Timotei, Jericho Rose, Szampon z odżywką 2 w 1 `Jedwabista miękkość`

Timotei, Jericho Rose, Szampon z odżywką 2 w 1 `Jedwabista miękkość`

Szampon do włosów normalnych. 100% piękna, 0% parabenów. Timotei 2 w 1 Jedwabista miękkość wzbogacony naturalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, myje, nawilża i przywraca zdrową kondycję włosów, aby wydobyć ich prawdziwe piękno.

Skóra głowy
normalna
nawilżające, oczyszczające
w butelce
100 – 250ml

do porzygu

Ten szampon jest świetny, pieni się pięknie, zapach jest obłędny a włosy po nim błyszczące i ładne. Choć ja mam go serdecznie dość bo dostałam od taty cały karton tych szamponów i już aż do porzygu myje nim włosy zmieniając od czasu do czasu na inny. Na dodatek jak na złość jest mega gęsty i wydajny xD
Więc ja go już raczej nie kupie bo od przybytku głowa boli jednak bardzo podoba mi się jego działanie a zapach szczególnie. :)

Dobrze myje i pielęgnuje

Szampon bardzo dobrze się pieni. Ma świetne właściwości myjące i oczyszczające. Włosy po jego użyciu są domyte, sypkie i miękkie w dotyku. Przy regularnym stosowaniu ładnie je nawilża, oczywiście nie tak jak maska ale dość dobrze. Włosy po nim bardzo dobrze się rozczesują i łatwo je ułożyć. A podczas mycia otula nas przyjemny delikatny zapach.

Za słaby jako szampon, za słaby jako odżywka

plusy:
+ dość przyjemny, kremowy zapach
+ trochę nawilża

minusy:
- słabo się pieni
- obciąża włosy

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
+ opakowanie z pompką
- niewydajny
- słaba dostępność

Całkiem w porządku

Szampon Timotei 2w1 stosuje zazwyczaj w przypadku gdy musze szybko umyc wlosy a nie mam czasu stosowac oprocz szamponu masek i odzywek. Generalnie szampon na plus, wlosy latwo sie rozczesuja, nie pusza.
Cena przystępna, latwo dostepny. Nie obciaza za bardzo wlosow.

Wspaniały!

Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy oraz skórę głowy.Fajnie się pieni.Posiada interesujący zapach i wygodne opakowanie.Po jego użyciu włosy są miękkie w dotyku i nie plączą się.

Przyjemny

+bardzo tani,
+dostępny w każdej drogerii,
+ładnie pachnie,
+zostawia włosy miękkie, faktycznie,
+fajna konsystencja, taka pół na pół, niby gęsta jak krem, ale sporo w niej żelowej leistości,
+doskonale się pieni, a to coś, co bardzo lubię,
+bardzo niewiele go potrzeba do umycia głowy, mniej niż innych szamponów,
+poręczna butelka, miałam wersję tę ze zdjęcia z dozownikiem, a także wielką butlę (chyba 500 ml) z pompką,
+estetyczna ta butelka, szata graficzna także ładna,
+nie obciąża włosów, nie przetłuszcza,
+delikatnie nawilża włosy,
+bardzo łatwo się go zmywa, dużo łatwiej niż inne szampony,
+nie przesusza włosów, nie trzeszczą po myciu,

-/+dla mnie zbytnio nie ma znaczenia, że to szampon z odżywką, i tak nakładam maskę/odżywkę na włosy, traktuję go jak zwykły szampon,

-średnio domywa włosy, to nie jest coś, co mnie przeszkadza jakoś bardzo, bo mam suche włosy i skalp, ale przetłuszczające się włosy chyba się z nim nie polubią, kiedy myję włosy po olejowaniu dwa razy, czuję, że olej nie został porządnie zmyty, a inne szampony zmywają po jednokrotnym myciu

Świetny dla niesfornych włosów

Mam rozjaśniane, wysokoporowate włosy.
Po każdym myciu muszę je męczyć prostownicą, bo są niemiłosiernie napuszone.
Ten szampon dodatkowo ich nie przesusza, sprawia, że są dociążone i gładkie, błyszczą się i są miłe w dotyku :)
Zazwyczaj żaden wygładzający szampon nie jest w stanie poskromić moich włosów, ten daje radę, a po uprzednim olejowaniu kokosem - włosy jak nie moje :)

bardzo fajny

Zalety:
+ kupiłam go w promocji, więc cena-pojemność są jak najbardziej na plus
+ jest bardzo wydajny
+ bardzo dobrze się pieni
+ przyjemnie pachnie, migdałami
+ zapach jest długotrwały na włosach
+ po umyciu włosy są gładkie i miękkie w dotyku

Fajny

Rzadko używam szamponów z Timotei, ale ten wyjątkowo przypadł mi do gustu. Używałam go dwa miesięce temu przez około cztery tygodnie.
+ ładnie się pieni
+ porządnie oczyszcza włosy
+ nie przesusza skóry
+ formuła mi odpowiada
+ śliczny zapach, utrzymuje się jeszcze długo na włosach
+ włosy są miękkie
+ łatwo się rozczesują
+ cena
+ dostępność

Fajny, tani i wydajny szampon. Polecam. Warto przetestować.

dobry produkt

Do tego szamponu bylam nastawiona jak pies do jeza, ale okazalo sie, ze zupelnie niepotrzebnie.

KONSYSTENCJA
Nie za gesta, nie za rzadka, dobrze sie pieni.

DZIALANIE
+ oczyszcza wlosy
+ nie wysusza
+ bez problemu pozbywa sie z wlosow oleju, szamponu suchego, pudru zwiekszajacego objetosc
+ nie obciaza
+ nie robi koltunow
+ nie placze wlosow
+ nadaje blask

Nie jest to co prawda efekt zmiekczonych wlosow jak po odzywce samodzielnej, ale jest naprawde blisko.

WYDAJNOSC
Standardowa dla mnie, czyli okolo 3 tygodnie (myje wlosy codziennie badz co drugi dzien).

Dla mnie Fantastyczny :)

Fantastyczny szampon o pięknym zapachu :) Włosy ślicznie po nim pachną migdałem, są po nim mięciutke i lśniące (nawet moje bardzo zniszczone przez fabowanie) niepodrażnia (a u mnie zdaża się to naprawde często) nieprzetłuszcza (a mam włosy tłuste u nasady) i jest naprawdę wydajny.

W międzyczasie testowałam też inne szampony timotei, a także innych marek droższych czy tańszych ale jak narazie ten szamponik jest numerem jeden. Jest tani oraz łatwo dostępny co także jest dużym plusem. Z ręka na sercu mogę go Wszystkim polecić :) niemam mu nic do zaczucenia. Fajne jest w nim też to że posiada odżywkę która sprawdzi się u zbieganych i na wakacjach gdzie bierzemy tylko najpotrzebniejsze rzeczy :)

POLECAM! :)

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

bardzo, bardzo dobry szampon

Zacznę od tego, że moim KWC jest szampon Timotei do włosów brązowych.
Z racji tego, że w Polsce nie mieszkam, a te szampony nie są u mnie dostępne to przy okazji wizyty mamy w kraju poprosiłam ją o szampon do włosów brąz. Mamie jednak się pomyliły opakowania i wzięła mi ten, w dodatku w wielkiej, 750ml butli.
I kolejny psikus, nie znoszę zapachu wszelakich orzechów, tym bardziej w kosmetykach.
W tym szamponie jednak zapach wadą nie jest. Pachnie bardzo neutralnie, ładnie. Moje bardzo suche włosy są po nim odżywione, nawilżone, dociążone, ale nie obciążone. Konsystencja jest kremowa i bardzo dobrze się pieni. Czy zapach się utrzymuje, nie wiem, bo zawsze używam odżywek i to ich zapach czuję po umyciu włosów.
Cena jak dla mnie bardzo przystępna, 750ml kosztowało około 12zł. Butelka ma dozownik, więc plus. No i wydajnośc, bardzo dobra :)
Polecam wszystkim, a sama zamierzam testowac ich kolejne wersje :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze 750ml