Calvin Klein, Euphoria EDP

Calvin Klein, Euphoria EDP

`Euphoria` to seksowny zapach działający na wyobraźnię. Został stworzony dla kobiet, które dążą do absolutnej wolności. Są pewne siebie i charakteryzuje je wrodzona elegancja.
To zapach, którym Calvin Klein zaskoczył wszystkich. Świeży, lekko owocowy sprawia, że poczujesz euforyczny przypływ energii, czerpanej z egzotycznych kwiatów i owoców.
Flakon, którego inspiracją były pąki orchidei zaprojektował Fabien Baron.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoc granatu, daktyle, zielona nuta
nuta serca: kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea
nuta bazy: płynna ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe.

72% jesień/zima 28% wiosna/lato

Najlepsza z najlepszych

Rzadko kupuję sobie perfumy, bo zazwyczaj dostaję jakieś w prezencie i przez kolejny rok nie potrzebuję nowych, więc tak na prawdę sama nie wiem jakie lubię i jakich miałabym szukać. Tą także dostałam w prezencie, jednak od pierwszego powąchania już wiedziałam, że to ta jedyna. Pierwszy raz spotykam się z zapachem, który pasuje na lato, zimę, jesień, wiosnę, na wieczór, na dzień, na randkę, na zwykłe spotkanie. Wystarczy jedna aplikacja, by była wyczuwalna na całym ciele i ubraniach przez cały dzień. Jest ultra kobieca, zmysłowa i uniwersalna. Dodatkowo, bardzo wydajna i ma przepiękny flakonik. WARTO!

Wykorzystała: kilka próbek

euforia

piekne perfumy! jako jedyne z CK mają w sobie cos pociagającego, natomiast są strasznie mainstreamowe :< także są duże szanse że spotkasz pachnącą nimi kobietę obok. nie mniej jednak.. perfumy są przepiękne, trwałe, zmysłowe i mają ogon.

Miłośc od pierwszego uzycia!

Cudowny, trwaly zapach! Tajemniczy, uwodzicielski i zmyslowy! Dlugo utrzymuje sie na skorze a takze na ubraniach, az przyjemnie wyciagac z szafy :) wiadomo, ze perfumy na kazda skore reaguja inaczej, na mojej pachna pieknie! flakonik bardzo elegancki i ladnie prezentuje sie na polce. Zawsze do niego wracam! Sa wydajne, nie trzeba duzo uzywac zeby pieknie pachniec.

Wykorzystała: kilka próbek

O zdecydowanie jestem na nie

Jak dla mnie ta wersja perfumy to absolutne NIE NIE NIE. Choc wiem ze bardzo duzo osob kocha ten zapach, tak ja po prostu nienawidze. Jak dla mnie jest tak mocny i intensywny ze az mnie zatyka. Czuc go caly dzien, i z pewnoscia kazdy rozpozna ten zapach z bardzo daleka. I nawet jak czuje go z daleka mam ochote uciekac jak najdalej. No tak intensywnego zapachu to naprawde szukac ze swiecą

Przyciągający

Moim zdaniem jest to zapach, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety. Jest trwały, kobiecy, nadaje się na wszelkie okazję. Pomimo, że w pierwszym wrażeniu może wydawać się ciężki to jest on naprawdę przyjemny i nie jest duszący.

Boski :)

Kolejny mój zapach Calvin Klein, z którego również jestem zadowolona. Zapach przepiękny, trwały, intensywny, nadający się na każdą porę dnia i roku. Buteleczka jest przepiękna :)

Uzależnia

Miłość od pierwszego powąchania :-) Zapach słodki, intensywny, tajemniczy i uwodzicielski, na długo zapada w pamięć, jest trwały i pozostawia po sobie "ogonek". Zawsze do nich wracam.

Ciężki zapach

Dostałam je w prezencie. Na początku stwierdziłam że to absolutnie nie mój zapach. Bolała mnie głowa od tego ciężkiego zapachu. Aż wkoncu z dnia na dzień zaczęłam się do nich przekonywać. Mogę stwierdzić teraz że są to jedne z moich ulubionych zapachów. O bólu głowy już zapomniałam ☺️

Słodkie i wyraźne

Zapach ten jest bardzo charakterystyczny i rozpoznawalny. Ktoś kto miał z nim choć raz do czynienia rozpozna go chyba wszędzie. Perfumy są łatwo dostępne ponieważ można je nabyć nie tylko w różnego rodzaju drogeriach ale także w internecie. Często występują w promocjach szczególnie na stronach internetowych więc można je nabyć po naprawdę okazjonalnych cenach.

Zapach jest bardzo wyraźny, mocny i intensywny. Utrzymuje się przez wiele godzin zarówno na ubraniach jak i na skórze. Tak jak pisałam jest bardzo charakterystyczny i nietrudno go rozpoznać. Idealna kompozycja owocowo kwiatowa sprawia, że zapach nabiera na sile. Uwielbiam nuty owocowo kwiatowe a tu są one wyjątkowo dobrze dobrane.

Perfumy dodają pewności siebie i kobiecości. Odpowiednie są dla kobiet w różnym wieku i na różne okazje w których chcemy się wyróżniać.

Flakon jest prosty i minimalistyczny w odcieniach srebra. Flakon ma kształt jakby łódki z podłużnym prostokątnym korkiem. Minimalistyczny ale elegancki i dobrze prezentujący się na półce.

klasyk

Od dziesięciu lat używam Euphorii i nie potrafię się z nią rozstać. Między czasie kupuje inne zapachy ale zawsze wracam do mojego ulubieńca . Towarzyszy mi z\a równo w pracy jak i na wieczorne wyjścia.

Ponadczasowy klasyk wśród perfum

Zapach o słodkiej nucie, pociągający i zmysłowy
Pamiętam z czasów studenckich, że często byłam komplementowana za zapach
Dla wielbicielek słodkich zapachów, nie są duszące i nie powodują bólu głowy
Dla mnie faworyt! Szkoda, że stał się tak bardzo popularny

Może i mainstream, ale jaki udany!

Wielbiłam te perfumy długo zanim zakupiłam własny flakon. Było to kilka ładnych lat temu, jeszcze w liceum. Wypsikałam może z połowę i posłałam dalej w świat. Teraz tego żałuję, bo chętnie bym do nich wróciła. Przywołują bardzo miłe wspomnienia. Spotkałam się z opinią, że są fajne, ale raczej dla kobiety bardziej dojrzałej. Czy ja wiem? Może do licealistki z chokerem na szyi średnio pasowały, ale dla kobiet od 20. roku życia w górę czemu nie? Chociaż... dla młodszych dziewczyn też są w porządku, z powodzeniem spryskałabym się nimi na studniówkę. Są szalenie uniwersalne, spodobają się kobietom w każdym przedziale wiekowym. Eleganckie, ale jednocześnie seksowne. Użyłabym ich zarówno do pracy jak i na randkę, a nawet na bal a'la ten z Titanica :D Są kobiece i upojne, ale jednocześnie cierpkie i jakby... schłodzone? To pewnie połączenie granatu (wyjętego prosto z lodówki, a najlepiej z zamrażarki) i piwonii podbitej nutami drzewnymi. Taka mieszanka sprawia, że choć uwodzą i kuszą, to trzymają profesjonalny dystans. Trwałe i z ogonem. Do tego przystępne cenowo. Chociaż popularne i masowe, mają w sobie to coś i zadziorny pazur. Przyjemnie wibrują na skórze i narkotyzują coraz bardziej i bardziej. Przy większości perfum jestem w stanie wyobrazić sobie, do kogo by mi pasowały, jak wyglądałaby osoba używająca tych perfum. Tutaj jest zupełnie inaczej, zgrają się z każdym. Można to nazywać mainstreamem, dla mnie to zachwycające arcydzieło ;) Blotterki z Euphorią wącham z sentymentem, w przyszłości pewnie ponownie zaopatrzę się we własny flakonik. A właśnie, flakonik jest przepiękny, nie znam ładniejszego.