Asa, LaciBios Femina (Żel do codziennej pielęgnacji skóry okolic intymnych)

Asa, LaciBios Femina (Żel do codziennej pielęgnacji skóry okolic intymnych)

Skutecznie łagodzi podrażnienia błon śluzowych, wspomaga powrót do zdrowia w przypadku dolegliwości dróg rodnych oraz hamuje rozwój patogennej flory, zmniejszając ryzyko przykrych dolegliwości. Daje niezwykłe uczucie świeżości i czystości.
Żel do pielęgnacji skóry okolic intymnych:
- posiada optymalne pH (4,5) oraz aktywne substancje, które gwarantują potrójną ochronę – przeciwbakteryjną, przeciwgrzybiczą i przeciwpierwotniakową,
- jest przebadany przez lekarzy ginekologów,
- jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, w okresie połogu i karmiących piersią,
- zawiera naturalne składniki i jako jedyny żel na rynku do pielęgnacji skóry okolic intymnych jest wolny od: SLS, SLES, PEG, parabenów, sztucznych substancji zapachowych.
Żel do pielęgnacji skóry okolic intymnych stosuj zawsze:
- w celu łagodzenia podrażnień okolic intymnych,
- w sytuacjach nadmiernej suchości okolic intymnych wywołanych czynnikami różnego pochodzenia.

zapachowa
żele
żel
<50ml

Tak!

Kiedys czesto miewalam problemy intymne, zbyt duza ilosc antybiotykow, jedna infekcja niewyleczona przechodzila w druga i w koncu po serii kuracji antybiotykow, globulek, masci itp postanowilam codziennie zapobiegawczo stosowac ten oto zel i ....... Jest swietny, a przede wszystkim skuteczny

Pomaga

Żel jest przydatny po goleniu jak i do codziennej pielęgnacji. Nawilża, regeneruje, łagodzi. Szybko zasycha, nie klei się, jest bezzapachowy. Niestety jest mało wydajny. Buteleczka mogłaby być większa, a cena mniejsza :) Trochę trudno wydobyć resztki produktu.

Nie polubiłam

Tego typu żel staram się mieć zawsze przy sobie.
Przydaje się w przypadku, gdy "coś tam zaczyna się dziać".
Zazwyczaj stosuję żel provag, ale postanowiłam wypróbować coś nowego.
Niestety nie polubiłam go.
Dostępny jest w kiepskim opakowaniu- tubce- nie byłoby to może złe, gdyby nie to że żel ma strasznie gęstą konsystencję, i wręcz wylewa się z tubki.
Zdecydowanie wolę Provag, który jest zamknięty w fajnej buteleczce z pompką, konsystencja jest gęsta i trzyma się na skórze, a nie spływa.

Żel ma konsystencję rzadką,o zapachu neutralnym. Stosuję ten preparat codziennie rano i czasem wieczorem. Używam go 3 miesiące. Preparat skutecznie chroni przed infekcjami intymnymi, łagodzi podrażnienia. Przy stosowaniu tego preparatu wraz z emulsją do higieny intymnej nie dopadła mnie żadna infekcje. Co jest dla mnie bardzo ważne. Próbkę tego żelu dała mi sama pani ginekolog. Można go brać także w ciąży.

Spełnia zadanie

Żel jest skuteczny, delikatny i bezzapachowy, bardzo wydajny. Sprawdza się i do pielęgnacji na co dzień i stosowany okazyjnie w celu prewencji przed infekcjami intymnymi. Warto mieć taki produkt.

Świetny! Odkąd go stosuję, moje problemy intymne zanikły!

Jestem bardzo delikatna w tamtych okolicach, wiecznie mam jakieś podrażnienia, pieczenia czy stany zapalne. Odkąd go stosuję (nawet nieregularnie) wszystkie dolegliwości zanikły. Nawet nie muszę mięć specjalistycznie dobranego płynu do higieny intymnej, ponieważ ochrania mnie przed podrażnieniami. Świetny po współżyciu, gdyż łagodzi ewentualne otarcia itp. Bardzo wydajny, mimo niewielkiego opakowania. Dzięki niemu bez obawy przed zakażaniami chodzę na basen, co wcześniej było moją zmorą.

a ja nie widzę zachwytu

Dostałam dwie probki tego produktu, wraz z zakupionymi tabletkami. Mam skłonność do zapalenia gruczołów i żel ten stosowałam w takim przypadku. Wiedziałam, że nie zlikwiduje on samego zapalenia ale myślałam, ze złagodzi trochę podraznienie, może ból, sedzenie. Niestety, podczas stosowania zauwazyłam wręcz pogorszenie stanu, mój problem się nie zmniejszal a wręcz powiększal. Zupełnie jakby ten żel, zamiast łagodzić, jeszcze bardziej pobudzał.
Niestety ale muszę odstawić ten specyfik, tym bardziej, że odnalazlam podoby żel z Iladianu i ten jest super. Juz po jednym użyciu zlagodził mi ból. Przespałam calą noc, poraz pierwszy od 3 nocy. (nie mogłam spać z powodu bólu podczas leżenia)

Używam tego produktu od: kilka razy probowałam
Ilość zużytych opakowań: dwie próbki niestety nie całe

Przydaje się.

Produkt znajduje się w małej tubce, która zamykana jest na klik. Ma lekką konsystencję, jest bezbarwny i bezwonny.

- idealnie nawilża okolice intymne
- ma działanie łagodzące
- zapewnia komfort
- chroni przed infekcjami, podrażnieniami
- daje uczucie świeżości
- jest wydajny.

Powinna go mieć każda, dbająca o siebie kobieta.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

cudowny

Działanie

+ Żel jest faktycznie bardzo skuteczny jeśli chodzi o podrażnienia.

+ Świetnie nawilża okolice intymne, przynosi ukojenie po depilacji, zdecydowanie polecam jako niezbędnik każdej kobiety.

+ Pomaga załagodzić ewentualne pieczenie skóry, ma właściwości kojące.

+ Do tego niezwykle wydajny i tani. Jedno opakowanie używałam przez prawie pół roku, teraz jestem w trakcie drugiego;

+ Żel chroni okolice intymne przez innymi infekcjami, stanowi dobrą barierę obronną, przez co także noszenie wkładek staje się bardziej komfortowe;

Gorąco polecam, można również stosować przed czy po stosunku, aby zlikwidować dyskomfort skóry i nieco ją nawilżyć

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Jak dla mnie - najlepszy

Kupiłam go na podrażnienia po goleniu okolic intymnych. Koleżanka mi go poleciła, bo już dawno stosowała. Spróbowałam więc i ładnie złagodził zaczerwienienia i drobne ranki na skórze. Przeczytałam skład i uznałam, że skoro zawiera kwas mlekowy i ma pH 4,5 to będzie dobrze chronił przed infekcjami intymnymi, dlatego stosuję go codziennie rano po prysznicu i kiedy idę na basen. Nie brudzi bielizny, nie uczula i jest delikatny dla skóry.

Mój typ

Kupiłam ten żel kiedy zaczęłam chodzić na basen. Zależało mi, by zawierał kwas mlekowy i miał niskie pH, dzięki czemu wpływałby na zachowanie odpowiedniego pH okolic intymnych i chronił mnie przed infekcjami. LaciBios femina bardzo dobrze się sprawdza w tej roli (używam go wraz z płynem do higieny intymnej z lacibiosu). A dodatkowo łagodzi podrażnienia i pieczenie po stosunku i depilacji okolic intymnych. Nie uczula i nie wysusza. Na pewno jeszcze długo nie zmienię go na inny żel do pielęgnacji intymnej.

Chroni i koi

Żel LaciBios femina jest zdecydowanie moim ulubionym żelem :) Wypróbowałam kilka podobnych produktów, ale żaden tak dobrze na mnie nie działał. Używam go już dość długo więc zauważyłam, że:
- chroni okolice intymne przed infekcjami
- nawilża
- łagodzi podrażnienia po stosunku oraz otarcia powstałe po długim chodzeniu w obcisłych spodniach (zdarzało się to czasem w podróży)
- koi pieczenie i swędzenie okolic intymnych po goleniu
- nie uczula.

Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie