Origins, GinZing, Energy - Boosting Moisturizer (Energizujący krem nawilżający)

Origins, GinZing, Energy - Boosting Moisturizer (Energizujący krem nawilżający)

Lekki, beztłuszczowy, dodający energii krem nawilżający dla każdej cery, do stosowania tak na dzień jak i na noc. Zawiera takie składniki jak żeń - szeń czy wyciąg z ziaren kawy, aby skóra była świeża, promieniowała energią i zdrowym blaskiem.

w słoiczku
krem
50 – 100ml
uniwersalne
nawilżające
Struktura
lekkie

Owocowe pobudzające nawilżenie !

Krem ma cudowny pobudzający zapach pomarańczy. Uwielbiam stosować go o poranku bowiem sprawia, że pielęgnacja poprawia mi nastrój i staje się przyjemnym rytuałem. Krem dość szybko się wchłania. Cera wygląda na bardziej promienną i pełną blasku. Nie powoduje podrażnień i wyprysków co jest często moim głównym problemem przy poszukiwaniu idealnego kremu. Krem dobrze odżywia i nawilża skórę. Nie roluje się pod makijażem. Posiadam kremową wersję. Zamierzam spróbować również żelowej.

Moja naczynkowa cera go nie polubiła

Swego czasu bardzo zainteresowałam się kosmetykami marki Origins. Ładne opakowania, obietnica działanie - zakup odkładał się w czasie głównie ze względu na cenę kosmetyków. Dlatego gdy przed świętami pojawiły się zestawy świąteczne z mini produktami, postanowiłam przetestować krem o pojemności 30 ml.

Moja skóra: sucha i naczynkowa. Z niewielką skłonnością do podrażnień.

Krem jest zamknięty w bardzo ładnym pojemniku. A zapach, ojej. Jest wspaniały! Cytrusowy, intensywny, jeszcze długo po nałożeniu czuć go na skórze.

Konsystencja kosmetyku jest lekka i żelowa, dlatego pomimo że krem jest przeznaczony zarówno na dzień jak i na noc, miał mi służyć głównie pod makijaż. Szybko okazało się jednak że moja cera go nie lubi. Przede wszystkim krem absolutnie nie chciał się wchłonąć i jest to kwestia mojej cery, bo cera mojej siostry chłonęła go jak gąbkę. Jak już mu pomogłam i go sobie dokładnie wklepałam, okazało się że krem totalnie nie sprawdza się pod makijaż. Nie mogła być to kwestia podkładu (chociaż na początku się nad tym zastanawiałam) bo używam go już od kilku miesięcy. Dlatego, jako że podkładów miałam otwartych akurat kilka, zaczęłam testować krem z różnymi podkładami. Niestety, strasznie rolował się pod każdym.

Po nieudanej próbie stosowania kremu pod makijaż, zaczęłam stosować go na noc. Krem po dłuższym stosowaniu zaczął podrażniać moją skórę - strasznie zaczęła mnie swędzieć skóra, a budziłam się czerwona jak świeża truskawka. I z każdym kolejnym dniem było coraz gorzej.

Krem absolutnie nie sprawdził się u mnie pod makijaż, a jego dłuższe stosowanie na noc powodowało podrażniania. Dlatego nie wrócę do niego ponownie.

Wykorzystała: kilka próbek

Roluje się

Zużyłam dwie próbki, w sumie 10 ml. Zdecydownie wydajność na plus.
Lekka konsystencją wchłania się do matu, nie czuć ściągnięcia ani wysuszenia.
Ale... Okropnie się roluje, zarówno bez makijażu od razu po nałożeniu po wchłonieciu i przejechaniu ręką po buzi, cały schodzi skulkowany.
Rozprowadzajac na nim makijaż mineralny pędzlem, wszystko zamienia się w drobny piasek.
Do tego zapach.. Mocno perfumowany, może uczulac alergikow. Za taka cenę krem który się roluje nie jest dla mnie do zaakceptowania.
Nawilżania też nie czuć, dogłębnego, skóra rano jest wysuszona i brzydka. Zdecydowanie nie jest to mocny nawilzacz. Standardowe opakowanie w sloiczku do wyjmowania palcem, nie jest ani higieniczne ani komfortowe.

Pierwszy uzyty do końca

Przez moja toaletkę przewija się nada produktów, uwielbiam testować, jak mi coś nie podpasuje zazwyczaj odkładam, daje druga szanse i PoNiej wędruje dalej. To był pierwszy krem który używałam do ostatniej kropli, zapach ???????? przekonałam się ze zdecydowanie wole żelowe formuły, nawilza idealnie, nadaje się pod makijaż, lekki, idealny na lato, skóra gładka i promienna, jednocześnie przy regularnym stosowaniu minimalnie zniwelował lekkie przebarwienia, polecam ! Poluje na promki i na pewno kupię ponownie

Pozostawia gładką skóre

Krem kupiłam w celu przekonania się czy droższe faktycznie znaczy lepsze. Faktycznie krem ma wyjątkową konsystencję aksamitnego jogurtu, przyjemnie pachnie pomarańczą z imbirem. Bardzo łatwo się go aplikuje. Po nałożeniu czuć przyjemne uczucie pobudzenia skóry. Krem jest bardzo treściwy, tak że radziłabym go nakładać na noc w formie kremu odżywczego. Na codzień pod makijaż może się okazać zbyt tłusty. Po wieczornej aplikacji, ranem cera jest napita i wyczuwalnie nawilżona, przyjemna w dotyku.

Ładny zapach i tyle

Energizujący krem nawilżający - brzmi zachęcająco, dlatego postanowiłam przetestować ten krem. Uczucia mam mieszane - wprawdzie krem rzeczywiście nawilża skórę, ale w żaden spektakularny sposób. Poza tym charakteryzuje się przepięknym cytrusowym zapachem. I na tym zalety produktu się kończą. Krem dość długo się wchłania, więc przed nałożeniem makijażu trzeba trochę odczekać. Poza tym makijaż "roluje się", co nie wygląda zbyt estetycznie. Dodatkowo produkt nie jest zbyt wydajny, 30 ml kremu wystarczyło mi na około 3 tygodnie, a nie uważam, żebym nakładała go zbyt wiele. No i cena - moim zdaniem zdecydowanie nieadekwatna do tego co otrzymujemy. Raczej nie polecam.

Lekko nawilżający enerdżajzing krem

Kupiony z licznych internetowych poleceń w Sephorze, ponieważ miał być lekkim kremem na dzień. Zacznijmy od wydajności, bo jest to produkt, który skończyć się nie chce - denka nie widać!⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
ZALETY:⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
– konsystencja: po prostu taka gęsto-kremowa. Nie nazwałabym tego żelową.
– nawilżenie: całkiem, całkiem. Jeden z lepiej nawilżających kremów jaki używałam, a zarazem nie zapychajacy, nie obciążający, nawet mojej mieszanej cery (po prostu nakładam go mniej niż zwykle)⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
– dobrze wygląda na nim wygląda makijaż⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
WADY:⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
– zapach: zapach mnie pasuje, jest taki właśnie enerdżajzing jednak jest on dość intensywny i jeśli ktoś jest bardziej na to wrażliwy to może go to drażnić.
- cena - lepiej polować na promocjach, w zestawach prezentowych.

Nie dla cery mieszanej/tlustej

Zakupialm format podrozny dla sprawdzenia dzialania. Opis brzmial obiecujaco "oil-free", "gel" - tego trzeba mojej cerze mieszanej. Niestety nie do konca sie sprawdzil jako krem na dzien. Moje bazy pod makijaz nie zgrywaly sie z tym kremem, moja ulubiona baza - benefit porefessional, rolowala sie. Jako krem na noc tez nie dzialal za dobrze poniewaz rano budzilam sie z nieprzyjemna w odczuciu warstwa sebum na twarzy, co nie dzieje sie po uzyciu innych kremow.
Jak w tyt - nie dla mojej mieszanej cery.
Teraz stosuje krem na dekolt - jest OK. Ale na pewno nie bede inwestowac takiej kwoty w krem ktory moge stosowac jedynie poza moja twarza :)

Fajny, ale za taką cenę?

Jeżeli poszukujemy linii kosmetycznej w Sephora z dobrymi skladami, Origins powinno spełnić Twoje oczekiwania :)
Krem GinZin pochodzi z serii kosmetyków które są wzbogacone o zeń-szeń, co jest zdecydowanie na plus ponieważ ogólnie jest to dość drogi sładnik i nie znajdziecie go raczej w kosmetykach drogeryjnych.
Bardzo dopoba mi się opakowanie - pomarańczowa szklana buteleczka odznacza się mocno na tle innych kosmetyków. Krem ma jedwabistą formułę i dosyć mocny, świeży zapach (mnie to nie przeszkadza, ale wiem że wrażiwe cery wolą jednak produkty bez zapachu).
Krem jak najbardziej spełnił moje oczekiwania - NIE ZAPYCHA! (ale wiem że jest to kwestia indywidualna), ładnie się wchłania, nie dostawia filtru na skórze (co jest ważne jeżeli chcecie go stosować pod makijaż).

Jeżeli chodzi natomiast o nawilżenie - hmm, według mnie jest przeciętnie. Według mnie to jeden z tych kosmetyków, które są świetnym dopełnieniem innych elementów które o wiele mocniej nawilżą nasza skórę np. świetnie domyka kwas hialuronowy lub mocno nawilżające serum. Świetnie też sprawdza się jako krem nałożony po maseczce.

Podsumowanie: krem jest jak najbardziej dobry, zdecydowanie lepszy niż średni krem z drogerii. Jednak czy jest wart swojej ceny? Mam co do tego wątpliwości. Radzę najpierw kupić wersję podróżną i dopiero potem zadecydować czy kupić pełne opakowanie.

Uwielbiam

Uwielbiam ten krem. Jest lekki a jednocześnie wspaniałe nawilża, na piękny zapach odświeżający, który nałożony na skórę daje ukojenie. Skóra po użyciu jest świeża, miękka, zdrowo lśniąca. Mam skórę mieszana, tłusta w sferze T ale ten krem nie robi mi krzywdy. No poprostu jest świetny.

Odświeżenie i nawilżenie

Przyjemna lekka i szybko wchłaniająca się konsystencją oraz energetyzujący cytrusowy zapach pozwala bardzo przyjemnie zacząć dzień. Lubię ten promienny efekt, który utrzymuje moją skórę naturalnie nawilżoną bez świecenia i przetłuszczenia. Dobrze sprawdza się też pod makijaż. Mam cerę mieszaną a krem pasuje zarówno moim suchym jak i tłustym partią.

Świetny krem na lato

Delikatna, żelową konsystencja świetnie się wchłania przy mojej mieszanej cerze i doskonale ja nawilża. Latem przynosi ulgę ponieważ żelowa konsystencja schładza twarz. Idealnie nadaje się pod makijaż, nie roluje się pozostawia lekka lepką warstwę przez co podkład super się przykleja do twarzy. Dodatkowo krem ma świetny energetyzująco-cytrusowy zapach, skóra jest wygładzona i rozświetlona.