Lady Gaga, The Fame Black Fluid EDP

Lady Gaga, The Fame Black Fluid EDP

`Fame` to pierwsza woda perfumowana o czarnym kolorze, która po rozpyleniu na ciało nie zostawia śladów.
Perfumy Lady Gaga `Fame` koncentrują się wokół trzech głównych akordów: ciemnego, zmysłowego oraz jasnego. Inspiracją dla ciemnego były owoce Belladony. Te śmiertelnie trujące rośliny, zwane również wilczymi jagodami były stosowane w XVIII wieku przez nawiedzone kobiety. Z ciemnej otchłani zapachu wyłania się bogaty akord zmysłowości. Przepełniony jest kapiącym miodem, szafranem oraz nektarem z moreli. Ostatnie, jasne tony to wonny bukiet zgniecionych kwiatów tygrysiej orchidei oraz jaśminu sambac, które uosabiają ponadczasowe piękno. Akordy, współdziałając ze sobą, tworzą kwiatowo - owocowy zapach, którego motywem przewodnim jest tajemnicza aura, jaką roztacza Belladonna.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe: belladonna, morela, miód, szafran, orchidea tygrysia, jaśmin sambac, kadzidło

wody perfumowane
kwiatowe, owocowe

86% jesień/zima 14% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

Ciekawa kompozycja

Bardzo ciekawa i nie oczywista kompozycja. Zapach zdecydowanie słodki ale nie męczący. Szkoda że już wycofane :( Idealny na wieczorne wyjścia. Flakon zadziorny, pięknie się prezentuje.

Lubię

Jedne z moich ulubionych perfum. Kupuję je od kilku lat, zużyłam kilka buteleczek. Są bardzo słodkie, wiec nie będą wszystkim odpowiadać ;) Na plus także wyróżniająca się szata graficzna.

Moje najlepsze!

Dostałam je w prezencie.I tak ze mną zostały do dziś.Super słodki zapach.Na ubraniach utrzymuje się długo. Cena w internetowych drogeriach dobra.Ladna buteleczka Perfumy raczej na ciemne ubrania ponieważ na białych mogą zostawać plamki. Szkoda tylko że już perfum nie można nigdzie dostać .Niestety nie mogę natrafić na chociaż podobny zapach.

Mroczny słodziak

Flakon tych perfum zdecydowanie przyciąga wzrok. Zatyczka przypomina złote szpony, a buteleczka z czarnym płynem dodaje mrocznego klimatu. Jedno jest pewne - nie jest to zapach dla szarych myszek. ;)
Nigdy wcześniej nie miałam styczności z perfumami, których kolor byłby tak ciemny. Na pewno dodaje im to oryginalności. Wyglądają jak magiczny eliksir. Może coś w tym jest - zapach na pewno nie pozostawi nikogo obojętnym. Jest to idealna opcja dla tych kobiet, które lubią mocne i słodkie akcenty. Zapach jest kwiatowy, orientalny. Nie spodoba się każdemu, ale nie można mu odmówić zmysłowości i kobiecości. Nadaje się zwłaszcza na wieczór. Utrzymuje się przynajmniej kilka godzin.

Zmysłowe

Jeden z moich ulubionych zapachów, niestety cena jest wysoka
Zmysłowe i słodkie, elegancki flakonik, niestety co do trwałości to nie jestem zadowolona :<

morelowy woal

Dostałam jakiś czas temu, pewnie nie zwróciłabym nigdy na nie uwagi przez postać Lady Gagi - której po prostu nie lubiłam za kontrowersyjność, choć uważałam za naprawdę genialny wytwór popkultury. Doceniłam ją dopiero po filmie ,, Narodzinach gwiazdy"
Flakonik cudaczny, przezroczyste jajo które nieładnie wygląda opróżnione do połowy. Korek z 100-tki może służyć za narzędzie do samoobrony :) <br>
Perfumy bardzo ładne i przyjemne, złociste, miło się je nosi. Bezpieczne jako prezent, nieinwazyjne, takie do lubienia całodzienne pachnidło dla niewymagających fajerwerków. Ogoniaste - ciągną się z metr za nosicielką, pozostawiając lekką subtelną morelową słodycz. Trwałość około 5-6 godzin. Morela jest tu tak ładnie i naturalnie oddana, dojrzała i mięciutka, pyszna. Miodowa, taka inna od cieknącej słodkim sokiem brzoskwini. Miód to bardziej kwiatowy miękki pyłek, nie drażniąca woń ulepnej słodyczy którą znam z pełnego słoja. W dalekim tle leciutkie kadzidło. Zimą otulają, dodają ciepła jak owocowa herbata. Latem migoczą, wibrują, kojarzą mi się ze straganem pełnym skrzyń żółciutkich owoców. Kupuję te owoce, przebieram palcami w drewnianych skrzyniach szukając jak najdojrzalszych. Uśmiecham się do siebie sama.
Bardzo pozytywnie odbieram te perfumy, bardzo je lubię. Nie wiem czy kupię je jeszcze gdy skończę swój flakonik. Do testów szczerze polecam.

Świetny design

Bardzo podoba mi się flakon. Wygląda elegancko a zarazem drapieżnie. Poprzeczka wysoko postawiona więc od zapachu wymagałam dużo. Nie zawiodłam się . Zapach jest bardzo ciekawy, kompozycja owocowo-kwiatowa z wyczuwalna nuta orchidei, jaśminu, miodu i szafranu. Jestem pod wrażeniem intensywności a zarazem delikatności zapachu. Ale niestety trwałość jest słaba. Moim zdaniem gdy tylko wyjdę na powietrze już ulatuje w eter. Wymaga używania go kilkukrotnie. Dlatego szybko go ubywa. Na szczęście był to prezent wiec nie żal mi go bylo używać do woli . Sama za pełną cenę nie kupię go że względu na słaba trwałość.

• Flakon: 5

Cudowny zapach, tylko ta trwałość...

Oryginalny, intensywny zapach, jedynie trwałość pozostawia wiele do życzenia. Gdyby nie ona do dzisiaj kupowałabym The Fame Black Fluid. Coś w tej kompozycji jest, co przyciąga i nie stale chce się ją wąchać. Idealnybna wieczór.

Moja sława

Jest to zdecydowanie mój hit.
Lady Gaga stworzyła perfumy idealne co zresztą wcale mnie nie zaskakuje i są perfekcyjnym zapachem dla kobiet jak ona.
Odważne niebanalne nie tandetne i odurzające..
Używam od wielu lat i wciąż jestem zachwycona.
Intrygujący,kobiecy lekko mroczny nadaje się na codzien i na wieczór.

Jedne z moich ulubionych

Dla mnie to zapach prawdziwa bomba!
Nie jestem fanka Lady Gagi perfumy kupiłam na próbę spodobał mi się kolor i byłam ciekawa zapachu. I to był strzał w dziesiątkę! Od tamtej pory zawsze mam przynajmniej jeden flakon w swojej szufladzie

Ideał <3

Idealny w każdym calu!
Jest moim ulubionym zapachem.
Intrygujący, zmysłowy i bardzo kobiecy.
Black Fluid oczarował mnie do tego stopnia, że towarzyszył mi nawet podczas własnego ślubu :)

polecam

Perfumy które na początku mnie zaszokowały - czarny kolor dość niespotykany ,obawiałam się że będą zostawiać plamy na ubraniach ,ale na szczęście nic takiego się nie wydarzyło. Zapach jest piękny ,mocny ale nie duszący.Flakonik robi wrażenie (uwielbiam połączenie czerni i złota) "Fame" bardzo pozytywnie mnie zaskoczył - pewnie jeszcze nie raz u mnie zagości.