Vinsvin, Atomus, Żel pod prysznic z nanosrebrem dla kobiet

Vinsvin, Atomus, Żel pod prysznic z nanosrebrem dla kobiet

Nowej generacji żel pod prysznic z aktywnymi substancjami leczniczymi do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Unikalna formuła Atomus reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiega powstawaniu zapalenia mieszków włosowych skóry.
Działa łagodząco i wspomagająco na procesy regeneracji skóry. Zawarte w żelu nanocząsteczki srebra chronią skórę przed bakteriami, wirusami i grzybami, zapobiegając rozwojowi zmian skórnych jak również skutecznie pomagają w leczeniu już istniejących infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych. Nie zawiera detergentów, barwników oraz innych niekorzystnych substancji uczulających.
Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wykazuje właściwości uczulających. Niweluje podrażnienia oraz zmniejsza uczucie swędzenia skóry. Żel wykazuje działanie łagodzące i kojące.Tworzy na powierzchni skóry warstwę ochronną zabezpieczającą przed bakteriami, drożdżami, grzybami i wirusami.
Atomus żel pod prysznic z nanosrebrem przeznaczony jest do mycia i codziennej pielęgnacji skóry całej powierzchni ciała. Szczególnie polecany do higieny intymnej - zapewnia efektywną pielęgnację, nie naruszając przy tym naturalnej mikroflory bakteryjnej.
Właściwości:
- działa antybakteryjne,
- łagodzi stany zapalne skóry,
- pomaga zachować naturalne pH,
- dokładnie oczyszcza skórę,
- nie podrażnia i nie uczula,
- reguluje pracę gruczołów łojowych,
- pozostawia skórę czystą i zdrową,
- zapobiega powstawaniu grzybicy stóp i paznokci,
- tworzy na skórze niewidzialną powłokę ochronną,
- zapewnia utrzymanie higieny całego ciała.
Efekty te zostały potwierdzone na podstawie przeprowadzonych badań dermatologicznych i mikrobiologicznych.

Skóra
wrażliwa
antybakteryjne, łagodzące
100 – 250ml
w butelce
w płynie

ukoił suchą skórę

Dla tych z nas, które mają suchą, bardzo suchą skórę, swędzenie, szczypanie i ciągnięcie nie jest niczym obcym. Atomus dla kobiet dokonał cudu... Mogę wziąć prysznic, wytrzeć się i koniec... Tadam skóra mnie nie swędzie, nie szczypie, nie ma tego paskudnego uczucia jakby było jej za mało.
Obecnie balsamam smaruję ręce, bo są wystawione na działanie słońca. Łudki nie dokuczją. Nie widzę również by skóra wyglądała gorzej.
Ten żel zostanie ze mną na dłużej :)

Używam tego produktu od: około roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 6-8