The Ordinary, Natural Moisturising Factors + HA (Krem nawilżający)

The Ordinary, Natural Moisturising Factors + HA (Krem nawilżający)

Zobacz oferty

notino.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 3.48/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Naturalne czynniki nawilżające (NMF) to elementy, które chronią warstwę zewnętrzną skóry i ją nawadniają. NMF składa się z wielu aminokwasów, kwasów tłuszczowych, trójglicerydów, mocznika, ceramidów, fosfolipidów, gliceryny, sacharydów, sodu PCA, kwasu hialuronowego i wielu innych związków naturalnie obecnych w skórze.

Ta formuła oferuje nietłustą hydratację, która działa jako bezpośredni dodatek miejscowy w przypadku zaburzenia składników NMF. Zawiera 11 aminokwasów, fosfolipidów, kwasów tłuszczowych alfa / beta / gamma, triglicerydów, steroli i estrów sterolu, gliceryny, prekursorów ceramidu, mocznika, sacharydów, sodu PCA i kwasu hialuronowego. Zapewnia natychmiastowe nawilżęnie i długotrwałe efekty przy dłuższym użyciu.

uniwersalne
<50ml

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Dobry jako baza, ale słabo nawilża

Kremu używam na codzień pod makijaż, ponieważ sprawdza się idealnie jako baza, natomiast efekt nawilżenia jest bardzo słaby. Jeśli komuś zależy na efekcie nawilżenia, to odradzam ten produkt.

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Koszmarny produkt, strata pieniędzy

W okresie jesienno-zimowym klasycznie u mnie pojawiają się problemy z zaburzeniami bariery hydro lipidowej, Szukam wówczas perełki, która uratuje moją ściągniętą do granic możliwości skórę. Tym razem postawiłam na ten krem. I dawno nie byłam ąz tak zawiedziona. Krem jest beznadziejny, nie nawilża w ogóle.
Jeszcze bardziej spotęgował efekt, który ja chciałam zniwelować.
Okropnie wysuszył mi skórę.

Osobiście nie polecam.

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Koszmarny produkt

Krem, który wcale nie nawilża, a wręcz okropnie wysuszył mi skórę twarzy. Ponadto podczas jego stosowania pojawiły się u mnie duże problemy skórne, walczyłam z bolesnymi pryszczami i podrażnieniami. Skończyło się na tym, że używałam go jako kremu do rąk, ponieważ nie lubię wrzucać kosmetyków. Osobiście nie polecam, ale może u innych osób dobrze się sprawuje.

• Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Niby okej, ale...

Kurcze mam mieszane uczucia co do tego produktu... Niby jest fajny, super pojemność jak na taką cenę i jest też wydajny ale... po prostu nie podchodzi pod moje gusta :) ja zdecydowanie bardziej wolę kremowe konsystencje, nie żelowe. Moim zdaniem też ten produkt trochę śmierdzi, przynajmniej dla mnie. Nie czuję też po nim aż takiego nawilżenia jakbym oczekiwała. Za to szybko się wchłania więc fajnie. Makijaż też się na nim dobrze utrzymuje. Ale no sama nie wiem, jest tak jak mówię, niby okej, ale jak skończę to raczej już chyba do niego nie wrócę.

Mój krem na codzień

Od roku używam na dzień i na noc, gdzie mimo sporego zużycia produkt starcza na dość długo (spokojnie na pewne 3 miesiące). Daje dobre nawilżenie, posiada miła formułę. Cena spora, ale warto poszukać promocji czy dobrych ofert w internecie.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3

piecze

jako jedyny w mojej pielęgnacji piecze mnie w twarz
nawilżenie jest w porządku mogło by być trochę lepsze. nie zapycha
opakowanie ładne minimalistyczne, 100 ml jest wystarczające
krem powinien się sprawdzić dla tłustej cery i niewrażliwą. ja mam mieszaną jak i niewrażliwą ale z jakiegoś powodu nie polubil się z moją cerą bo piekł. dlatego myślałam że może mam uszkodzona barierę ale żaden inny produkt mnie nie szczypał, tylko ten krem i przestałam go przez to używać

Jeden z ulubionych

Co jakiś czas do niego wracam. Bardzo lubię jego formułę. Jest lekki i szybko się wchłania. Świetnie nawilża i nie zostawia lepkiego filmu na skórze. Pod makijaż jest rewelacyjny, działa wręcz jak baza. Ma fajne i duże opakowanie, a do tego niską cenę. Moja skóra bardzo się z nim polubiła.

Baza na mojej półce

Skończyło się pierwsze opakowanie i myślę, że krem zostanie ze mną na dłużej. Dla mojej skóry po czterdziestce, to taka nawilżająca baza, która sprawdzi się w ramach dobrego nawilżenia, lekkiego natłuszczenia, jako ratunek na ewentualne podrażnienia, czy wtedy gdy inne kosmetyki zawiodą. Dobra kremowa konsystencja, nie jest to żadna wodnista emulsja. Nie podrażnia, nie ściąga. Dobrze, gdy jest na półce.

Boskie nawilżenie niskim kosztem

Krem w sporym opakowaniu ma niską cenę, więc przyciąga uwagę. Wiele pochwał i recenzji skłoniło mnie do jego zakupu. Nie zawiodłam się. Fajna konsystencja, pięknie rozprowadza się po twarzy i pozostawia skórę nawilżoną. Jako krem dla młodej osoby sprawdza się idealnie.

Fajny, przyjemny w obsłudze

Mój pierwszy kosmetyk od tej firmy, poleciła mi kosmetolog. Nie mam porównania z wieloma innymi kosmetykami o takich samych właściwościach i komunikacji składników, ale uważam że spełnił swoją rolę. Mial za zadanie nawilżyć, zniwelować wysuszenie i pomoc przy kuracji retinolem.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Pozytywne zaskoczenie od marki

Do tego kosmetyku podchodziłam trochę jak pies do jeża. Po tym jak nie sprawdziły mi się inne produkty tej marki sama bym tego produktu nie kupiła. Jednak dostałam go w prezencie, więc zaczęłam go używać, mimo iż odwlekałam to w czasie.
I po zużyciu całego opakowania jestem pozytywnie zaskoczona. Produkt faktycznie nawilżał i dożywiał moją skórę. Wydajnością nie grzeszył, bo miesiąc to dla mnie zdecydowanie za szybko. A konsystencja jest treściwa i nie nakładałam jej jakoś dużo. Dlatego tym bardziej dziwię się, że tak szybko się skończył.
Mimo tego, że produkt nie był zły, nie przewiduję żebym do niego wróciła. Jednak trzeba przyznać, że zmienił moje postrzeganie marki. Z przereklamowanej teraz postrzegam ją jako markę z potencjałem.

• Opakowanie: 5

Bardzo dobry krem nawilżający- lubimy się

Używam już z 2 lata.

Początkowo był to mój krem na dzień pod makijaż i tutaj różnie było z tą miłością. Czasem się rolował, czasem obciążał makijaż. Ogólnie nigdy mnie nie zapchał.

Nawilżenie- jest widoczne, skóra widać, że jest odżywiona.

Od roku jest to mój nocny krem pod serum i bardzo się uwielbiamy.

Lubię go za to, że robi to co ma robić, pięknie się wchłania, cena super adekwatna, noi nie ma zapachu co dla mnie jest mega istotne. Przerobiłam wiele treściwych kremów na noc i nawet najlepszy, ale z intensywnym zapachem odpada po kilku zastosowaniach.

Jestem z niego zadowolona i będę z nim nadal.

Cera mieszana, brak uczuleń.