Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

Calvin Klein, Obsession Night Women EDP

'Obsession Night' to seksowny, wyrafinowany zapach. Nowa wersja 'Obsession' powstała z myślą o młodych, wyrafinowanych, pełnych życia kobietach. Calvin Klein stworzył zapach dla ryzykantek, które nie boją się eksperymentów.

Nuty zapachowe: bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, białe kwiaty, dzięgiel, gardenia, róża, konwalia, jaśmin, wanilia, bób Tonka, ambra, poziewnik polny, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe.

Cena: 290zł / 50ml; 350zł / 100ml

63% jesień/zima 37% wiosna/lato

Mój ulubieniec

Są to perfumy, do których zawsze wracam! Cudowny, jednak silny zapach, chodź według mnie idealnie pasujący na co dzień jak i większe imprezy. Trwałość- na ubraniach do prania, na ciele do kąpieli. Spora pojemność i przystępna dla każdego cena.

piękny

Zapach jest mocniejszy, ale nie jest duszacy.
Idealny na codzień dla osób lubiących cięższe zapachy. Jest bardzo kobiecy i świeży.
Jest też wydajny i trwały. Utrzymuje się prawie cały dzień.
Ma ładne, wygodne opakowanie i ładnie wygląda

Zawsze do niego wracam

Uwielbiam ten zapach! Dostałam go pierwszy raz od siostry w prezencie, od tamtego momentu wciąż do niego wracam. Jego cena w rossmanowskiej promocji powala około 89zl za 100ml a zapach utrzymuje się bardzo długo.

Baardzo przyjemny

Uwielbiam te perfumy. Są bardzo trwałe, pięknie pachną i za 100 ml około 89zł to naprawdę niewiele. Zapach jest kobiecy, cięższy, ale nie duszący. Pasują na każdą porę roku i na każdą porę dnia. Flakon jest porządny, ładnie wykonany. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!

Moje ślubne <3

Kocham te perfumy :) Kupiłam je przed ślubem o zgrozo bez uprzedniego wąchania (kupione w Rossmannie - nie było próbki) wyczytałam tylko w necie jakie ma składniki i nuty i wzięłam w ciemno - co będzie to będzie - no i było bosko. Te perfumy są absolutnie fenomenalne i często do nich wracam - nie używam ich non stop bo boję się że mi się znudzą. Są dość intensywne i bardzo długo się utrzymują na skórze. Flakonik uroczy w pięknych kolorach :) Te perfumy często są na promocji w Rossmannie i zawsze wtedy się na nie skuszę :) Do tych perfum będę miała sentyment do końca życia, bo użyłam ich na swój ślub. Kilka osób nawet pytało czym pachnę bo tak ładnie. Polecam każdemu kto lubi dość intensywne i ciężkie zapachy, ale bardzo intrygujące :)

Moje naaj

Moje ulubione perfumy.
Kocham ten zapach. Są nieprzeciętne, kobiece i seksowne. Utrzymują się bardzo długo, a ubranie pachnie długotrwale.
Flakonik prezentuje się bardzo ładnie, a kupuję je zawsze z promocji - Rosmann -100ml za 89zł.

Wyrazisty.

Zapach z kategori tych "cięższych" ale nie przytłaczających.
Obecnie 3 flakon w użytkowaniu.
Orientalno kwiatowy, trwały, nie trzeba się "dopsikiwać" w ciągu dnia gdyż są to perfumy bardzo trwałe co uważam za jeden z ich atutów.
Na ubraniach - mega trwałe - utrzymują się do ponownego wyprania.

Bardziej na wieczór niż na dzień - do pracy +/-.

Źródło seksapilu

Obsession night to perfumy dla kobiet które twardo stąpają po ziemi i są na tyle odważne że będą potrafiły udźwignąć ogrom seksapilu.

Kiedy używam tych perfum moja samoocena wzrasta o 100000 punktów.
Czuje się wtedy powabna, seksowna i mam ochotę na to aby każdy miał możliwość poczuć ich nieziemski zapach.

Flakonik jest przepiękny. Idealnie prezentuje się na toaletce i każda koleżanka mi go zazdrości.

Zapach posiada przepiękne nuty kwiatowe oraz drzewne, które uwodzą i utrzymują się przez caly dzień.

Jestem zachwycona nimi. Są moimi ukochanymi perfumami.
Należy jednak pamiętać że trzeba byc w stanie unieść ich ciężar ;)

Przemiły zapach.

Obsession Night jest z całą pewnością zapachem bardzo przyjemnym, lekkim i nie przytłaczającym. Otula kobietę mgiełką nadającą poczucie miękkości i kobiecości. na pewno nie jest to zapach na noc i wieczór. Lekkie drzewo kaszmirowe z nutą wanilii, pomarańczy i białych kwiatów. O słabej projekcji i niezbyt długiej trwałości. Ale przez te wszystkie lata, w ktorych towarzyszył mi tez zapach, ani przez moment nie przestałam go lubić. Bezpieczny na prezent. Złagodniała wersja Code Armaniego, bo pewnie się wiele osób ze mną nie zgodzi, ale te zapachy mają cos wspólnego ze sobą.

Obłędny !!!

Zapach obłędny i urzekający, uwodzicielski i trochę zadziorny. Jestem bardzo zadowolona i jest na podium wraz z kilkoma innymi moimi perełkami . Często go zamawiam i choć jest intensywny to nie przytłacza. Bardzo wyraźny i wyrafinowany . Jak dla mnie dobry na cały rok . Długo utrzymuje się na ciele i na ubraniu.

Uwodzicielski zapach

Zapach bardzo intensywny , długo się utrzymuje , ma słodki zapach. Polecam raczej na wieczór, stosować bo zapach jest bardzo intensywny. Nadaje się bardziej na zimowe dni, podczas lata jest trochę za ciężki .Ładna buteleczka, cena bardzo korzystna

Piękny zapach lecz nie trwały

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona zapachem, a spróbowałam w życiu chyba większości popularnych perfum.
Jedne za słodkie, inne za cierpnie, za ciężkie. To, co denerwuje mnie w perfumach, to że pachną... perfumami, czyli generalnie sztucznie.
Ten ma ciężar i zapach wody toaletowej, mimo, że jest perfumowany. Na mojej skórze przypomina zapach świeżego i sterylnie czystego lasu, z mnóstwem brzóz i licznymi przejrzystymi źródłami. Pachnie jak coś, co znam z życia, a nie jak mieszanka chemii w butelce. :)
Man zastrzezenie co do buteleczki, wyglada elegancko, szklana buteleczka jest przyciemnianą na granta lecz widzisz ile zużyłaś perfum, ten minus to do zakrętki, jest wykonana z miłego antypoślizgowej w dotyku materiału, aczkolwiek się nie domyka lub ciężka ja otwazyć.
Drugi minus to trwałość, którą oceniam na 3, choć przy tak nienachalnym zapachu nie jest problemem psiknięcie się kilka razy dziennie.