The Ordinary, Natural Moisturising Factors + HA (Krem nawilżający)

The Ordinary, Natural Moisturising Factors + HA (Krem nawilżający)

Naturalne czynniki nawilżające (NMF) to elementy, które chronią warstwę zewnętrzną skóry i ją nawadniają. NMF składa się z wielu aminokwasów, kwasów tłuszczowych, trójglicerydów, mocznika, ceramidów, fosfolipidów, gliceryny, sacharydów, sodu PCA, kwasu hialuronowego i wielu innych związków naturalnie obecnych w skórze.

Ta formuła oferuje nietłustą hydratację, która działa jako bezpośredni dodatek miejscowy w przypadku zaburzenia składników NMF. Zawiera 11 aminokwasów, fosfolipidów, kwasów tłuszczowych alfa / beta / gamma, triglicerydów, steroli i estrów sterolu, gliceryny, prekursorów ceramidu, mocznika, sacharydów, sodu PCA i kwasu hialuronowego. Zapewnia natychmiastowe nawilżęnie i długotrwałe efekty przy dłuższym użyciu.

Krem jest bardzo dobry nawilża ale nie natłuszcza. Konsystencja jest średnio gęsta krem się dobrze wchłania. Zapach jest bardzo ładny. Opakowanie wygodne w użyciu. Jest bardzo wydajny. Nie uczulił mnie podrażnił.

Jeden z ulubionych

Świetny pod makijaż i filtry. Wyważona konsystencja, szybko się wchłania i super nawilża. Używam wymiennie z Cerave kremem nawilżającym. Oba uwielbiam tak samo. U mojej mamy świetnie się sprawdził na wrażliwej skórze.
Dla mnie to solidny kosmetyk do codziennego użytku non stop. Dostępny w opakowaniu 100 ml, wystarcza na długo.

Super nawilża, koi podrażnienia

Mój ulubieniec jeśli chodzi o krem nawilżający, mam skórę mieszaną, która lubi się przesuszać po zabiegach takich jak peeling kwasowy w tedy ten krem przychodzi mi z pomocą, super nawilża i łagodzi podrażnienia, szybko się wchłania, zostawia bardzo delikatny film , nie zapycha, porów, dobra cena.

jest ok

Ten krem jest ok, chociaz w porównaniu do nawilżających serów (tak, to się naprawdę tak odmienia w dopełniaczu liczby mnogiej :D ) tej firmy, jest trochę słaby. Nawilża, ale po kilku godzinach jednak trzeba aplikować cos jeszcze. Na plus jest oczywiście fakt, że nie zapycha, nie świeci się i jest ogólnie bardzo lekki, pomimo całkiem konkretnej konsystencji. Bez zapachu jak wszystkie produkty tej firmy, ja akurat lubię zapachy więc to akurat nie będzie dla mnie plusem.
No i jest niesamowicie wydajny. Robiłam już chyba ze trzy zamówienia w Ordinary a ten krem nie chce i nie chce się skończyć. Pewnie kupię ponownie, bo jest fajny i uniwersalny (stosuję go również na dłonie)

Perfekcyjne nawilżenie

Produkt świetnie nawilża skórę i łagodzi podrażnienia. Świetnie sprawdza się pod makijaż z uwagi na jego lekką formułę.
Krem jest bardzo wydajny - pomimo gęstej i nieco tłustej konsystencji bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia nalotu na skórze.
Bardzo ładnie redukuje ilość wydzielanego sebum i pomaga w wyciszeniu twarzy.

Świetny krem nawilżający pod makijaż

Kolejny produkt Ordinary do którego na pewno będę wracać. Idealne połączenie zarówno z serum z kwasem hialuronowym lub niacyminą. Po wchłonięciu używam kremu BB lub kremu koloryzującego serii Effaclar. Najbardziej bałam się przed zakupem, że będzie się rolował ale nic takiego się nie dzieje. Spokojnie można go łączyć z dermokosmetykami jak i podkładami. Miałam olbrzymi wysyp trądziku hormonalnego z którym nie mogłam sobie poradzić. Od kiedy zaczęłam stosować serum i krem nawilżający problem prawie zniknął. Mam nadzieję że ten efekt utrzyma się na dłużej. Nie zapycha a wypryski zniknęły więc dla mnie hit. A i jest bardzo wydajny.

Najlepszy!

Próbowałam już naprawdę wielu kremów. Szukałam takiego który świetnie nawilża, nie jest tłusty i przede wszystkim nie zapycha.. Mam problem z trądzikiem, moja skóra jest naprawdę wrażliwa i bardzo ciężko było mi znaleźć krem który nie zapycha a dobrze nawilża. Jeśli ktoś również ma ten problem to naprawdę polecam! Używam już ponad 6 miesięcy. Dodam jeszcze że jest bardzo wydajny i na długo starcza mimo że dużo go używam :)

Wykorzystała: kilka próbek

Sprawdzony

Bardzo serdecznie polecam jako krem na dzień, dzięki niemu czułam przez cały dzień ze moja twarz była delikatna i oddychała, osobiście pasuje mi konsystencja kremu w której czuć zawartość gliceryny, u mnie się sprawdził i poprawił stan mojej skóry, ale raczej nie radzę używać kremu na noc dla osób które mają suchą skórę.

Cudowne nawilżenie

Uwielbiam ten krem, używam go od ponad roku i za każdym razem kiedy moja skóra potrzebuje nawilżenia to mnie ratuje. Pięknie tez dba o barierę hydrolipidową skory, miałam z nią problem nieraz, zawsze sięgam po ten krem w takich sytuacjach, jest po prostu świetny

Średnie nawilżenie

Hmm jak dla mnie krem bardo średnia nawilżał, zdecydowanie za mało. Po nałożeniu skóra domagała się „więcej”. Na plus na pewno opakowanie, wydajność, u mnie nie pozostawiała uczucia lepkości, fajne satynowe wykończenie. Dobrze sie tez sprawdził pod makijaż.

Najlepszy krem nawilżający

Kupiłam już kilkanaście kremów, żadnej nie spełnił oczekiwań. Wiecznie skóra była i tak sucha, naciągnięta, czerwona. Po tym produkcie przestałam szukać kremu, jest idealny. Świetnie nawilża, twarz nie jest tłusta po nałożeniu. Po prostu cudo.

MEGA KREEM!

Pięknie nawilża, szybko sie wchlania. Nie jest on tłusty, ma bardzo fajną konsystencje. Myślę, że na mojej twarzy najlepszą robotę robi kiedy dodaje do niego pare kropel serum z kwasem hialuronowym lub nakładam go wlasnie po nalozeniu serum.
Krem super sprawdza się pod makijaż, spokojnie można go użyć. Ja nakładam go przeważnie i na dzien i na noc bo zależy mi na mega nawilżeniu i nawodnieniu skóry.
Najlepsze w nim jest to, że krem ten jest całkowicie uniwersalny, moge go nakladać nawet po toniku z kwasem glikolowym czy po peelingu z AHA i BHA i td.
Produkt ten polecam każdemu ! A szczególnie osobom, które mają problem z tym, ze każdy krem je zapycha ???????? Ja tak właśnie mam... Ale ten krem nigdy nie zrobił mi krzywdy! ✨
Jego plusem jest również wydajność. Używam go od kwietnia 2019, a teraz kończę 5 tubke ????
Serio ! To jest mega !