Perfecta, Epilady, Czekoladowy krem do depilacji twarzy i miejsc wrażliwych `Sensitive`

Produkt polecany dla kobiet do zabiegu depilacji wąsika, brody, pach i okolic bikini. Krem do bezbolesnej, domowej depilacji zbędnego owłosienia. Usuwa włoski z miejsc wrażliwych, bez powodowania podrażnień oraz opóźnia ich odrastanie.
Wyciąg z rumianku wspomaga gojenie mikrourazów.
Sok z aloesu utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, przyspiesza regenerację i zmiękcza skórę.
D - pantenol, alantoina i witamina E błyskawicznie koją wszelkie podrażnienia skóry.
Efekty: delikatnie, bezboleśnie i dokładnie usunięte wszystkie włoski.

Skóra
wrażliwa
w tubie
krem
100 – 250ml, 50 - 100ml

Skuteczny

Używam tego kremu tylko do depilacji tzw. "wąsika" na twarzy. Krem nie pachnie czekoladą, zapach taki jak i wszystkie kremy do depilacji. Krem trzymam na twarzy ok. 6 minut i usuwam, kiedyś trzymałam dłużej i pojawiło się silne zaczerwienienie w miejscu, gdzie był nałożony krem. Ładnie usuwa włoski, skóra po użyciu jest gładka. P prostu działa.

Nie polecam

Ze względu na posiadanie tzw. "wąsika" postanowiłam zakupić krem do depilacji i tym razem wybór padł na Czekoladowy Krem do Depilacji Twarzy z firmy Perfecta. Stosując ten preparat, trzymałam się zaleceń producenta. Po pierwszym zastosowaniu zaskoczeniem była skuteczność kremu. Ale po niedługim czasie okazało się, że krem jest nie o tyle za silny, co podrażniający. W miejscu aplikacji kremu miałam nie dość, że zaczerwienioną skórę, to jeszcze w niektórych miejscach lekko "wypaliło" mi skórę, co spowodowało pieczenie. Pojawiły się także drobne krostki. Zmiany skórne utrzymywały się nawet do tygodnia. Nie polecam tego produktu!

Nikomu nie polecam.

Po pierwszym zastosowaniu było w porządku. Śmierdziało strasznie nawet po zdjęciu kremu z twarzy (używałam tego do okolic pomiędzy ustami a nosem). Ale to co stało się wczoraj, przeszło wszystkie oczekiwania. Produkt po prostu wypalił mi skórę na dzień przed ważnym spotkaniem. Cierpiałam jak cholera a nic nie dało się z tym zrobić. Dodaję, że zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją. Do tego ten okropny swąd. Dołączam zdjęcie mojej twarzy na drugi dzień po zdarzeniu. Używałam wielu kremów łagodzących więc i tak jest już lepiej. Zdjęcie oczywiście nie odzwierciedla tego, jak wyglada to na żywo. Jeszcze raz nie polecam.

Bardzo dobry

Dawno temu testowałam krem do depilacji nóg Joanna Sensual. Nie byłam zadowolona. Mam ciemne włosy i uznałam, że kremy nie będą dla mnie.
Czy to do nóg czy innych partii ciała.
Chciałam jednak wreszcie pozbyć się ciemnego meszku znad górnej wargi. Niby nie przeszkadza mi aż tak... ale zbliżało się tzw. większe wyjście. Poczytałam opinie o różnych kremach i skusiłam się na Epilady.
Obietnica delikatnego, ale skutecznego działania została spełniona. Zapach nie może być przyjemny przy tego typu produktach, ale ten jest naprawdę znośny.

Krem nie podrażnił by mojej skóry, gdybym nie przetrzymała go trochę za długo. Chciałam być mądrzejsza od producenta i jeszcze następnego dnia rano widoczne było zaczerwienienie. Zniknęło do popołudnia.

Pamiętajcie, zatem, by trzymać się zaleceń na opakowaniu dla własnego dobra.
:) Nie stosowałam dotąd na twarzy kremów depilujących. Efekt utrzymuje się już prawie półtora miesiąca. To chyba niezły wyniki, zwłaszcza przy ciemnych włoskach. Nawet jeśli w tej okolicy są słabsze i delikatniejsze.

Reasumując krem w całkiem niezłej cenie spełnia oczekiwania i nie podrażnia, o ile rygorystycznie trzymamy się zaleceń.

Używa produktu od: próbka

Spoko

Fajne, usuwa włoski zaskakująco dobrze, nie jest drogie, odrastają zaokrąglone więc nie trzeba potem cierpieć przy pocieraniu się spodni przy siadaniu jak to jest po goleniu... Jedyne zastrzeżenia co do szpatułki - dedykują krem do okolic bikini a szpatułka jest z ostrego plastiku, no halo! Używam szpatułki od veet z gumową końcówką.

Używa produktu od: próbka

no nie...

szukałam czegoś drogeryjnego do depilacji twarzy (leki zrobiły swoje i z delikatnych włosków zrobił się trochę bardziej wyraźny meszek) jako alternatywy dla nożyków (tych rossmanowych pakowanych po 2). Blondynką może i jestem, ale skoro producent pisze, że mam go trzymać tyle i tyle po nałożeniu to do tego się stosuję. Poszłam na kompromis trzymałam go 12 min. Po zdjęciu mazi, czułam się jakbym była jednym z włamywaczy w Kevin sam w domu...twarz była mega czerwona, jak poparzona, piekąca, więc szybko Panthenol poszedł w ruch i po kilku godzinach kolor zaczął wracać do normy. Może bym się nie czepiała, gdyby jeszcze produkt zadziałał, ale zebrał bardzo małą część włosków no i to pieczenie (brrrr!). W dodatku teraz moja skóra jest mega przesuszona, jeszcze chyba nigdy takiego wióru z cery nie miałam.
Po takiej przygodzie boję się go stosować chociażby na nogach. W dodatku szpatułka jest tragiczna (ostra, mega sztywna, nieporęczna).
P.S. krem nałożyłam równocześnie na brzuch, zaczerwienienia aż takiego nie było, ale lekkie podrażnienie i suchość, a efekt depilacji jeszcze mniejszy.

Skuteczny pod jednym warunkiem

Czekolady krem kupiłam przypadkiem, zabrakło tego kremu, który kupuję najczęściej. Właściwie to się bardzo dobrze stało. Kremu używam tylko do depilacji okolic bikini. Nie ma się co spodziewać zapachu czekolady, jest on raczej czekoladowo-chemiczny ale lepszy niż miał mój poprzedni krem. Epilady niestety nie zadziała w minut trzy, a nawet pięć. U mnie najlepsze działanie jest po 15 minutach. Po tym czasie wszystkie niechciane włoski są usunięte szpatułką. Mimo długiego czasu jaki trzeba go trzymać, najczęściej będąc w drogerii sięgam po niego.

fajny

Produkt o zapachu czekoladowym, który może nie jest to taki, że aż chce się to zjeść, ale jest znacznie przyjemniejszy od tego w normalnych kremach tego typu. Nadaje się do twarzy, pach i bikini. Nie miałam za wiele kremów tego typu, ale z tego jestem zadowolona. Uważam, że działa tak jak powinien no i do tego ma lepszy zapach od poprzedników. Ma ładne opakowanie i jest bardzo prosty w użyciu. Działanie ma takie jak obiecuje producent. Opakowanie jest wygodne, a sam krem ma bardzo fajną konsystencję.

Bardzo dobry

Super produkt do usuwania wąsika. Usuwa prawie wszystkie włoski. Nie podrażnia jeżeli trzymamy max 5 minut. Niestety włoski już odrastają po 3 dniach.

Dobry do twarzy

Używam do usuwania wąsika i jest genialny. Nie powoduje podrażnień. Wystarczy 5 min żeby cieszyć się gładką skórą. Może nie usuwa wszystkich włosków,ale żaden krem do depilacji tego nie robi. Ten usuwa większość włosków i nie sprawia,że rosną ciemniejsze. Nie pachnie jak czekolada ale przynajmniej nie śmierdzi jak typowe kremy do depilacji. Jak dla mnie super.

Robi co ma robić, ALE

Po pierwsze trzeba bardzo uważać, nie trzymać 10 min jak zalecił producent tylko 3-5 min. Plusem na pewno jest to, że można dokładnie (np. brwi) posmarować (ŁOPATKĄ, nie paznokciami) dane miejsce żeby uzyskać naturalny efekt. U mnie po depilacji skóra jest podrażniona, muszę delikatnie zmyć produkt wodą i posmarować alantanem i tak przez kilka dni, więc przed jakimś ważnym wyjściem lepiej to dobrze zaplanować i przetestować, żeby nie było niemiłej niespodzianki. Włoski odrastają po ok. tygodniu, ale czego się spodziewać jak nie wyrywamy ich z cebulką. Co do zapachu, słaba ta czekolada, a najgorsze jest to że czuję go na twarzy jeszcze kilka dni.
Dodam, że do tej poru używałam plastrów, jednak miałam wrażenie że miałam po nich ślady pasków na twarzy, dlatego chciałam przetestować coś co da niezauważalny efekt, ale teraz zastanawiam się czy użyję go ponownie...

Dobry i pachnący.

Używam tego kremu od jakichś dwóch lat. Jest moim pewniakiem do usuwania przeklętego wąsika - mam szczęście, że nie jestem brunetką z hirsutyzmem, ale i pecha, bo laser nie zadziała tak dobrze na dość jasne włoski. Ponadto mam cerę płytko unaczynioną, nie mogę używać wosku ze względu na delikatne naczynka i potworną skłonność do wrastających włosków. Zostaje zatem krem. Lubię go, bo jest gęsty (serio, bardzo gęsty - dziwią mnie głosy o wodnistości, ale może producent wprowadził jakieś zmiany, a tego nie wiem, bo jedno opakowanie wystarcza mi na jakieś półtora roku) i bardzo ładnie pachnie, zgodnie z obietnicą producenta. Nie śmierdzi jak inne tego typy preparaty, które wręcz wyżerają nos i szczypią w oczy.

Gładko się nakłada, nie spływa. Użyty w okolicy bikini nie spowodował podrażnień. Trochę słaby w kwestii depilacji pach - mam mocne włosy na głowie i takież w innych rejonach i trochę słabo sobie z tym poradził, mimo długiego czasu działania.

Baaardzo wydajny! Cena przystępna.
Łatwo dostępny. Cóż więcej pisać - polecam.