Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Serum pod oczy

Sampar Age Antidote, Merveill`Yeux Roll - On Serum pod oczy w kulce

4 na 54 opinie
flame1 hit!
50% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 50% osób
  • 21 lipca 2017 o 10:37
    Fajny produkt dla 30-40 latek
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Lubię kosmetyki marki Sampar. Zazwyczaj odbieram je pozytywnie, choć nie do końca spełniają moje oczekiwania. Ten produkt ma fajna (choć mało higieniczną) formę masującej kulki. Szybko się wchłania, prawie nie pachnie, ładnie nawilża. Zmarszczek raczej nie zlikwiduje, więc polecam go najwyżej 30-40 latkom.
    Zalety:
    • opakowanie, konsystencja, cena
    Wady:
    • słabe działanie
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • izapm
    izapm
    5 / 5
    23 lipca 2013 o 17:37
    Świeże oko
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Chyba zaczyna uzależniać się od Sampara. Czego nie spróbuję - staje się moim hitem. Ten preparat jest niezwykle przyjemny w użyciu. Doskonale nawilża i odświeża skórę wokół oczu, napina i przywraca blask. Baaaaaardzo wydajny! Używam tego produktu od: 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • cora
    cora
    3 / 5
    22 maja 2013 o 23:01
    Bardzo zwykłe
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Preparat jest przeznaczony dla osób pragnących mieć ładne i młode/świeże okolice oczu. U mnie wokół oczu widać każdą nieprzespaną noc, więc szybko zdecydowałam się na zakup tego "cuda", korzystając ze zniżki w Seph. Kosmetyk jest lekki, pachnie preparatami bezzapachowymi, nie uczula, nie drażni. Nic nie robi, chciałoby się powiedzieć, bo i takie wrażenie odniosłam, zwłaszcza na początku. Jestem zdyscyplinowana i systematyczna, więc krem/żel (czy serum) stosowałam codziennie, najczęściej dwa razy dziennie. I co zauważyłam- do codziennej, rutynowej pielęgnacji kosmetyk ten jest w zupełności wystarczający. Ale jeśli szukamy czegoś, co naprawdę działa, zdecydujmy się raczej na Chanel lub Kanebo. Cena porównywalna, a skuteczność o wiele wyższa. Po zakupie tych produktów Sampar, które tu na wiazażu zrecenzowałam, widzę, że producent wiele obiecuje, ale ja nic nie widzę, żeby działało. Enigmatyczne zaklęcia i zapewnienia na mnie raz czy dwa razy co prawda zadziałały, ale już mówię sobie dość i nie będę kupować następnych rzeczy tej firmy, bo one po prostu nie są efektywne. Ten produkt- bardzo zwyczajny. Używam tego produktu od: około 2 mies. Ilość zużytych opakowań: jedno duże
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 stycznia 2013 o 16:30
    IDEAŁ
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Jest to jeden z najlepszych jakie miałam, idealny pod każdym względem, świetny na linie i drobne zmarszcki, bardzo dobrze nawilża i natłuszcza, ale nie jest zbyt ciężki, ilość jaką podaje aplikator wystarcza aż nadto na skórę wkół dwoje oczu. Dobrze działa na mikrocyrkulację, generalnie brak opuchlizny, (osobiście sińce czy opuchlizna to nie nie jest mój wiodący problem). Zapach przyjemny, ziołowy, ale absolutnie mnie nie uczula, a o to u mnie nie trudno- jestem wrażliwa. Warty uwagi, mnie bardzo odpowiada, naprawdę testowałam wiele kremów i żeli pod oczy- ten jest genialny.
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Zobacz także inne Serum pod oczy

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.