Eubiona, Sun Cream Sheabutter - Pomegranate UVA / UVB 20 (Krem z filtrem przeciwsłonecznym SPF 20 - średnia ochrona)

W 100% mineralny filtr UVA/UVB oferuje natychmiastową, wodoodporną ochronę przed promieniowaniem słonecznym, na której można polegać. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej powłoki. Organiczne masło shea oraz organiczny granat intensywnie pielęgnują skórę i zapobiegają utracie wilgoci jak również procesom starzenia. Starannie wyselekcjonowane składniki minimalizują ryzyko podrażnień spowodowanych działaniem słońca. Szczególnie polecany dla skóry wrażliwej.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

Chroni i pielęgnuje

Używałam tego kremu na wakacjach w czasie popołudniowego plażowania. Zapewniał wystarczającą ochronę przed umiarkowanym słońcem. Po opalaniu skóra nie piekła i nie była wysuszona. Opalenizna była równomierna i ładna. Teraz stosuję go, żeby chronić twarz w czasie spacerów.

Lubię go nie tylko ze względu na stabilne filtry. Moja wrażliwa skóra czasami reagowała wysypką na inne kremy do opalania. Ten krem nigdy mnie nie podrażnił. W czasie wakacji nakładałam go bezpośrednio na umytą twarz. Nie stosowałam pod spód żadnych innych kremów. Dzięki zawartości masła shea i wyciągu z granatu skutecznie pielęgnuje skórę. Twarz wygląda promiennie i gładko. Nie powoduje świecenia ani nie bieli. Dla mnie jest idealnym kremem odżywczym na lato.