Calvin Klein, Euphoria EDP

perfumeriawiki.pl

perfumeria Divanii.pl
Średnia ocena: 3.00/5

zobacz więcejzwiń

`Euphoria` to seksowny zapach działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja.
To zapach, którym Calvin Klein zaskoczył wszystkich. Świeży, lekko owocowy sprawia, że poczujesz euforyczny przypływ energii, czerpanej z egzotycznych kwiatów i owoców.
Flakon, którego inspiracją były pąki orchidei zaprojektował Fabien Baron.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoc granatu, daktyle, zielona nuta
nuta serca: kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea
nuta bazy: płynna ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe.

68% jesień/zima 32% wiosna/lato

Euphoria - najlepszy klasyk

Euphoria jak dla mnie jest najlepszym topowym perfumem, elegancki i zmysłowy. Zawsze po jego użyciu wszyscy w okół mówią mi, ze wspaniale pachne ????
Polecam ten zapach bardziej w okresie jesienno zimowym i na wieczory lub większe wyjscia,

Uwielbiam go

Uwielbiam te perfumy.
Ten piękny flakonik dostałam w prezencie i był to totalny szczał w dziesiątkę. Bardzo przypadł mi do gustu. Dla niektórych może wydawać się ciężki - słodki ale ja takie lubię
Gdy tylko otworze pokrywkę od razu w zmysłach mam tropikalne kraje, egzotykę. Czuje się jak bym była na gorących wyspach.
Świeży, lekko owocowy zapach długo utrzymuje się na skórze

Bardzo go lubię ale nie używam na co dzien. Stoi na toaletce i czeka na wyjątkowe okazje.

Ponadczasowy i wytrwały

Produt ten dostałam w prezencie.
Zawsze miałam.wrażenie ze te perfumy sa zbyt ciężkie oraz mocne - jednak bardzo sie myliłam.
Po ich zaaplikowaniu na początku zapach jest bardzo mocny, jednak po chwilii zamienia się w delikatny, lekko słodki, z nuta owocowa piękny zapach który bardzo długo sie utrzymuje. Jest to jeden z najtrwalszych moich perfum.
Mocne a jednoczesnje delikatne i długo wytrzymałe perfumy ? Idealny wybór

Piękny, trwały, ponadczasowy

Zużyłam 2 opakowania Euphorii, za chwilę otworzę trzecie. Jestem bardzo zadowolona z zapachów od Calvina Kleina, wypróbowałam 4 rodzaje, zawsze był to trafiony wybór. W Euphorii piękna kompozycja zapachowa uwodzi, otula, osadza się na włosach i uwalnia się przez długi czas. Chociaż zwykle bliżej mi do świeżych, nawet czasem męskich nut, tutaj ta odrobina orientu, kwiatów, owoców jest idealnie dobrana.

Nie dla mnie

Kupiłam zapach, sugerując się opiniami i to był błąd.. Wiadomo gust ma każdy inny, jednak ja nie mogę znieść tego zapachu.. :/ Jest ciężki, duszący i zwyczajnie nieprzyjemny.. :(

Cudny zapach

Przecudowny zapach jak dla mnie, najpierw miala probke kiedy sie skonczyla od razu zakupulam cale opakowanie, co tu duzo pisac zakochalam sie w tym zapachu, uwielbiam

Bardzo, bardzo lubię

Były to moje pierwsze droższe perfumy które dostałam od mamy 10 lat temu na urodziny i od tamtej pory zużyłam już trzy flakony po 100 ml.
Perfumy pięknie pachną nie są duszące nie męczą nosa przez cały dzień mimo iż są bardzo trwałe użyte rano wieczorem nadal czuć je na nadgarstku lub ubraniu.
Bardzo wydajne i jet to coś co mi się w nich najbardziej podoba dwa razy użyje atomizera i pachnę cały dzień :)
Używam ich zamiennie z innymi drogimi perumami i polecam każdemu dla własnego uzytku bądź na prezent :)

Sentymentalna podróż bez konsekwencji

Pamiętam, gdy ten zapach pojawił się na rynku, jakieś 13-15 lat temu i spowodował prawdziwy szał. Wszyscy chcieli go mieć. Zadziwiające prawda? Jakiś stadny pęd do tego, by pachnieć, tak samo, jak cała ulica. Cóż, nikt nie jest bez wad. Ja też chciałam. I kupiłam go sobie latem, w strefie wolnocłowej, po drodze do austriackiego kurortu. Miałam, co chciałam. Ale pamiętam tamto wrażenie i zdziwienie, że nie jestem nim już taka zauroczona i zachwycona, jak zanim go kupiłam i pierwszy raz użyłam. Wylałam ten zapach na siebie w tempie ekspresowym. Tyle wspominek…

Niedawno miałam okazję wrócić do tego zapachu. I zrobiłam to z sentymentu oraz z ciekawości, jak zmieni się mój pomysł na ten zapach po latach. Taka podróż sentymentalna bez konsekwencji i ryzyka. Nie wiem dokładnie, jak bardzo perfumy zmieniły się od tamtego czasu, pewnie poszły z duchem czasu i uległy drobnej modyfikacji. Ja w nich odkryłam swoje dawne niezdecydowanie. Nuty grają z moim wnętrzem: owoc granatu, piżmo, czarna orchidea. Brzmi ciekawie. Więc czemu nie? Skoro nawet opis osobowości, dla jakiej są przeznaczone też wytrzymuje porównanie z oryginałem…

Są trwałe, przebija w nich orientalna nuta, co lubię. Niosą ze sobą tajemnicę i uwodzicielską moc. Ale jednocześnie, zupełnie niezrozumiałym dla mnie trafem używanie ich nie sprawia mi przyjemności. Nie mogłabym się nimi zachwycać godzinami i opowiadać o ich wnętrzu z entuzjazmem, godnym większej sprawy.

Są interesujące, bez dwóch zdań. Ale ja do nich już nie wrócę. Chyba, że znowu za 15 lat, by się przekonać czy niczego nie straciłam. Albo upewnić się, że sentyment to za mało, by się w tym zapachu zatracić…

Dziwoląg

Te perfumy są dla mnie wyjątkowo dziwne. Podobają mi się a jednocześnie wyczuwam w nich jakąś taką metaliczną? nutę. Wolę je czuć na kimś niż na sobie. Dla mnie są ciężkawe w takim specyficzny sposób, nie do zniesienia. Swój flakonik (swoją drogą dosyć ciekawy) oddałam dalej. Trzeba wypróbować przed zakupem, zdecydowanie!

Używa produktu od: próbka

Totalny niewypał

Nie rozumiem fenomenu tego zapachu.Moze gdybym była 18latka to by mi się podobał ale moim zdaniem śmierdzi na początku alkoholowo jak tanie perfumy, zapach może trochę się rozwija ale jest tylko słodki i mdlacy, na końcu czuje się jakbym stała na mszy w kościele-czuc jedynie kadzidło.Na szczęście nie trwa to długo,zanim na dobre rozbolala mnie głowa zapach znikł. Utrzymuje się bardzo krótko, krócej niż perfumy mojej nastoletniej córki ktore sa 8x tańsze.Cena też nie jest adekwatna do zapachu i jakości.W dodatku jest opisywany jako seksowny i uwodzicielski ale nie ma nic wspólnegoz tym określeniem

Zdecydowanie jeden z najładniejszych zapachów od CK w przyzwoitej cenie, butelce oraz trwałości! Wiadomo co do ostatniego cudów nie wymagajmy, ale jest na prawdę dobrze. Butelka 100 ml starcza na długi czas, wygląda elegancko, zapach wchodzi w nuty owocowe na prawdę pasując do każdej pory dnia i nocy, a nawet roku. Perfumy są ogólnodostępne, przyciągają wzrok i portfel!

Płomienny zapach dla chłodnych Piękności

Bliski mi Człowiek czując na mnie te perfumy marszczył nos i wydawał z siebie ciche "uuu" dezaprobaty. Nie lubi po prostu na mnie mocnych zapachów, utrzymując, że takowe do mnie nie pasują, a że szanuję opinię i gust Bliskiego mi Człowieka, skończyłam flakon w okolicznościach, w których nie drażniły Go za bardzo, choć na jeszcze kilka tych karcących "uuu" się załapałam :-).
Trochę nawet czułam żal do Bliskiego mi Człowieka, że używam taki hicior (wówczas najgorętszą nowość), który ma mnie przeistoczyć w sex bombę, a informacja zwrotna jest taka, że to wtopa.
Poczucie żalu i niezrozumienia trawiło mnie do czasu, aż poczułam aurę tych perfum na Znajomej z pracy, mijając Ją na korytarzu. Typ urody taki, że nigdy nie zrozumiałam, co robiła w naszym biurze, zamiast zostać światowej klasy supermodelką - smukła, błękitnooka i czarnowłosa Piękność w pantofelkach, schludnej bluzce, ołówkowej spódniczce, i narzuconej na to... ramonesce z nitami.
Powściągliwa, opanowana, zdystansowana, i o drapieżnej, rock'n'rollowej duszy - to jest typ kobiety, na której najpiękniej, najpełniej i najpłomienniej brzmią i rozwijają swój egzotyczny urok mroczne, drapieżne, seksowne, oszałamiająco zmysłowe nuty płynnej ambry, daktyli, kwiatu champaca, lotosu, czarnego fiołka i takiej też orchidei oraz mahoniu.
Te piękne, intrygujące, i wyjątkowo w perfumeryjnej sztuce, oryginalne perfumy najcudowniej pachną na chłodnej Piękności, a nie na takim piegowatym, kanapowym kocisku, jak ja.
Nie tylko zrozumiałam, co miał na myśli Bliski mi Człowiek, ale i to, że miał rację :-).