszczanie, u mnie efekt świeżości trwa całe dwa dni
-włosy po użyciu są miękkie
Minusy:
-zero działania wzmacniającego
Ogólnie warto go polecić do zdrowych włosów, z nadmiernym przetłuszczaniem, niewymagających dodatkowego wzmocnienia.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

dobry

ok. dwa lata temu kupiłam go w Austrii i byłam zadowolona. Włosy świeże, nawet do 3 dni, brak łupieżu. Cóż tu dużo mówić. Skoro sprawdził się bez zarzutu przy przetłuszczających się włosach w czasie dojrzewania i wrażliwej, skłonnej do łupieżu skórze, to znaczy, że zdał egzamin.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

Nie spojrzę więcej w jego stronę

Szampon ten kupiłam "na do widzenia" w Rossmannie za nie cale 6 zł za duże opakowanie.

Miałam styczność z produktami Fructis dawno, dawno temu, jak jeszcze jeździłam na kolonie, później jakoś do nich nie wracałam.

Moje włosy się bardzo przetłuszczają. Muszę je myć codziennie.
Ciężko dobrać mi taki produkt który porządnie oczyści włosy i nie sprawi że po kilku godzinach od wysuszenia włosy zamienią się w tłuste, nieestetyczne strąki.
Niejednokrotnie mam takie zmiany w pracy że do domu wracam po 14h i zależy mi żeby chociaż włosy wyglądały w miarę przyzwoicie.

Szampon ten zamknięty jest w wściekle zielonej butelce, która w miarę stabilnie stoi. Estetyka zupełnie nie moja (głównie przez ten neonowy kolor) ale nie ma to większego znaczenia - po prostu wolę skromniejsze opakowania, mniej rzucające się w oczy :)

Produkt pachnie cytrynowo, ale nie jest to zapach dodający energii tylko taki kwaśno-słodki.
Pieni się z łatwością.
Podczas mycia nie miałam uczucia że szampon dokładnie domywa włosy. Mimo że żadnych produktów do stylizacji nie używam więc poradzić sobie musiał tylko z kurzem i brudem dnia codziennego ale lubię to uczucie kiedy włosy są wyszorowane, że aż skrzypią.

Włosy po umyciu rozczesują się łatwo, nawet bez użycia odżywki.

Konsystencja kremowa, która nie należy do moich ulubionych. Preferuję szampony żelowe, przezroczyste - mam bowiem wrażenie że nie obciążają tak włosów jak te kremowe.
Krzywiłam się w sklepie widząc tę konsystencję ale że to produkt przeznaczony do włosów normalnych i szybko przetłuszczających się wzięłam go bo a nóż okaże się dobry.

Nic z tego! Szampon strasznie obciąża włosy!
Nie mogłam go stosować więcej niż 2 dni pod rząd, ponieważ włosy okropnie się przetłuszczały, krótko po wysuszeniu były ciężkie i przyklejone do skóry głowy.

Musiałam robić tygodniową przerwę, dopiero go użyć jednorazowo i znów robić przerwę.
Takim sposobem włosy nie wyglądały tragicznie, powiedziałabym nawet że znośnie, aczkolwiek i tak w połowie dnia już zostawiały wiele do życzenia.

Nie cierpię wyrzucać kosmetyków więc używałam go na siłę jak miałam wolne, mniej godzin lub na noc, choć moja cierpliwość była na włosku - strasznie się z nim umęczyłam :(

Mam teraz możliwość testowania produktów Dove Intensive Repair. Moje włosy od połowy długości zostawiają wiele do życzenia, są suche, łamią się.
Szampony Dove ma bardzo treściwe i chyba najbardziej kremowe z kremowych. Co ciekawe włosy umyte testowanym przeze mnie produktem były lepiej odbite u nasady i dłużej świeże niż po recenzowanym szamponie! Oba produkty nie są (dla mnie) do stosowania codziennego ale podczas stosowania pomiędzy innymi taki Dove sprawuje się znacznie lepiej. A do tego włosy są mięciutkie i zadbane.
I to jest dla mnie zagwozdka... jakim cudem...?

Używam tego produktu od: męczyłam go z 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 400 ml

Po prostu myje.

Używałam go podczas wakacji 2013.
Dobrze mył, pienił się świetnie, spłukiwał dobrze.
Włosy nie przetłuszczały się po nim mocniej, były świeże jak zwykle.
Lekko je nabłyszczał, chociaż zazwyczaj mam ładne włosy.
Ale dodawał objętości, nie wiem dlaczego, ale optycznie włosów było więcej, ale tylko 1 dzień po umyciu.
Nie plątał ich jakoś specjalnie.
Jak dla mnie - normalny szampon, gęsty, wydajny.
Nie mam w planach powrotu do niego.

Używam tego produktu od: całe wakacje 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 dużee