Calvin Klein, Eternity EDP

Średnia ocena: 2.59/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.56/5

zobacz więcejzwiń

`Calvin Klein Eternity` to kwiatowe perfumy dla kobiet, wprowadzone na rynek w 1998 roku.
Historia tego zapachu zaczęła się od ślubu Kleina z jego byłą asystentką, Kelly Rector. Kreator mody podarował jej wówczas zabytkową, ozdabianą brylancikami obrączkę, którą przed laty książę Windsoru Edward wręczył ukochanej, Wallis Warfield Simpson. Na wewnętrznej stronie tego klejnotu wygrawerowane było słowo `eternity` - symbol wielkiej miłości i oddania.
Zakochany stylista postanowił dodatkowo uczcić swój związek z Kelly poprzez wykreowanie zapachu, w którym zamknięte byłyby najpiękniejsze uczucia i namiętności.
Romantyczny bukiet kwiatów zmieszany z przyprawami, aromatem lasu i zielonymi nutami najbardziej odpowiadał jego wyobrażeniom. Nazwa mogła być tylko jedna - `Eternity`.
Flakon perfum `Calvin Klein Eternity` z kryształu i srebra ma symbolizować uczucie i oddanie. Zaprojektowali go wspólnie Klein i Pierre Dinand.

Kategoria: kwiatowo - goździkowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: akordy liści, olejki cytrusowe
nuta serca: róża, fiołek, konwalia, goździk
nuta bazy: sandałowiec, heliotrop, piżmo

Cena: ok. 150zł / 100ml

45% jesień/zima 55% wiosna/lato

Inspirujące

Są osoby, które zachwycają się tym zapachem, dla mnie ciężkie, dosyć trudne do określenia. Bo nawet nie wiem czy mi się podobają czy nie. Zużyłam dwa flakoniki tych perfum. Są trwałe - to fakt, zostawiają ogon, ale tak nie do końca w moim stylu.

Lubię ten zapach

o jest produkt ktory niezmiennie towarzyszy mi juz od dwudziestu lat ,tak jakby byl stworzony tylko i wylacznie dla mnie,jakby jego tworca byl co najmniej moim dobrym znajomym ktory znajac mnie "od podszewki" stworzyl to dzielo po to , by podkreslic moje "ja" widoczne i uwypuklic "ja" ukryte .....i dlatego z czystym sumieniem zapach ten moge polecic osobom o podobnej do mnie chemii i osobowosci.......a wszystkim zycze trafnych wyborow

zapach oliwki do ciała dla dziecka

Uwielbiam ten zapach Calvin Klein jako jeden z nielicznych tej marki. Perfumy mocne trwałe, kojarzą mi się z oliwką dla niemowlaka. Kiedyś kobieta na ulicy zaczepiła mnie pytając czym tak pięknie pachnę wiec taka recenzja mówi sama za siebie :)

Super

Calvin Klein, Eternity EDP dostałam w prezencie. Uwielbiam zapachy od Calvina Kleina i ten również przypadł mi do gustu.Jest on dość charakterystyczny i nie każdemu na pewno przypasuje jednak ja go bardzo lubię.Piękny, mocny, długo się utrzymuje . Opakowanie proste, bardzo minimalistyczne.

Jedne z moich ulubionych

Perfumy Eternity marki Calvin Klein to jedne z moich ulubionych.
Opakowanie jest eleganckie i proste jednocześnie. Posiada funkcjonalny atomizer.
Zapach jest bardzo ładny, dość mocny i długo utrzymujący się na skórze a jeszcze dłużej na ubraniu. Są to głównie nuty kwiatowe z domieszką piżma.
Dla mnie idealny na każdą porę roku, na każdą porę dnia i na każdą okazję.

Używa produktu od: próbka

Pierwsze nuty - Stomatologiczny zapach...

WADY PRODUKTU:

- trochę jakby unisex
- zapach świeżo ściętego drzewa po deszczu, kwiatów w wodzie
- kojarzy mi się z wonią u dentysty lub w punktach aptecznych
- zapach jest inny niż wszystkie, wyróżnia się w tłumie, ale nie jest to ładny zapach.
- ciężki, gęsty, chłodny, duszący, intensywny, głęboki, ostry
- może wywoływać bóle głowy u osób wrażliwych
- wdychany powoduje w nozdrzach bardzo mocne odświeżenie prowadzące do kataru (porównuje to do gum Halls)
- nie nadaje się na randki

ZALETY PRODUKTU:

- bez słodkich nut
- trwałość, jeszcze na drugi dzień pachnie intensywnie
- cena

Zapach nie przypadł mi do gustu, ale duży plus za trwałość :)

EDIT:
Po trzech dniach zapach jest ładny, głęboki przyjemny. pachnie trochę męsko, bardzo świeżo, pociągająco. Już nie drażni nozdrzy. Interesujący, lekko wyrazisty, a jednocześnie delikatny. Idealny na wieczór, randkę.
Jest fajny po wywietrzeniu, ale od razu po aplikacji jest nieznośny!

Piękny, cudowny, niepowtarzalny zapach

Piękny, cudowny, niepowtarzalny zapach, którego nigdy nie zapomnę. Na kilka lat odeszłam od tych cudownych perfum, żeby wrócić teraz. Teraz wróciły - cudowne, pięknie zapakowane, oryginalne.
Wystarczy jedno psiknięcie w okolice szyi i mogę cieszyć się zapachem bez potrzeby rozcierania perfum po ciele.
Jeżeli chodzi o sam zapach to dla mnie osobiście jest intrygujący. Nigdy nie jest taki sam. Czasem bardziej przypomina zapach lasu, innym razem białych kwiatów, a jeszcze innym oliwki... pachnie świeżo ściętą lilią...
Wiem, że mnie otacza, ale nie drażni, nie skupia uwagi mojej i wszystkich dookoła na sobie. Jest bardzo trwały. Najbardziej lubię chwile, kiedy wychodzę po całym dniu, nawet lekki podmuch wiatru unosi zapach w górę i na nowo mogę go poczuć, przypomnieć sobie, że jest ze mną. Jest jednym z moich ulubionych zapachów.

klasyczny zapach

Eternity to dla mnie zapach klasyczny, oczywisty, przez co spokojnie można go stosować na co dzień. Nie dusi, nie mdli. Wygrywa właśnie swoją prostotą. Nadaje się na każdą porę roku.

Piękny i trwały zapach!

Bardzo polecam! Perfumy są bardzo trwałe, wystarczy jeden przycisk, a zapach trzyma się nawet i po praniu.. Zależy jaki materiał. Zapach jest świeży i bardzo przyjemny dla nosa.

Klasyk

Zapach to dla mnie osobiście jest intrygujący: zależy gdzie i kiedy go używam i pachnie różnie. Nigdy tak samo. Czasem bardziej przypomina zapach lasu, innym razem białych kwiatów, a jeszcze innym oliwki, świeżych mydlin, białej czystości.
Nie jest natrętny. Wiem, że mnie otacza, ale nie drażni, nie skupia uwagi mojej i wszystkich dookoła na sobie. Bardzo trwały.

Numer 1.

Eternity dostałam kiedyś na prezent od mojego chłopaka, zakochałam się w ich zapachu. Za sobą mam już parę dobrych buteleczek i myślę że jeszcze na długo ze mną zostaną. Mają bardzo delikatny, świeży i piękny zapach. Nie lubię ordynarnych, mocnych, które czuć na kilometr perfum, te są zupełnie inne. Wiele osób się mnie pytało, co to za cudo że tak przepięknie pachnie. To właśnie one. Używam ich na codzień, bo nie mogę się bez nich obejść. Polecam gorąco, szczególnie dla młodych kobiet. :)

Uwielbiam je!

To romantyczny, kwiatowy zapach, pasujący do eleganckich kobiet. Klasyk, który mam wrażenie, że będzie trwał wiecznie. Idealny do noszenia na co dzień jak i specjalne okazję. Uwielbiam jego doskonałą trwałość i to, że tworzy wokół przyjemną aurę. Plus za cenę :)