Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

'Obsession Night' to seksowny, wyrafinowany zapach. Nowa wersja 'Obsession' powstała z myślą o młodych, wyrafinowanych, pełnych życia kobietach. Calvin Klein stworzył zapach dla ryzykantek, które nie boją się eksperymentów.

Nuty zapachowe: bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, białe kwiaty, dzięgiel, gardenia, róża, konwalia, jaśmin, wanilia, bób Tonka, ambra, poziewnik polny, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe.

64% jesień/zima 36% wiosna/lato

Trzeba go lubić

Uznałam że kupuję co rusz nowe wody toaletowe 30 ml i szybko mi się kończą więc kupiłam w ciemno ( nie było żadnego testera) tą wodę perfumowaną na promocji 100ml/90zł w Rossmannie w lutym. Zapach ten jest dość specyficzny, trzeba go lubić. Z początku używałam jej zawzięcie ( w końcu miałam 100 ml) tak że z czasem przyzwyczaiłam się i przestałam ją czuć a także zaczęła mnie drażnić a również głowa od niej boleć. Odłożyłam ją na dwa miesiące na półkę, teraz gdy nadeszło lato znów wyciągnęłam i są super. Także więc trzeba z nimi jak z każdymi ostrożnie, czasem na jakiś czas odłożyć na bok. Moim zdaniem odpowiadają i na dzień i na wieczór i na każdą porę roku.

Ulubione perfumy

Perfumy Calvin Klein Obsession Night używam już od kilka lat i jak do tej pory nie znalazłam lepszego zapachu od nich. Perfumy są świeże, używam je przez cały rok i o każdej porze dnia. Zapach jest przepiękny i utrzymuje się przez długi czas.

Kocham ich "ciężkość".

Dostałam je w prezencie i przepadłam. Kocham je stosować zarówno zimą jak i latem.Nigdy mi się nie nudzą, mimo że mój nos się do nich przyzwyczaił. Często słyszę pytania czym pachnę mimo, że już dawno zapomniałam, że dziś ich użyłam.
Zapach jest seksowny, ciężki. To nie jest typowy kwiatowy zapach a perfumy, które nie spodobają się delikatnym i wrażliwym nosom.
Trwałość jest dobra, długo utrzymują się na ubraniach. Są wydajne, używam ich często a nadal końca nie widać.

Używa produktu od: próbka

Nie dla mnie! pieprzowy zawrót głowy!

WADY PRODUKTU:
-ostry, męczący zapach
- nie dla wrażliwców
- intensywny, z ogonem
- pieprzowo - słodki
- nie nadaje się na ciepłe dni, raczej na jesienne wieczory
- nie jest zapachem typu "wow, muszę go mieć"
- kojarzy mi się z zapachem bazarowym

Zdecydowanie zapach nie pasuje do mojej osoby.

Seksowne, tajemnicze

Perfumy otrzymałam w grudniu jako prezent. Powiem szczerze, że większego wrażenia na mnie nie zrobiły. Takie ot zwykle, ale trwałe ;) no i przyszło lato... A dokładniej letnie wieczory... Zaczęłam ich używać właśnie taką pora , na randki, tylko wieczorem. I dziewczyny... PRZEPADŁAM! To jest SZTOS! Te perfumy wieczorowa letnią porą dostają takiego kopa, że facetom zmysły szaleją ???? one są stworzone do uwodzenia, piękne, świeże, z męską nuta, delikatnie słodkawe, niesamowicie działają na zmysły. Sprawiają , że kobieta jest tajemnicza, seksowna. Są to jedne z moich ulubionych zapachów na letni wieczór. Na pewno kupię je ponownie. Nie wyobrażam sobie używać ich zima. Ogromnym plusem jest to że są mega trwale! Na włosach czuje je dwa dni???? bardziej dla brunetki niż blondynki.

Edytuje po czasie... Te perfumy to jednak moj hit. Nic piekniejszego co by do mnie bardziej pasowało nie znalazłam. Ten zapach to cała ja. Uwielbiam go. Mój facet nie może oderwać się od mojej szyi gdy mam go na sobie. Trwałość rewelacyjna. Czuć na drugi dzień. Nawet ON czuje go po naszym spotkaniu , gdy już razem nie jesteśmy. Dla mnie cudo. Będę kupowała dopóki nie wycofają. Czuje się w nich mega tajemniczo.

Rewelacyjny zapach!

Perfum Calvin Klein Obsession Night jest świetny, elegancki, zmysłowy, bardzo trwały zapach. Idealny na wielkie wyjścia, bardzo wieczorowy i seksowny. Polecam ten zapach serdecznie.

Bardzo fajny zapach na wieczór

Lubię te perfumy zapach dość intensywny ,mocny i długotrwały na wieczorne wyjścia w sam raz.Cena i pojemność jak dla mnie okej .Nuta pieprzowa nie każdemu przypadnie do gustu ale jak dla mnie jest spoko.

Piękny zapach.

Bardzo lubię perfumy od Calvina Kleina. Ten zapach ma orientalno-kwiatowe nuty. Idealnie nadaje się na randkę lub wieczorne wyjście. Zapach jest bardzo ładny i tajemniczy. Buteleczka jest pomysłowa, bardzo mi przypadły do gustu. Polecam, każdej młodej kobietce, jeżeli szukają Zapach na ważny dzień;))

Piękny

Perfum z serii Calvin Klein jest bardzo przyjemny, kobiecy, subtelny. Zapach utrzymuje się dośc długo. Mogę polecic go każdej kobiecie. Cena tez jest w miare fajna

Perfumy delikatne codzienne

Perfumy mają bardzo fajna nieoklepaną nutę zapachową, naturalną , przez co nadadzą się zarówno na wieczór jak i na dzień.
Są słodkie ale nie przesłodzone, nie czuć w nich cukrowego ulepku.
Na uznanie zasługuje buteleczka . Bardzo ładnie prezentują się na toaletce. Zapach dość trwały, czuć je cały dzień. Na ubraniach jeszcze dłużej.
Dla osób lubiących niebanalne zapachy.
Polecam.

Mój ulubiony

Kocham ten zapach. Nie znalazłam jeszcze innego, który by mi tak odpowiadał. Zapach jest zmysłowy, ale nie jest przy tym ciężki. Zapach utrzymuje się, według mnie, bardzo długo, czuję go na sobie niemal cały dzień.

Zmysłowy intensywny zapach idealny na wieczorne randki

Perfumy dostałam od mojego męża na urodziny. Co więcej wybierając je, nie miał pojęcia jak pachną ???? poleciła mu je sprzedawczyni w rossmanie i od tamtego czasu są to moje ulubione perfumy. Ich zapach towarzyszy mi od lat. Są trwałe, intensywne, odpowiednie zarówno na co dzień jak i na wieczorne wyjścia. Mają specyficzny wyrafinowany zapach. Faworyt wśród moich perfum! Na promocji w rossmanie dostępne za ok 100 zł