Garnier, Fructis, Fresh, Szampon wzmacniający do włosów normalnych, szybko przetłuszczających się

Działanie wzmacniające i długotrwała świeżość, energetyzująca formuła działa na włosy od nasady i wzmacnia je, włosy są wzmocnione i pozostają długotrwale świeże.

Niewypał

Mam szybko przetłuszczające się włosy, myję co 4 dni, z czego pierwszy dzień to dzień mycia.

* ładnie pachnie, ale myślałam że zapach będzie bardziej intensywniejszy jak na fructisa
* szybko się pieni, ale ma silikony które obciążają włosy i wcale nie przedłużają ich świeżości

Obciąża włosy, musiałam go zużyć na pierwsze mycie, na drugie używałam szamponu ziołowego, któy znacznie lepiej przedłuża świeżość włosów niż Fructis.
Daję 2 gwiazdki ponieważ dobrze myje i oczyszcza, włosy lekko po nim skrzypią, ale oczywiście nie tak jak po czarnej rzepie lub brzozowym ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

dobry

Plusy:
+dobrze się pieni
+cena
+zapach

Co do skuteczności to moje włosy przetłuszczają się po nim po 2 dniach z resztą po każdym szamponie tylko 2 dni wytrzymują moje włosy.
Po umyciu włosy są sypkie, miękkie, szampon ich nie obciąża.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Nie nadaje się do włosów intensywnie przetłuszczających się.

Kupiłam ten szampon w nadziei, że pomoże na przetłuszczanie się moich włosów, próbowałam już różnych kosmetyków. Niestety nie sprawdził się.
Plusy
+nie wysusza
+włosy miały zdrowszy wygląd (jestem zadowolona z działania wzmacniającego zapewnianego przez producenta)
Minusy
- nie ma żadnego działanie przeciw przetłuszczaniu się włosów, musiałam myć je codziennie, a na tym najbardziej mi zależało!
-plącze włosy, trudno je rozczesać
-intensywnie się pieni, więc potrzeba dużej ilości wody żeby go zmyć.

Zdecydowanie nie polecam osobom szukającym kosmetyku na przetłuszczające się włosy, ale w innych kwestiach jest w porządku.

Używam tego produktu od: maja 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno duże