Idea 25, Tess, Żel do higieny intymnej z wyciągiem z kory dębu

Idea 25, Tess, Żel do higieny intymnej z wyciągiem z kory dębu

Wspomaga leczenie zachowawcze dolegliwości proktologicznych.
Działa ściągająco, przeciwzapalnie oraz obkurczająco na naczynia krwionośne. Wspomaga leczenie hemoroidów oraz infekcji typu świąd, pieczenie, upławy. Niezbędny przed i po operacjach proktologicznych. Doskonały dla osób o szczególnej potliwości stóp - działa osuszająco i bakteriobójczo.

Cena: 16 zł / 330 ml

żele
z pompką
żel
>250ml
Skóra
podrażniona

Tess Żel do higieny intymnej Kora Dębu

Bardzo przyzwoity żel do higieny intymnej.
Delikatnie myje tworząc pianę.
Dobrze się spłukuje.
Koi skórę i błony śluzowe, łagodzi podrażnienia i nie uczula.
Posiada wygodne opakowanie wyposażone w poręczną pompkę.
Delikatny zapach.
Bardzo dobra wydajność.
Stosowany codziennie zapewnia komfort i świeżość miejsc intymnych.

Higiena intymna

IDEA 25 Tess Żel do higieny intymnej z wyciągiem z kory dębu - wspomaga leczenie zachowawcze dolegliwości proktologicznych!
Działa ściągająco, przeciwzapalnie oraz obkurczająco na naczynia krwionośne. Wspomaga leczenie hemoroidów oraz infekcji typu świąd, pieczenie, upławy. Niezbędny przed i po operacjach proktologicznych. Doskonały dla osób o szczególnej potliwości stóp – działa osuszająco i bakteriobójczo.

Butelka z żelem jest poręczna dodatkowy dozownik dostosowuje odpowiednią ilość produktu. Żel jest przezroczysty, gęsty. Zapach ma delikatnie słodki, przyjemny. Nie podrażnia skóry w miejscach intymnych. Po użyciu czujemy się świeże i czysto. Delikatnie się pieni oraz dobrze spłukuje. Możemy stosować go również podczas „tych dni”

Wyglądają nowocześniej

Szukałam tego żelu od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży - polecała mi go jeszcze przyjaciółka i moja mama. I nigdzie nie mogłam znaleźć. Idealnie - na 3 tygodnie przed porodem znalazłam - po prostu odświeżyli opakowania.
Kupiłam od razu dla mamy, żeby sprawdziła czy to ten sam i potwierdziła. Stosuję z ogromną przyjemnością już 3 miesiąc i zbliżam się do końca butelki - świeżość, czystość i to czego moje ciało po porodzie potrzebuje - ściągnięcie i zapobieganie wszelkim infekcjom - cudeńko.
Mógłby wyraźniej pachnieć, ale lekarz mi nawet powiedział, że im bardziej pachnący kosmetyk przeznaczenia intymnego tym bardziej szkodzi niż pomaga, zatem zakładam, że tak miało być. Dosyć drogi, ale jak porównałam składy z podobnymi żelami na rynku to ten ma najkrótszą listę składników więc wolę zapłacić, zwłaszcza, że jest super wydajny.
Kupiłam na allegro od bezpośredniego dystrybutora IDEA25. Zdjęcie z aukcji - nie mam czasu na robienie własnych :/

Mój KWC!

Kupuję ten i z tymiankiem.
Najlepszy !Stosujemy od wieeeelu lat, ja i mój mąż :)
Dobrze myje,przyjemnie się pieni,nie podrażnia,łagodzi.
W 100% spełnia obietnice producenta.
Kupuję na Allegro.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

KWC

Wypróbowałam wiele tego typu produktów ale ciągle wracam do Idea 25. Wypróbowałam już chyba wszystkie wersje tego płynu i wszystkie świetnie się spisały, czyli tajemnica sukcesu jest baza. Bardzo delikatny, łagodzi wszelkie podrażnienia, niezastąpiony przy nawracających infekcjach. Wydajny a jakość rekompensuje cenę i oczekiwanie na przesyłkę. Zamawiam na Esentii.

Używam tego produktu od: chyba 2003 r.
Ilość zużytych opakowań:niezliczone

Bardzo dobry

Używam go od wielu lat (miał wtedy inną nazwę) i bardzo sobie chwalę. Zapach mnie nie zachwyca, ale jest tak delikatny że mi nie przeszkadza.
Jako jeden z nielicznych żeli nie wywołuje podrażnień, a nawet łagodzi.
Jedynym minusem jest jego dostępność. Jestem uzależniona od jednej osoby która kupuje te kosmetyki dla siebie i kilku znajomych.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Najlepszy

Dobry kosmetyk, faktycznie łagodzi, ma przyjemy, delikatny zapach, odpowiada także mojemu mężczyźnie. Może służyć jako preparat do mycia całego ciała.
Zastrzeżenia mam tylko do opakowania produktu - pompka wydaje mi się niezbyt poręczna. Jednak znalazłam na to sposób. Żel przelewam do bardzo praktycznego opakowania po piance do higieny intymnej Lirene. Dzieki temu otrzumuję produkt w postaci gestej, kremowej piany. Za żelami nie przepadam, ponieważ są zimne i nieprzyjemne w zetknięciu ze skórą. Po przekształceniu tego żelu w piankę - jest IDEAlnie. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 i trochę

milutki

Bardzo lubię go stosować.A jego kojące działanie doceniam zwłaszcza podczas tych trudnych,ale nieuniknionych dni w miesiącu.Doskonale myje,odświeża,nie uczula,fajnie się pieni i dobrze spłukuje.Do zapachu też nie mam zastrzeżeń.Poza tym jest wydajny,bo jest go dużo,a już niewielka ilość spokojnie wystarczy do umycia.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Super.

Kupuję go od lat, jeszcze od czasów, gdy nazywał się inaczej. Stosuję na zmianę z jego "koleżankami" o innych zapachach/składach. :)
Używałam różnych, Oriflame, Ziaja, AA, Avon - każdy inny na dzień dobry traci przy serii Idea25 (dotyczy to wszystkich rodzajów).
Idea25 jest najlepsza, bez dwóch zdań. :)

Używam tego produktu od: ponad 10 lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

stary kumpel :)

używam go od paru lat, bo moja mama właśnie wtedy zaczęła go kupować.
przyzyczaiłam się do niego, do wyodnego opakowania, delikatnej konsystencji i zapachu i doceniłam to dopiero, jak mama kupiła płyn Avonu.... tęsknię za tym płynem Tess :)

Naprawdę niezły

Jest to jeden z nielicznych płynów ,który nie powoduje u mnie żadnych podrażnień,wręcz przeciwnie ma właściwości kojące i lecznicze.Mogą go stosować kobiety młode i ich mamy.Płyn jest w poręcznym opakowaniu i jest bardzo wydajny.

Oj nie

Zdecydowanie nieprzyjemny.
Dopiero teraz przeczytalam jakie ma rzeczywiscie zadanie, sadzilam ze jest to "normalny" zel lagodzacy.
Nieprzyjemny, bo po uzyciu skora swedzi (zauwazyla to takze moja mama) i jakies dziwne, ogolnie niemile uczucie. Moze to tylko moje zdanie, ale zdecydowanie zostane przy AA lub Ziaji